Електронни четци - тема XIX

  • 84 300
  • 789
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 233
Много благодаря!

# 61
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Аз отново с въпрос. Как да изключа wi-fi?  Confused Преди време бях чела нещо по темата,но сега не мога да се сетя къде точно. Тогава си бях с тройката и при нея си има опция за изключване. А сега с този новия няма.По спомени от четеното ми се върти в главата включване на самолетен режим,така и направих,но ако има друг вариант. Пробвах с forget, обаче незнайно как пак си се включва  Mr. Green

# 62
  • Кърджали
  • Мнения: 10 369
Точно с включване на самолетния режим

# 63
  • Мнения: 33
Момичета ,имам нужда от малко информация.
От известно време се бях спряла на Pocketbook Ultra,хареса ми като дизайн и също,като параметри.
Оказа се,че за 2 дни изчезна от търговската мрежа.Има само бял,но не ми допада белия цвят и го има само в технополис.
Писах на сайта им(на Pocketbook),че търся конкретен модел.Получих отговор от централния им офис за източна Европа.
Много отзивчиви се оказаха .
Пренасочиха ме към сайт -бг в който го имаше,но когато го поръчах се оказа,че точно предната вечер някой го е взел.
Пълна сага стана.
От сайта ми се обадиха и ми казаха,че модела е бил спрян.
Намерих го в още един сайт,но сега се чудя да не е нещо несполучлив модела.
Може ли някой с такъв модел да ми даде отзиви ,дали е доволен?!
Ще съм ви много благодарна! Hug

# 64
  • Мнения: 233
И аз се включвам отново с въпрос.
Дъщеря ми се занимава с филологии и въпросът ми е следният: кой модел на Киндъл е най-подходящ за речници? Тоест, ясно е, че речници могат да се качват, но за употреба, с кой модел най-лесно могат да се търсят думи примерно?

# 65
  • Мнения: 57
И аз се включвам отново с въпрос.
Дъщеря ми се занимава с филологии и въпросът ми е следният: кой модел на Киндъл е най-подходящ за речници? Тоест, ясно е, че речници могат да се качват, но за употреба, с кой модел най-лесно могат да се търсят думи примерно?

Софтуерът на всички модели на Киндъл е еднакъв. С всички се търси много лесно.

# 66
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Пак въпрос  Mr. Green От всяка книга,която чета си хайлайтвам разни неща и после ги споделям в мрежата,поне преди го правех. С новия четец не става,защото опцията share не е активна  Sad Как да поправя това?

# 67
  • Кърджали
  • Мнения: 10 369
И при мен е неактивна и аз не знам защо ...

# 68
  • Мнения: 1
Здравейте,

Искам да си поръчам Kindle Basic 2016 от Amazon, но прочетох в темата за Amazon, че няма доставка до България. Днес го разглеждах и не видях съобщение, за това, че не доставят до страната.

Ако няма доставка до България, бихте ли ми обяснили каква е процедурата - какъв адрес да дам, за да си го получа безпроблемно (написах като адрес Централната поща в София и не ми излезе никакъв отказ, не знам дали е правилно да давам пощата като адрес, не знам кой адрес е най-добре да дам, така че пратката да не се изгуби и да знам, че е на сигурно място).

Най-вероятно въпросът е обсъждан безброй пъти, така че, ако някой ме препратите към линк с обсъждания въпрос ще съм много благодарна.  newsm03 newsm03 newsm51

# 69
  • София
  • Мнения: 12 555

Най-вероятно въпросът е обсъждан безброй пъти, така че, ако някой ме препратите към линк с обсъждания въпрос ще съм много благодарна.  newsm03 newsm03 newsm51

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=960687

Заповядай!

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 732
Здравейте,

Искам да си поръчам Kindle Basic 2016 от Amazon, но прочетох в темата за Amazon, че няма доставка до България. Днес го разглеждах и не видях съобщение, за това, че не доставят до страната.

пишете си вашия адрес, не се доставят киндъл със специални оферти само. Другите си имат доставка до България. Последно лятото поръчвах дойде с дчл вкъщи.

# 71
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Здравейте,

Искам да си поръчам Kindle Basic 2016 от Amazon, но прочетох в темата за Amazon, че няма доставка до България. Днес го разглеждах и не видях съобщение, за това, че не доставят до страната.

пишете си вашия адрес, не се доставят киндъл със специални оферти само. Другите си имат доставка до България. Последно лятото поръчвах дойде с дчл вкъщи.
А не е ли доста скъпа доставката до Бг? С транспортни фирми като Гъбко е мнооого евтино.Последната ми поръчка,именно четецът,  дойде за 6 лева само.

# 72
  • София
  • Мнения: 44 286
Да, някои Киндъли се доставят до БГ, а всъщност всички без реклавни оферти също (то зависи и от кой Амазон).
Адрес на поща не бих дала. Само личен адрес. Моят киндъл ми го донесоха с куриер  вкъщи. И да се изгуби, ще ти възстановят парите, така че няма какво да се притесняваш.
Другият вариант е да поръчаш през фирма посредник/доставчик, която има адрес в съответната страна.

# 73
  • Мнения: 33
Здравейте!
Бихте ли ми казали как активирате тази функция Text to speech?
Четох в книжката,но не желае.
Инсталира ли се нещо допълнително?
Става въпрос за Pocketbook

# 74
  • София
  • Мнения: 143
Здравейте, някой има ли опит със смяна на батерия на NOOK. Започнах да го зареждам почти всеки ден или през ден. Ползвам го сутрин и вечер в метрото по 15-20 мин.

Общи условия

Активация на акаунт