Смешки от форума 26

  • 116 113
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24 462
Трол е, не може да е истина.

Иначе много се смях. Joy Joy

# 61
  • Мнения: 3 680
О, може, може. Напълно вярвам, че е истинска. Не е за вярване какви хора има.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 890
Цитат
Търся готина картонена кутия - от хартия или друг материал.....
Какъв ли е другият материал  newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 4 328
картон Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 5 286
Мале, малее.... ooooh!
Цитат
помислих си за краката понеже нали между чаталите се изпотявам

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Мале, малее.... ooooh!
Цитат
помислих си за краката понеже нали между чаталите се изпотявам
Ехааа, някои с много чатали, бе  Joy
Че и крака между тях  Joy

# 66
  • Мнения: 24 462
 Joy Joy
Уникат е, спор няма.

# 67
  • София
  • Мнения: 673
Много ми стана забавно като го прочетох, въпреки че много добре разбирам ситуацията

[Оф, тази година си купих някакви супер уж апрески, с не знам си каква непързаляща се подметка. Всичко е ок, топлят, не се пързалям, но в офиса бия ток. Нищо не мога да пипна. Хвърчат искри и много боли. Днес си взех старите ботушки за вътре, на вън с новите, че не издържам вече. Давайте съвет как да се заземя, зануля или каквото там му се вика. Вчера имахме едно бебе за малко при нас. Пипнах го по главата, милото изпра го тока. Вече не пипам никого.]

има и продължение

[Е да де, ама и за метал като се хвана пак удря бе хора. Явно съм се презаредила нещо. Баща ми каза да си вържа метално синджирче на крачола отдолу, което да се влачело в земята. Старите коли едно време имали такива неща, точно заради това. Сега не разбрах стара кола ли съм или просто тока ми е в повече  Joy]

# 68
  • Мнения: 11 494
не, не мога повече ...  Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 690
Цитат
С лубрикант не става ли? По принцип с него е голяма лизгавица.
Joy Joy

# 70
  • Мнения: 15 745
Цитат
Здравейте имам бебче на 2 м и половина но забелязвам че си смуче само едната ръка . С другата съм го виждала не повече от 2 пъти. Дали е нормално?

Странни работи правят тия бебета...

# 71
  • София
  • Мнения: 2 283
Цитат
Здравейте имам бебче на 2 м и половина но забелязвам че си смуче само едната ръка . С другата съм го виждала не повече от 2 пъти. Дали е нормално?

Странни работи правят тия бебета...
newsm78 Joy hahaha

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да върже насмуканата със сезал, че да започне да смуче и другата. Не може да се оставят нещата така, трябва и за двете ръце да има равно смукане.

# 73
  • Мнения: 24 462
 Joy

Бебето си смуче само лявата ръчичка, как не ми е хрумнало да пусна тема?!
Не разбирам някои хора как разсъждават......

# 74
  • Мнения: 2 414
Цитат
Днес ми правиха Манту, мога ли да пия 1,2 бири, или не?

Общи условия

Активация на акаунт