Смешки от форума 26

  • 111 883
  • 745
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 62 595
По време на хиперинфлация не се пожелават още деца. Дори не се препоръчват. Ама, ей на, инстинктите надделяват!

Цуре, Цурееее, не се научи, че не ти минават провокациите  Joy
Първно не съм Цуре, а Куре...

Важно е да се видят никовете, особени единият.

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 14:13 от Andariel

# 571
  • Мнения: 1 318
По време на хиперинфлация не се пожелават още деца. Дори не се препоръчват. Ама, ей на, инстинктите надделяват!

Цуре, Цурееее, не се научи, че не ти минават провокациите  Joy
Първно не съм Цуре, а Куре...

Важно е да се видят никовете, особени единият.

Срещала съм го този ник, но никога не ми е минало през ума да го прочета по този начин.

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 20:12 от Зимна Утрин

# 572
  • Пловдив
  • Мнения: 14 450
Това за все по-трудното забременяване именно след 20 си е съвсем вярно. Никой не е казал, че на 25 или на 30 е трудно, но на 20 е по-лесно. Все едно някой да каже, че децата с възрастта стават все по-високи, и да ви е смешно, щото децата по принцип не са високи като възрастните.

# 573
  • София
  • Мнения: 10 825
Всъщност женската фертилност е най-висока в ранните 20, което не е съвсем същото като "забременяване ДО 20"
Иначе да, колкото и да ни "горчи" първа бременност на 28-30 е късна по законите на биологията, която хич не се вълнува от нашите социални предразсъдъци. Не че и моята първа не беше на 28.

# 574
  • Сф
  • Мнения: 10 668
По време на хиперинфлация не се пожелават още деца. Дори не се препоръчват. Ама, ей на, инстинктите надделяват!

Цуре, Цурееее, не се научи, че не ти минават провокациите  Joy
Първно не съм Цуре, а Куре...

Важно е да се видят никовете, особени единият.
Ха- ха - ха!Ще падна! Много готин отговор! Joy Каквото повикало, такова се обадило! Joy  Joy

# 575
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Аз да изтипосам себе си  Mr. Green

Цитат
... (при крик върху нея, картината се увеличава)...

# 576
  • София
  • Мнения: 11 494
Последното не го разбрах, камо ли да ми стане смешно  Rolling Eyes

# 577
  • Мнения: 1 463
вместо "клик" е написано "крик".  Simple Smile

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Това технологиите са опасно нещо, ей!
Цитат
Ами и на мен ми се случи това с телефоните. Сутринта разправям, че ще ходя да купя сок от червени боровинки и ето сега ми излиза реклама на сока. Егати как се подслушва
Цитат
Извинявай, в телефонен разговор, ли си споменала сока? Или, просто този телефон е бил в същото помещение, когато си го казала?
Цитат
Не, не в телефонен разговор.

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ако беше казала, че ще прави секс, каква ли реклама щеше да и излезе  newsm78

# 580
  • Варна
  • Мнения: 838
  Вторият цитат е мой (с въпроса, дали е говорила по телефона)Wink
Исках да уточня, защото е същата девойка, която цитирах преди няколко страници - дето все я слушат и следят:). И нали, ми се скараха, как можело - да й се подигравам така.
    Та, викам, този път да уточним поне (за неразбралите) - тя е сигурна, че и в къщата й, я слушат и следят Simple Smile
     (Явно на ДС, ЦРУ, извънземните, илюминатите и пр. - им е много важно да знаят, кога жената ще пие сок. От боровинки.)

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 23:45 от Trill

# 581
  • Мнения: 10 067
Trill, коя е темата?

# 582
# 583
  • Мнения: 10 067
Ааа, голям купон в тая странна тема. Joy Party

# 584
  • Мнения: 1 961
Цитат
Ти се съмняваш, че може да бъдем подслушвани, така ли?  #CrazyТова го знае и най-малкото дете.
   
    Охх, колко сме сериозни... добре тогава:
  че "може да бъдем подслушвани", когато има нужда, съм сигурна.
Представяш ли си обаче, с какви ресурси (финансови, човешка ръка) трябва да разполага държавата ни, за да слушат нон-стоп всички?
   А и, да ти намекват с реклами - примерно, че никога не си сам?
 Ето това, е -  #Crazy
(Да, Гугъл "прихваща" историята ти на съответното устройство, за да ти показва реклами, които би погледнал)

За различни неща говорим. Гугъл може да прихваща не само историята на браузването, а и разговорите, с цел реклама, а не че някой стои със слушалки на ушите и много се интересува какво говориш и ти намеква, че не си сам ooooh! Ами отвори го този Гугъл и провери де, има безброй статии и линкове към точното място, откъдето можеш да си чуеш разговорите! Аз лично съм чувала разговори на моя приятелка, след като тя реши да провери. Оказа се, че аз не съм ползвала приложението, което позволява прихващането, но явно потребителката, на която се подиграваш, го е включила. 
Точно за това става въпрос. Намерих го в опции. Ама ми се подиграха

Общи условия

Активация на акаунт