смартфон Ленево какъв

  • 2 759
  • 17
  •   1
Отговори
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 420
Преди два месеца си счупих телефона които беше самсунг Галакси S Neo III , ремонта ще излезе към 100 и нещо лв . и се чудя да го оправям ли . Майка ми ми предложи да ми купи Ленево за до 300 лв . За тези ппари може ли да се намери добър предложете нещо

# 1
  • Мнения: 4 009
Ленево или Лениво?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 420
За нищо на света Леново. Няма по-голям боклук от това недоразумение наречено телефон.

# 3
  • Мнения: 4 708
От 1,5г съм с Леново А5000 и съм доволна, напоследък почна да забива, но му върнах фабричните настройки и се оправи. А преди това бях с един LG такъв боклук нищо не помогна нито преинсталиране,нищо не става от него

# 4
  • Мнения: 874
Аз съм с леново А7000 от 1г и съм доволна Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 21
Аз съм от 1 месец с Lenovo k5 и съм много доволна,заслужава си Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 838
Аз имах Леново А6000, не издържах и година! Взех го началото на май и декември вече се бях отказала от него. Изгоряха ми няколко пиксела и забиваше супер много.

# 7
  • Мнения: 2 998
Два телефона Lenovo съм имала, повече никога! Naughty

# 8
  • Мнения: 4 708
Аз имах Леново А6000, не издържах и година! Взех го началото на май и декември вече се бях отказала от него. Изгоряха ми няколко пиксела и забиваше супер много.
Късмет си нямала, ММ от почти 2 години е с такъв, нищо му няма не са му изгаряли пиксели, нито пък се е оплакал да му забива. От него като видях, реших и аз да взема Леново.
Но пък сигурно си е до модел и до късмет, както и с всички телефони, колега си беше взел А*** не помня колко, но беше около 120-150лв каза, че нещо му правел номера.

# 9
  • Мнения: 466
Аз имах леново а536, чисто нов издържа точно 1 седмица и тъч скрийна му блокира, смениха ми го с нов този пък издържа 2 седмици и след този случай си казах, че никакви леновота и си взех самсунг и се родих. Може да са с 100-200лв по-скъпи, но са по качествени

# 10
  • Мнения: 2 838
Да, определено техниката е и до късмет  Laughing Има партиди с дефекти, случвало ми се и с една Нокиа преди време Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 250
...и си взех самсунг и се родих. Може да са с 100-200лв по-скъпи, но са по качествени
Samsung Galaxy Note 7 ли си взе? Wink Grinning Този пример е показател, че цената не е гаранция за качество, нито пък марката.

# 12
  • Мнения: 466
...и си взех самсунг и се родих. Може да са с 100-200лв по-скъпи, но са по качествени
Samsung Galaxy Note 7 ли си взе? Wink Grinning Този пример е показател, че цената не е гаранция за качество, нито пък марката.
хахахаха НЕ, Galaxy S4. той държи нивото на качество Peace

# 13
  • велико търново
  • Мнения: 585
Здравейте имам Леново 6000.Моля за помощ.Как да си прехвърля снимките в карта памет ? За да се освободи телефона ми от натрупаните снимки.

# 14
  • Мнения: 4 708
Виж си настройките там някъде имаше да ползва първо картата памет, явно не е зададено и ти ги слага на телефона. Иначе през компютър е най-лесно да ги прехвърлиш.

Общи условия

Активация на акаунт