Стара Загора - 76 тема

  • 132 441
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Благодаря ви за отговорите. От вчера се опитвам да се свържа с Дърмонов, но незнам защо не успявам. Случайно днес от познати и аз чух името на споменатия от mecani Иванов, в добра насока, така че проверя и там.

# 61
  • Мнения: 9 467
А за Дърмонов и аз съм със смесени чувства, излекува детето ми, но се държа арогантно, въпреки това пак бих отишла при него, след като беше единственият изписал правилното лечение...След консултации с много други, вкл.и Легеартис.

Дърмонов е детски ортопед...а Леге Артис-дерматологиче център
Rolling Eyes

АЗ точно от Иванов пък не съм с добри впечатления; сина ни се оказа със сколиоза, и вместо той да ми обясни каква рехабилитация му е необходима-аз ходех да разпитвам, и да му вадя думите с ченгел...същото бе и по отношение на ортопедичните обувки..сякаш той ще ги плаща! А се полагат на всяко дете с подобен проблем..


# 62
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 977
MTV да не си го хванала в кофти настроение?? или просто на мен не ми прави впечатление, щото като отида на доктор съм като разярен глиган и назад не знам .. питам, докато получа отговор, независимо от настроението на лекаря насреща ми .. подобни реплики от сорта на "вие не сте лекар" грам не ги признавам ..

# 63
  • Мнения: 9 467
И двата пъти беше един и същ; първо на прегледа, поиска рентгенова снимка, въпреки очевидно изкривения гр. стълб; после отново със снимката и синковеца ходихме; след което си поисках ТЕЛК заради ортопедичните обувки, инфото за които разбрах от приятели-той не счете за необходимо да каже какво се полага на деца със втора степен сколиоза+плоскостъпие..за ЛФК не знаел при кой да ме прати Crazy-той ако не знае, кой?!?
Третото ми ходене бе само да взема телковия протокол, при което този път сестрата се опита да ме върне щото било минало 14часа, не че аз не бях там преди този час, и те просто не си спазват графика...ама ѝ го рекнах и бързо ми го подаде
Mr. Green

# 64
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 977
значи аз съм станала безчувствена Mr. Green абе факт е, че аз като водих моя синковец без церемонии го прегледа доста обстойно, внимателно, дори ми даде практически съвети за масаж на ходилата, че неговите бяха малко криви и ме накара да опитам пред него кое как се прави, за да е сигурен явно, че нещо няма да изчекна детето Mr. Green

# 65
  • Мнения: 384
Здравейте! Искам да попитам какви са таксите за църковен и граждански брак, какво трябва да се купи/носи? Освен това ако някой може да ми каже ориентировъчно колко вземат Dj и за фото и видеозаснемане?

# 66
  • Мнения: 229
По въпроса с раждането е Тракия,преди 2год.беше същата история, дори в предходни теми бяхме описали ситуациите и на кратко болницата е добре откъм чистота и лекари, но отношението на персонала,отвратително, а бебетата сами си ги обслужвахме без къпането. Питай ако те интересува нещо конкретно....А за Дърмонов и аз съм със смесени чувства, излекува детето ми, но се държа арогантно, въпреки това пак бих отишла при него, след като беше единственият изписал правилното лечение...След консултации с много други, вкл.и Легеартис.
Грешката е моя ставаше въпрос за дерматолог и името му е Балдаранов.

# 67
  • Мнения: 11
 Здравейте!Сина ми е на 4 месеца и от 3 месеца е с обрив,който започна от бузките и постепенно се разрастна и е по цялото тяло.Джипито каза че е атопичен дерматит,вече сменяме три кремчета и нищо,вземаме и хомеопатия,разредихме къпането...но ефект никакъв.Измъчихме се и ние,и детенце...вече не спи спокойно,а като започна да го мажа.. започва един рев,ужас.Смятам да заведа детето на дерматолог,но нямам и идея при кого!Намерих в нета Д-р Диана Иванова,но няма никакви отзиви за нея.Някой има ли впечатления от нея?Или ако знаете някой друг,от който сте доволни?

# 68
  • Мнения: 2 219
hawovka, тази хемопатия която даваш от лекар хомеопат ли ти е предписана? Защото ако е от личния лекар - полза няма да има. Моето дете също имаше като бебе ужасен Атопичен дерматит и доста лекари обиколихме докато изобщо познаят, че е това. И накрая попаднахме при д-р Марияна Райчева, тя е класически хомеопат. С това което ни предписа детето се оправи за 3 дни точно. И към момента вече нямаме изобщо прояви на дерматита.  Peace

# 69
  • Мнения: 11
Да,Dareland,личната ни е хомеопат.

# 70
  • Мнения: 9 467
Намерих в нета Д-р Диана Иванова,но няма никакви отзиви за нея.Някой има ли впечатления от нея?Или ако знаете някой друг,от който сте доволни?

Стой далеч! Peace

Кадърни дерматолози са в "Леге Артис"-Христозов и Георгиева, но не работят със ЗК Confused

# 71
  • Мнения: 448
Намерих в нета Д-р Диана Иванова,но няма никакви отзиви за нея.Някой има ли впечатления от нея?Или ако знаете някой друг,от който сте доволни?

Стой далеч! Peace
Аз също съм с лошо мнение за д-р Д.Иванова

# 72
  • Мнения: 384
Здравейте! Препоръчайте ми диджей, фотограф и оператор за сватба, по възможност от по-'бюджетните', ако може и примерни цени

# 73
  • Мнения: 11


Стой далеч! Peace
[/quote]
Аз също съм с лошо мнение за д-р Д.Иванова
[/quote]
Благодаря ви!Вашето мнение ще ми е от полза.

# 74
  • Мнения: 16
И аз  не съм доволна от Диана Иванова, посещението ми беше загуба  на време.

Общи условия

Активация на акаунт