Смешки от форума 26

  • 111 894
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 838
Цитат
Скрит текст:
Две пресни, странни съвпадения:
Седя си на дивана и си ровя в телефона. Мъжът ми идва да ми разкаже за негов колега, който щял да ходи в Сплит, Хърватска, което дава повод да си припомним весели моменти от нашето пътуване до там. Посмяхме се, аз се връщам към телефона и първото, което виждам е някаква реклама на Split. Почувствах се много особено..все едно някой ни беше подслушвал. ....

Това със Сплит не е случайно. Всеизвестно е, че ни следят чрез тия телефони, подслушват. На много хора съм срещала такива "съвпадения" из фейса.

    Crazy Не знам, КОИ точно, НИ следят и подслушват (а ме е страх и да попитам); но съм възхитена от бързината, с която реагират! 
Баси, само броени минути (секунди) след подслушания разговор, се включват по телевизията (интернет), за да ти напомнят, че скрито-покрито Няма!

# 526
  • Мнения: 4 871
Цитат
Скрит текст:
Две пресни, странни съвпадения:
Седя си на дивана и си ровя в телефона. Мъжът ми идва да ми разкаже за негов колега, който щял да ходи в Сплит, Хърватска, което дава повод да си припомним весели моменти от нашето пътуване до там. Посмяхме се, аз се връщам към телефона и първото, което виждам е някаква реклама на Split. Почувствах се много особено..все едно някой ни беше подслушвал. ....

Това със Сплит не е случайно. Всеизвестно е, че ни следят чрез тия телефони, подслушват. На много хора съм срещала такива "съвпадения" из фейса.

    Crazy Не знам, КОИ точно, НИ следят и подслушват (а ме е страх и да попитам); но съм възхитена от бързината, с която реагират! 
Баси, само броени минути (секунди) след подслушания разговор, се включват по телевизията (интернет), за да ти напомнят, че скрито-покрито Няма!
Ти се съмняваш, че може да бъдем подслушвани, така ли? #Crazy Това го знае и най-малкото дете.

# 527
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 138
Цитат
Да.Магиите е лоша енергия.Те ги правят с някакви заклинания, ритуали, нямам представа.

 Crazy
   Сигурно е искала да каже: МагиЙ е лоша енергия.
(Чувала съм, че този Магий, наистина е лош. Почти, колкото Стрий!)

 Blush Не познавам центуриона Магий Юлий Стрий  Blush
Възхитих се на плавния преход от твърдата увереност в началното "Да", до "нямам представа" в края  Hug

# 528
  • Мнения: 1 318
Цитат
Да.Магиите е лоша енергия.Те ги правят с някакви заклинания, ритуали, нямам представа.

 Crazy
   Сигурно е искала да каже: МагиЙ е лоша енергия.
(Чувала съм, че този Магий, наистина е лош. Почти, колкото Стрий!)

 Blush Не познавам центуриона Магий Юлий Стрий  Blush
Възхитих се на плавния преход от твърдата увереност в началното "Да", до "нямам представа" в края  Hug

Авторът е уверен, че магиите са лоша енергия, но не е наясно как се правят, т.е. не се занимава с такива работи.

# 529
  • София
  • Мнения: 16 208
Цитат
Скрит текст:
Две пресни, странни съвпадения:
Седя си на дивана и си ровя в телефона. Мъжът ми идва да ми разкаже за негов колега, който щял да ходи в Сплит, Хърватска, което дава повод да си припомним весели моменти от нашето пътуване до там. Посмяхме се, аз се връщам към телефона и първото, което виждам е някаква реклама на Split. Почувствах се много особено..все едно някой ни беше подслушвал. ....

Това със Сплит не е случайно. Всеизвестно е, че ни следят чрез тия телефони, подслушват. На много хора съм срещала такива "съвпадения" из фейса.



    Crazy Не знам, КОИ точно, НИ следят и подслушват (а ме е страх и да попитам); но съм възхитена от бързината, с която реагират!  
Баси, само броени минути (секунди) след подслушания разговор, се включват по телевизията (интернет), за да ти напомнят, че скрито-покрито Няма!
Ти се съмняваш, че може да бъдем подслушвани, така ли? #Crazy Това го знае и най-малкото дете.
Kellyanne Conway и Тръмп казват, че ги подслушват от микровълновата, вие от някакви пистолети се стряскате...

