Любители на кучета - тема 69

  • 39 730
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 867

Ама огромен разкош! Сладурка! Heart Eyes  bouquet Рексунко и той, в 14.30 излязохме, току-що влизаме, че и не ще да влиза, стои на входа на блока с дупе към вратата и гледа към улицата, готов да хукне по стъпалата надолу. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 264
Дирофилариоза е. Теста е положителен. Обяснява куцотата в задната част и задъхването но пък изследвания всичко е ок и в норма.

# 62
  • София
  • Мнения: 11 127
Това беше с червеите ?!?! Или бъркам ...

# 63
  • София
  • Мнения: 12 011
Това беше с червеите ?!?! Или бъркам ...

Да, кръглите червеи, които нападат сърцето и кръвоносните съдове. Много коварна болест и трудна за лекуване. Заразяването е от ухапване от комар.

А профилактиката е лесна и евтина.

# 64
  • София
  • Мнения: 11 127
Да мине ледената епоха и съм решила да направя на моята тест за това чудо.

# 65
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Аз пък се амбицирах и рових да видя какви са изискванията, като пътуваме с кучето. Какво могат и какво не могат да ми искат по границите. И за всеки случай - пак ще питам ветеринаря, когато ходим за ваксина. Макар тук да са малко по-различни нещата.

# 66
  • Мнения: 406
Я да се похвалим с новия член на семейството.Руски черен териер на име Canadian maple leaf Rafaello iz Teremka пристигна на 30,12 със самолет от Канада.

# 67
  • Мнения: 3 675
Я да се похвалим с новия член на семейството.Руски черен териер на име Canadian maple leaf Rafaello iz Teremka пристигна на 30,12 със самолет от Канада.
Сладурче!  Heart Eyes
Да ви е живо и здраво и много да ви радва!

# 68
  • Мнения: 22 867
Я да се похвалим с новия член на семейството.Руски черен териер на име Canadian maple leaf Rafaello iz Teremka пристигна на 30,12 със самолет от Канада.


А сега, кое е истинското!? newsm78 То е ясно, черния/що ми се вижда шоколадов?/ красавец с оченцата-звездички! Heart Eyes  bouquet

# 69
  • Мнения: 3 675
При мен се вижда едно малко черно топченце, а до него едно бяло мече.  Simple Smile
Милото, колко път е пропътувало.

# 70
  • София
  • Мнения: 12 011
Как ще е краткото име на хубавеца?

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте. Имам нужда от малко помощ. Искаме да си вземем куче. Аз съм отгледала наколко кучета, и късокосмести, и дългокосмести и всичките пускаха много косми. Чак преди няколко години разбрах колко е хубаво да не ти е цялата съща в косми. Та сега издирвам порода, която не пуска косми или поне да пуска по-малко. Чувала съм, че къдравите не пускат много. Мисля си за пудел. Също си мисля за малтийска булонка може би. Други идеи и информация коя порода колко косми пуска?

# 72
  • София
  • Мнения: 9 850
Йоркширски териер е вашата порода, но иска мнооооого занимавка с "косата" - ежедневно ресане, къпане, изобщо - поддръжка.

# 73
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Лелее, много сладури последните страници  Heart Eyes

Болните да оздравяват бързо  Praynig

Няма с какво да се похваля но пък и няма с какво да се оплача. Расте добичето. Харесва снега и хич не иска да се прибира. Малко по-трудно се сдушва с други кучета и това прави разходките и престоя на кучешката площадка неефективна. Страх го е още от големите. Добре че от време на време идват две бебета лабрадори та става някаква игра

Ей го:

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не искам йоркшир. Имала съм и по-тъпо животно не съм виждала. За 3 год не се научи да пикае навън.  ooooh! Може да не важи за всички от породата, но имам лоши спомени. Не знам малтийката как е с интелекта...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт