Стара Загора - 76 тема

  • 132 971
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Като цяло може би за Ниа Мед ще намериш по- хубави отзиви за отношение и обстановка, стаите са по- големи също. Но повечето са секцио родили, такава "слава" и се носи на болницата, и то не е заради пари да те принуждават за секцио, доктора си е такъв, от страх го прави. Почти всяка позната започва разговора с "ами аз отидох нормално да раждам, ама еди кво си стана и накрая секцио".
В Тракия виж стаите са малки, има една гадна санитарка, която се репчи, има една кьорава сестра, която те прави на решета докато ти намери вена. НО лекарите, анестезиолога, и като цяло това колко хора се въртят около теб. Там срещнах изключително сърцати хора, и все пак нека не пренебрегваме факта, че моя лекар е там, за мен най- хубавия вариант е да си родиш при твоя лекар ако имаш тази възможност. Той правеше някаква операция, на мен ми предизвикваха раждане, и вече бях на прага да се откажа от нормалното, и никога няма да забравя той като влезна в стаята какъв кураж ми вдъхна, в такъв момент е хубаво да видиш познато лице.
Не искам да ангажирам никой с моето мнение, то е 100% лично впечатление.

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Колко струва нормално раждане в Тракия?
500лв
ако искаш епидурална 150лв отгоре.

# 722
  • Мнения: 80
Като цяло може би за Ниа Мед ще намериш по- хубави отзиви за отношение и обстановка, стаите са по- големи също. Но повечето са секцио родили, такава "слава" и се носи на болницата, и то не е заради пари да те принуждават за секцио, доктора си е такъв, от страх го прави. Почти всяка позната започва разговора с "ами аз отидох нормално да раждам, ама еди кво си стана и накрая секцио".
В Тракия виж стаите са малки, има една гадна санитарка, която се репчи, има една кьорава сестра, която те прави на решета докато ти намери вена. НО лекарите, анестезиолога, и като цяло това колко хора се въртят около теб. Там срещнах изключително сърцати хора, и все пак нека не пренебрегваме факта, че моя лекар е там, за мен най- хубавия вариант е да си родиш при твоя лекар ако имаш тази възможност. Той правеше някаква операция, на мен ми предизвикваха раждане, и вече бях на прага да се откажа от нормалното, и никога няма да забравя той като влезна в стаята какъв кураж ми вдъхна, в такъв момент е хубаво да видиш познато лице.
Не искам да ангажирам никой с моето мнение, то е 100% лично впечатление.



А при кой лекар раждахте?

# 723
  • Мнения: 813
Колко струва нормално раждане в Тракия?
500лв
ако искаш епидурална 150лв отгоре.
А бебетата при майките ли стоят?

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Скрит текст:
Като цяло може би за Ниа Мед ще намериш по- хубави отзиви за отношение и обстановка, стаите са по- големи също. Но повечето са секцио родили, такава "слава" и се носи на болницата, и то не е заради пари да те принуждават за секцио, доктора си е такъв, от страх го прави. Почти всяка позната започва разговора с "ами аз отидох нормално да раждам, ама еди кво си стана и накрая секцио".
В Тракия виж стаите са малки, има една гадна санитарка, която се репчи, има една кьорава сестра, която те прави на решета докато ти намери вена. НО лекарите, анестезиолога, и като цяло това колко хора се въртят около теб. Там срещнах изключително сърцати хора, и все пак нека не пренебрегваме факта, че моя лекар е там, за мен най- хубавия вариант е да си родиш при твоя лекар ако имаш тази възможност. Той правеше някаква операция, на мен ми предизвикваха раждане, и вече бях на прага да се откажа от нормалното, и никога няма да забравя той като влезна в стаята какъв кураж ми вдъхна, в такъв момент е хубаво да видиш познато лице.
Не искам да ангажирам никой с моето мнение, то е 100% лично впечатление.


А при кой лекар раждахте?
Иван Иванов, между другото той е по ЗК, може да отидеш да си направиш един преглед там, да поговориш с него.
Извинявам се и Калина Пиперкова, тя беше  през повечето време там. Даже май нейното име е вписано в епикризата.
Абе като цяло имаше много лекари и акушерки, доста взеха голяма роля в раждането.
Скрит текст:
Колко струва нормално раждане в Тракия?
500лв
ако искаш епидурална 150лв отгоре.
А бебетата при майките ли стоят?
Да, още като те качат в стаята ти оставят бебето при теб. Не го взимат после, къпят го, и му правят тоалета и т.н. пред теб и ти показват как.

Последна редакция: чт, 12 юли 2018, 15:53 от crossfade

# 725
  • Мнения: 499
Аз раждах секцио, по медицински причини, в Ниамед. Ако нямате проблеми с бременността няма кой да ви накара да родите секцио. До последно с д-р Христов и дъщеря му се надявахме бебчето да се обърне, защото беше седалищно, за да си родя нормално. В крайна сметка това не се случи и затова с мъжа ми решихме, че секциото е по сигурния вариант.
И моят съвет е да се роди при лекаря, който е наблюдавал цялата бременност и е наясно с всички изследвания.
Има добри отзиви и за Тракия и за Ниамед, цените също са еднакви.

# 726
  • Мнения: 648
Здравейте мами, искам да ви питам кой е по-добрия вариант за нормално раждане (дай боже да е такова) д-р Христов в Ниа Мед или Иванов или Бузалов в Тракия? Като специалисти как са, като болници и отношение Simple Smile Който има лични наблюденоя нека сподели.
С двете ръце за Ниа мед! Раждане и Тракия ( не бих преживяла втори път този кошмар там)

# 727
  • Мнения: 80
Здравейте мами, искам да ви питам кой е по-добрия вариант за нормално раждане (дай боже да е такова) д-р Христов в Ниа Мед или Иванов или Бузалов в Тракия? Като специалисти как са, като болници и отношение Simple Smile Който има лични наблюденоя нека сподели.
С двете ръце за Ниа мед! Раждане и Тракия ( не бих преживяла втори път този кошмар там)

Може ли на лично ако тук не е удобно да кажете защо?

# 728
  • Мнения: 26
Колко струва нормално раждане в Тракия?

500 лв. И аз там ще раждам, термина ми е на 23.07 и всякакви мнения и опит са ми в полза, толкова съм уплашена, че само лошо ми е в главата, от отвратително държане  на персонала до проблем с раждането.... Ужас просто, но като чета положителните коментари една идея по ведро ми е

# 729
  • Мнения: 80
Колко струва нормално раждане в Тракия?

500 лв. И аз там ще раждам, термина ми е на 23.07 и всякакви мнения и опит са ми в полза, толкова съм уплашена, че само лошо ми е в главата, от отвратително държане  на персонала до проблем с раждането.... Ужас просто, но като чета положителните коментари една идея по ведро ми е

При кой ще раждате там? и отношението наистина ли е отвратително?

# 730
  • Мнения: 26
Всъщност напротив, доста положителни коментари има за болницата, но в моята глава е друго заради страха... Следи ме доктор Иван Иванов, но раждането върви към нормално, така че който се падне, а и при нормално раждане акушерка изражда, доктора идва при нужда

# 731
  • Мнения: 80
Всъщност напротив, доста положителни коментари има за болницата, но в моята глава е друго заради страха... Следи ме доктор Иван Иванов, но раждането върви към нормално, така че който се падне, а и при нормално раждане акушерка изражда, доктора идва при нужда

Аз се чудя ако е нормално дали в тракия да ходя да говоря с д-р Иванов или в ниа мед с д-р Христов

# 732
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
толкова съм уплашена, че само лошо ми е в главата, от отвратително държане  на персонала до проблем с раждането....
няма нищо по естествено от раждането, няма нищо страшно, просто боли .. в частна болница никой няма да те остави да става лошо .. даже ще те срежат преди да те дострашее теб ..

що се отнася до отвратително отношение на персонала - вие не знаете как да потърсите сметка?? не знаете как да отговорите на нахалство и безочие?? или не знаете как се пишат жалби .. докато седиш и мълчиш те правят на маймуна, а за парите, които смяташ да дадеш това не е приемливо ..

# 733
  • Мнения: 26
За доктор Христов нямам мнение, не съм запозната, но от доктор Иванов съм доволна наистина. 

# 734
  • Мнения: 648
Много доволна от д-р Иванов ! Единствения човек , който ми позна реалното състояние и , че няма да мога да родя нормално! Истински специалист! Сега след раждането ходя на преглед при Христов - също изключително добър , внимателен ! Момичета в правото сте си да искате перфектно отношение ! Все пак секциото в Тракия е 900 лв ! Аз не мисля че са малко пари поне едно отношение да има!!

Общи условия

Активация на акаунт