# 530
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Цитат
БГ медиите са за потрес
Както и да го погледна, това изречение ме изумява... Thinking

# 531
  • Мнения: 5 573
Цитат
Скрит текст:
Две пресни, странни съвпадения:
Седя си на дивана и си ровя в телефона. Мъжът ми идва да ми разкаже за негов колега, който щял да ходи в Сплит, Хърватска, което дава повод да си припомним весели моменти от нашето пътуване до там. Посмяхме се, аз се връщам към телефона и първото, което виждам е някаква реклама на Split. Почувствах се много особено..все едно някой ни беше подслушвал. ....

Това със Сплит не е случайно. Всеизвестно е, че ни следят чрез тия телефони, подслушват. На много хора съм срещала такива "съвпадения" из фейса.

    Crazy Не знам, КОИ точно, НИ следят и подслушват (а ме е страх и да попитам); но съм възхитена от бързината, с която реагират! 
Баси, само броени минути (секунди) след подслушания разговор, се включват по телевизията (интернет), за да ти напомнят, че скрито-покрито Няма!

Ама това е вярно. Разговорите наистина се "прихващат", хайде, да не казвам подслушват, с цел показване на реклами, които ще ни интересуват. Не е конспиративна теория, просто практика на Гугъл

# 532
  • Варна
  • Мнения: 838
Цитат
Ти се съмняваш, че може да бъдем подслушвани, така ли?  #CrazyТова го знае и най-малкото дете.
   
    Охх, колко сме сериозни... добре тогава:
  че "може да бъдем подслушвани", когато има нужда, съм сигурна.
Представяш ли си обаче, с какви ресурси (финансови, човешка ръка) трябва да разполага държавата ни, за да слушат нон-стоп всички?
   А и, да ти намекват с реклами - примерно, че никога не си сам?
 Ето това, е -  #Crazy
(Да, Гугъл "прихваща" историята ти на съответното устройство, за да ти показва реклами, които би погледнал)
 
   Много ми хареса това:
Цитат
май му се обадиха от пистолета
Joy

 St.Dobri, да, и аз забелязах, тази симпатична "шизофренийка"Simple Smile. Но, и ми направи впечатление, че мн. ч. Магии - Е лоша енергия.

(мноого е досадно да се обясняваш, че не си бил сериозен:))

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 09:19 от Trill

# 533
  • Мнения: 5 573
Цитат
Ти се съмняваш, че може да бъдем подслушвани, така ли?  #CrazyТова го знае и най-малкото дете.
   
    Охх, колко сме сериозни... добре тогава:
  че "може да бъдем подслушвани", когато има нужда, съм сигурна.
Представяш ли си обаче, с какви ресурси (финансови, човешка ръка) трябва да разполага държавата ни, за да слушат нон-стоп всички?
   А и, да ти намекват с реклами - примерно, че никога не си сам?
 Ето това, е -  #Crazy
(Да, Гугъл "прихваща" историята ти на съответното устройство, за да ти показва реклами, които би погледнал)

За различни неща говорим. Гугъл може да прихваща не само историята на браузването, а и разговорите, с цел реклама, а не че някой стои със слушалки на ушите и много се интересува какво говориш и ти намеква, че не си сам ooooh! Ами отвори го този Гугъл и провери де, има безброй статии и линкове към точното място, откъдето можеш да си чуеш разговорите! Аз лично съм чувала разговори на моя приятелка, след като тя реши да провери. Оказа се, че аз не съм ползвала приложението, което позволява прихващането, но явно потребителката, на която се подиграваш, го е включила. 

# 534
  • Мнения: 2 235
Човекът се опитва да обясни филм, чието име търси, обаче обясненията... ooooh!
Цитат
  Имаше човек, който трябваше да стреля и да накара куршума да завие, като се обади на "снайпериста" или нещо такова и май му се обадиха от пистолета, но не съм много сигурен, след това някой говореше за времето. Мисля че се стреляха с пръсти на една голяма маса (това може и да е от друг филм). Към края на филма нещо се стреляха с лошите по покрива, после всички скочиха от сградата, падаха доста време и накрая оживяха.
Невероятно.. Joy

Скрит текст:
Цитат
Скрит текст:
Две пресни, странни съвпадения:
Седя си на дивана и си ровя в телефона. Мъжът ми идва да ми разкаже за негов колега, който щял да ходи в Сплит, Хърватска, което дава повод да си припомним весели моменти от нашето пътуване до там. Посмяхме се, аз се връщам към телефона и първото, което виждам е някаква реклама на Split. Почувствах се много особено..все едно някой ни беше подслушвал. ....

Това със Сплит не е случайно. Всеизвестно е, че ни следят чрез тия телефони, подслушват. На много хора съм срещала такива "съвпадения" из фейса.



    Crazy Не знам, КОИ точно, НИ следят и подслушват (а ме е страх и да попитам); но съм възхитена от бързината, с която реагират!  
Баси, само броени минути (секунди) след подслушания разговор, се включват по телевизията (интернет), за да ти напомнят, че скрито-покрито Няма!
Ти се съмняваш, че може да бъдем подслушвани, така ли? #Crazy Това го знае и най-малкото дете.
Kellyanne Conway и Тръмп казват, че ги подслушват от микровълновата, вие от някакви пистолети се стряскате...
Мой бивш познат, който е в обтегнати отношения с шефа си, държеше служебния си телефон изключен, защото според него шефът му постоянно го следи по GPS-а къде е. Дори беше залепил лепенка на предната камера на личния си телефон, защото пак според него "го подслушват и записват" - кой и защо, не е ясно. #Crazy Веднъж говорихме, като в стаята имаше телевизор и го попитах да не би в момента някой не ни подслушва и записва... WhistlingFlutter hahaha

# 535
  • Варна
  • Мнения: 838
  Spiritlight, мислех, че в тази тема може да цитираме неща, които са ни се сторили смешни. От какъв зор, ме порицаваш? "Подиграла" съм се, на въпросната потребителка!
  Ти изобщо знаеш ли, дали е имала предвид Гугъл? Ако става въпрос, и следващия й пост (който прочетох) пак беше за тук: "Мистерия с изгубено детско чорапче" (аз, такива "мистерии" всеки ден разплитам).
   И жената съвсем сериозно се чудеше - на кого(!) аджеба, му било потрябвало (едва ли не, от паралелно измерение, някой си направил майтап с нея;))
   Няма защо да се хващаш за главата или да ме пращаш, да го отварям "този Гугъл". Чела съм. Не сметнах за нужно да се обяснявам толкова. А явно е трябвало.
Отгоре на всичко - в този цитат, изобщо не става дума за телефонен разговор. Не знаех, че Гугъл ни слуша и по домовете вече.
  [Покрай бившия ми мъж (работата му) са ни подслушвали всички, с които е говорил в даден период. И разпечатки на разговори, съм виждала; и списък на места, на които сме ходили, дори и с изключени телефони (наистина проследяват чрез GPS).
   Всичко това обаче, не ме е направило параноясала откачалка.]
Някои хора, нямат и грам чувство за хумор, честно.

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 11:37 от Trill

# 536
  • Мнения: 9 787
 green_lizard, ако телефонът е принадлежал в някакъв момент на шефа, нищо чудно и да го гледа къде е. Напиши where is my phone в гугъл. За другото, зависи.

# 537
  • София
  • Мнения: 1 324
Въобще не е смешно. Аз вчера си почесах задника и веднага ми излезе реклама на Цикатридина супозитории.

# 538
  • Мнения: 29 744
Въобще не е смешно. Аз вчера си почесах задника и веднага ми излезе реклама на Цикатридина супозитории.

 Joy hahaha hahaha hahaha

Аз се чудя защо ми излизат реклами на Гинко Билоба, то що било....ми, тъпа съм си, признавам! Mr. Green

# 539
  • Мнения: 9 894
ами, и аз съм +1 за това, че подслушват. И че през камерите на лаптопите - дори и изключени - могат да те снимат. И ММ си е залепил хартийка на камерата на лап-топа.
Ако щете вярвайте, но преди около 10 г. , в едно отдалечено от нас селце, се наложи да "проверят" дали сме читави. Обадиха се до нашето РПУ ли, къде ли, но в крайна сметка говориха с някакъв наш квартален шпион. Той докладва всичко, което имаше записано при себе си, за ММ. От както е бил на 7-8 г. и как е скиторил из лозята и им брал черешите през оградите... сега ММ е близо 40. И аз си мислех, че това е някаква налудничава игра с нервите и страховете на хората, обаче като ти се случи първо лице и ... разбираш че наистина отвсякъде дебне подслушвач. баси ..

Общи условия

Активация на акаунт