смартфон Ленево какъв

  • 2 758
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
Недейте подхожда предубедено към марката. Това, че не сте доволни от конкретния модел смартфон, който притежавате съвсем не значи, че като цяло марката е скапана и произвежда некачествени смартфони. Мъжът ми е с Lenovo A6010 Plus и е много доволен. Казва, че не би го сменил, а той е като децата - постоянно експериментира с всякакви игри и приложения, тъй че не са боклук.

Към авторката : Погледнете Lenovo K5 - обмислям да взема такъв за щерката, тъй като скоро има рожден ден, характеристиките са му доста добри. Lenovo A6010 Plus също е много добър, а пък и камерата му е чудесна. Варианти много. Като цяло смартфоните на Lenovo не са никак скъпи, а цената не е за сметка на качеството.

# 16
  • Мнения: 138
Като цяло ленИво се славят с проблеми и аз то изпитах на гърба си .При наличие на 3 телефона самсунг и 1 таблет самсунг си взех таблет ленИво ,признавам съблазнен от ниската цена .Докато изтече гаранцията два пъти му сменяха дъно ,но си беше безплатно  .Един месец след изтичане на гаранцията умря пак и последва ремонт (дъно)за моя сметка ,ако още един път се развали го давам за части  .Уройствата на самсунг макар и по-стари досега не са ходили на ремонт ,така че никой не може ме убеди че по високата им цена не си заслужава . Успех с покупката !

# 17
  • Мнения: 4 708
Като цяло ленИво се славят с проблеми и аз то изпитах на гърба си .При наличие на 3 телефона самсунг и 1 таблет самсунг си взех таблет ленИво ,признавам съблазнен от ниската цена .Докато изтече гаранцията два пъти му сменяха дъно ,но си беше безплатно  .Един месец след изтичане на гаранцията умря пак и последва ремонт (дъно)за моя сметка ,ако още един път се развали го давам за части  .Уройствата на самсунг макар и по-стари досега не са ходили на ремонт ,така че никой не може ме убеди че по високата им цена не си заслужава . Успех с покупката !
аааа това също е относително, аз един самсунг изхвърлих, пък сега с леновото нямам проблеми, още е в гаранция до юли де. И двата телефона са от средният клас на марката.
Я докато сме на тази тема, някой има ли Леново К6, нагледах му се от рекламата по тв, но искам отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт