Стара Загора - 76 тема

  • 132 997
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11
И аз  не съм доволна от Диана Иванова, посещението ми беше загуба  на време.
със сигурност няма да си губя моето.Благодаря ти!

# 76
  • Мнения: 265
Здравейте! Мнения за доктор Пламен Марчинов? Ще ми вади мъдрец в понеделник, ренитирал е, мислех,че трябва да се вади с операция в такъв случай. Много се страхувам...

# 77
  • Мнения: 284
Здравейте! Мнения за доктор Пламен Марчинов? Ще ми вади мъдрец в понеделник, ренитирал е, мислех,че трябва да се вади с операция в такъв случай. Много се страхувам...
Страхотен специалист  Peace

# 78
  • на село
  • Мнения: 287
Момичета ,моля за препоръка за логопед.
По-конкретно става дума за трудно проговаряне.

Благодаря!

# 79
  • Мнения: 265
Здравейте! Мнения за доктор Пламен Марчинов? Ще ми вади мъдрец в понеделник, ренитирал е, мислех,че трябва да се вади с операция в такъв случай. Много се страхувам...
Та д-р Марчинов ме прегледа и вдигна ръце от моя случай. Каза да си търся хирург. Насочила съм се към д-р Иванов, но на телефона, който намерих не вдига никой. Ще съм благодарна,ако някой ми напише актуален номер и работно време! bouquet

# 80
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Обърни се към Хараланов - работи в Тракия Peace

# 81
  • Мнения: 1 519
Здравейте момичета
Знаете ли салон,в който поставят качествено мигли косъм по косъм?
Пробвали ли сте и останахте ли доволни?  bouquet

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Моля, препоръчайте добър лекар УНГ, обикновено ходим при д-р Бачовска, но няма удобни часове.

# 83
  • Мнения: 1 172
Моля, препоръчайте добър лекар УНГ, обикновено ходим при д-р Бачовска, но няма удобни часове.
Д-р Недялка Рачева.

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Благодаря! И с нея се свързах, но часове има чак на 8-ми март, а проблема не може да чака дотогава. Открих часове за д-р Атанас Стефанов и д-р Милослав Славов в бивша детска поликлиника. Някакви отзиви за тях?

# 85
  • Мнения: 229
Момичета, ще записвам детето на детска градина и понеже не намерих такава тема ще питам тук за отзиви за ДГ Светулка?

# 86
  • тук и там
  • Мнения: 11 533
Някой беше питал за дерматолог.На моето дете,когато беше бебе обаче му помогна др.Сребрева.Имаше памперс дерматит -но не се повлияваше от нищо.Буквално кървеше чак.По едно време даже кортико-стероиди ни бяха изписали,след една седмица-пак същото.До тогава бяхме сменили доста лекарства и дерматолози,тя го оправи със две кремчета за три дни буквално.Работи със НЗОК във диспансера.Не знам има ли частен кабинет.

# 87
  • Мнения: 2 236
Благодаря! И с нея се свързах, но часове има чак на 8-ми март, а проблема не може да чака дотогава. Открих часове за д-р Атанас Стефанов и д-р Милослав Славов в бивша детска поликлиника. Някакви отзиви за тях?
Аз и мъжа ми сме доволни от Мирослав Славов.

# 88
  • Мнения: 9 481
Момичета, ще записвам детето на детска градина и понеже не намерих такава тема ще питам тук за отзиви за ДГ Светулка?

Моите са негативни.
Бяха големи хвалби за нея, и съжалявам че записах детето си там!
КОгато детето ни беше там, плащахме за всичко..с изкл. на тока, храната и почистващите препарати! Септември "стартирахме" с по 90лв на дете, които бяха изхарчени до Коледа..после-пак  Close -килими, чаршафи, покривки, завеси, шкафчета..
Взимала съм си детето със сцепена брадичка (паднал и се ударил в мивката...ама що да ми кажат?!), което наложи лепене-т.е. бе редно поне като си взимам детето да ме уведомят...
Приемане на болни деца-пред мен от кашлица едно повърна, но учителката просто се обърна на другата страна все едно не го е видяла!
Та едната от въпросните учителки, сега е директорка! Не смея да правя изводи!
Другото ни дете е в "Българче"-нищо общо със "прехвалената" Светулка!!!

# 89
  • Мнения: 394
Моля, препоръчайте добър лекар УНГ, обикновено ходим при д-р Бачовска, но няма удобни часове.
Мога да ти препорчам д-р Стефанов, ние махахме трета сливица на детенцето ми при него

Общи условия

Активация на акаунт