Стара Загора - 76 тема

  • 132 924
  • 755
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: X
И на мен ми е много любима Ла Каза, но да предупредя, че в градината има доста котки, които понякота упорито досаждат. На мен не ми пречат, но човек, който не ги обича или се страхува, не би бил зарадван от факта.

# 706
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
не им е лоша храната, но обслужването е пълен потрес ..

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Антъни повече ми харесва като пицария Simple Smile
За хубава кухня и хубаво обслужване също препоръчвам Sushi Time.

# 708
  • Мнения: 2 230
Здравейте, препоръчайте ми маникюристка в района на Езиковата гимназия. Благодаря Simple Smile

# 709
  • Мнения: 9 481
не им е лоша храната, но обслужването е пълен потрес ..

Съгласна  Peace;
 също бях възмутена от обслужването в Уникато (няколко пъти) и от години не съм стъпвала там...имат ли промяна, или да продължавам да не ходя?
Mr. Green

# 710
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Съгласна  Peace;
 също бях възмутена от обслужването в Уникато (няколко пъти) и от години не съм стъпвала там...имат ли промяна, или да продължавам да не ходя?
Mr. Green
мииии значи последно съм ходила преди около година .. беше доста прилично да ти кажа ..

# 711
  • Мнения: X
На мен в "Антъни" не ми допада кухнята. Ходила съм достатъчно там, личи си претенцията да готвят по-засукани неща, цените и те реципрочно надути, но не си ги доизпипват нещата. Къде ще е безсолно някое ястие, къде ще сложат ябълки вместо круши. На една позната на обяд й бяха накълцали стара пилешка пържола в пилешката супа...Някак необичайно за прететциозно заведение, но факт.

За толкова години едно-единствено заведение не ме е разочаровало като качество на храна и обслужване и това е р-т Форум.

# 712
  • Мнения: 190
Здравейте интересува ме рентген който работи след 17 часа спешно ако някой знае

# 713
  • Мнения: 175
В болница Тракия, но за по - сигурно се обадете на регистратурата.

# 714
  • Мнения: 499
Или във Втора поликлиника на Руски. Има някои лекари, които карат втора смяна и може да работи рентгена. Питайте и там.

# 715
  • Мнения: 944
Някой с мнение за др. Салабашев - хирург в НиаМед?

# 716
  • Мнения: 80
Здравейте мами, искам да ви питам кой е по-добрия вариант за нормално раждане (дай боже да е такова) д-р Христов в Ниа Мед или Иванов или Бузалов в Тракия? Като специалисти как са, като болници и отношение Simple Smile Който има лични наблюденоя нека сподели.

# 717
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
И двамата са изключителни специалисти, но в Ниа Мед при най- малкия проблем ще те срежат. Ако държиш на нормално, по- добре в Тракия.

# 718
  • Мнения: 80
А как е отношението в Тракия? и като цяло по-добър вариант ли е от ниа мед за нормално раждане. Не познавам специалистите нито в едната нито в другата. За ниа мед съм чувала добри отзиви.
Аз до сега бях пациентка на Янев доволна съм.Знам че Бузалов и Иванов са добри доктори?!Дайте и ваше мнение!
Моята бременност я води Иванов, и после раждах в Тракия и той пак се падна на смяна, много съм доволна! Изключително много внимание получих от него.

# 719
  • Мнения: 813
 Колко струва нормално раждане в Тракия?

Общи условия

Активация на акаунт