Майски мами 2016-Тема 3

  • 54 692
  • 496
  •   1
Отговори
# 420
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз имам кроксове имам и хавайки, имам и затворени обувки за прохождане но нямам сандали. Амини е права не ме устройват бг магазини. При нас със намалението не намирам нищо под 80 90 лв, което ми се струва много скъпо за месец и половина ходене.

# 421
  • Мнения: 13 935
Ако ти хареса нещо може да ги поръчаш на моя адрес, аз ще ти ги пратя  Wink

# 422
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини  Hug благодаря !

Ето тези поръчах дано са удобни и да съм уцелила номера

# 423
  • Мнения: 13 935
Много са хубави, това местна марка ли е?

# 424
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не финланддска марка е но е хубава и известна марка. Най популярните местни марки са Kavat и Pax

# 425
  • Мнения: 1 145
Ходихме на живо да мерим Зизу, за мен не са подходящи за прохождащи. Прекалено са меки, подметката е мн тънка и за навън камъчките ще убиват и набиват. Иначе наистина изглеждат много удобни, но за по- големи деца.
Aз пък специално търся меки подметки и да няма повдигнато около глезена, за да е свободно крачето и да си го чувства детето. До колкото съм запозната съществуват и двете теории за това каква е подходящата обувка, аз съм приела, че мека подметка е най-добре за прохождане. За съжаление нямам път до София скоро, иначе бих отишла да разгледам в Зеазоо. В някакъв магазин с български обувки взех сандалки, затворени отпред, но с дупчици за проветрение, естествена кожа, за 24!лв. Подметката е средна работа твърдост(исках по-мека но не намирам), около коклчето не са много ниски(исках по-ниски, но отново все такива модели масово), кожата поне е много мека и цната си заслужава. Така или иначе малко ще ги носи и ще купувам следващо номерче. Пише Kipri made in Bulgaria, ако на някого му е от полза, но не намирам контакт в интернет или онлайн магазин.


Едит: ето тези са, но в розово. Розовите са по-хубавки. В този сайт нямат номера, ние сме с #19
От другите модели, 19 беше малък, 20 прекалено широк...

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 14:06 от Amandine

# 426
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Много са симпатични ! Нашите нови сандали ми се струват да са му точно, а аз искам да има малко пространство и май ще ги връщам.

# 427
  • Мнения: 13 935
Капчица са един от по-известните български производители, но не знам къде са им магазините. Бях ги забравила. Много са хубави  Peace
Аз знам, че е хубаво подметките да са меки. Две в едно, вашите какви са?

# 428
  • Сф
  • Мнения: 4 766
Бях ходила до магазина на Капчица на Красно село- затворен в работно време, а бележйа няма. На следващият ден, в един дъжд, ходих до другия им магазин на Пиротска- нямали номерация. Да съм ходила до Кр. село пак. Теглих им една и купих други. Голямо желание имах да заложим на българското, ама бизнес не се прави така.

# 429
  • Мнения: 48
Здравейте и от нас с Рени. Тя проходи на 16.06. /преди това вървеше само като се държи за мен/. Просто както се държеше за кошарата за игра и се пусна и започна да ходи. Честно казано направо онемях, а тя маймуната върви и ми се смее. Започнах да я водя на площадката с един колан на Чико, въпреки, че ме е срам да я водя като кученце, но пък не съм възрастна за тези упражнения вече. Баща й обаче само ми се кара заради колана и сега от два дни я пускам без колан, а тя става все по-уверена така.
Какво друго ново.. Дава целувки, маха за чао, като й кажа да внимава, че ще падне и си показва главата, че ще я удари... и други такива обикновени неща, които ни карата нас майките да се гордеем Wink
Все още има само четири зъбчета и няма изгледи да избият други скоро време, но това не й пречи за дъвче краставица, ябълка, хляб, сухари и солети като професионалист хихихи.
Голям фен е на телевизията и по-точно на рекламите. Като има реклама и е хипнотизирана. Дори вчера се разплака искрено, когато се опитахме по средата на една реклама да я вдигнем от столчето, за да излезем на разходка.  ooooh! Joy
whoowhoo, ние й купихме абсолютно същите обувки и е много стабилна с тях, въпреки, че ми се струват много затворени..
Бъдете здрави, радвайте се на лятото и на всички малки постижения на сладурите.
Това е от нас за сега.  Hug Heart Eyes Hug

# 430
  • Мнения: 13 935
Докато не сме пуснали темата за обувките; да ви питам как ги почиствате. Аз ги бърша с мокри кърпи, но не ми се вижда много ефективно.

# 431
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Браво на всички проходили дечица !
Ние скоро няма да се радваме на проходило дете не виждам да му в нужно. Предвижва се навсякъде катери се навсякъде въобще е без спирка.
Не пие вода най много глътка и започва да плюе водата и да се забавлява. ам много обича и никога не отказва.
Хапва с удоволствие праскови, ягоди, диня, банан и ябълка по малко харесва. Риба на парченца може да хапне малко, но не прекалява с яденето като цяло.
Купувам от седмиц адве млвкца данонино едни мини харсва му уж, ама рядко изяжда цяло.
Обувките бяха с полумека подметка. Амини защо ще ги чистиш, че и с мокри кърпи?
Като гледам температуритв тук може и да не се наложи да купувам сандали  Whistling

# 432
  • Мнения: 13 935
И аз давам отскоро тези млекца Данонино, макар, че не е особено полезно, умират си за тях и като свършат реват  Laughing

Забравих да кажа на Данула, че всичко звучи чудесно и Рени очевидно се развива много добре  Hug Аз може би също ще взема някой колан, макар да не се виждам като се разлетят в различни посоки  ooooh!

Обувките си се зацапват, подметките и т.н. сега и трева видях, че е оставила следи.

# 433
  • Мнения: 48
Благодаря, Амини.
Аз ги чистих с мокра кърпа, но на следващото излизане са същите и се отказах.

# 434
  • Мнения: 1 145
Аз не чистя обувките ежедневно, като реша, че имат нужда - на чешмата със сапун, или ако има нещо видимо зацапано пак леко с вода или мокри кърпи.
Снощи бяхме на вила в планината и исках да обуя чорапки - едва успях да набутам крачето вътре. Това го предположих още като ги купувах, но в момента са адските жеги и 90% от времето е босичка със сандалките. Поне знам в кой магазин да търся като стане нужда Simple Smile

И нашата госпожица официално проходи преди 2 дни  Hands Clap Почти месец се пускаше за по 2-3 крачки, но си пълзеше, сега вече сериозно ходи. Просто реши и започна  yes

Общи условия

Активация на акаунт