Боледуване на децата ни - тема 48

  • 39 146
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 874
Езикът ви е обложен, щом е бял.. имай предвид и че при скарлатината езика става с бял налеп и после се отдръпва, изчиства и става малинов.От друга старана при едно обикновено болно гърло също може да има обложен език. Не знам, но при обрив по небцето, болки в гърлото, бял налеп на езика..а петната по тялото какви са.. да не е обрив ? Какъв антибиотик пие ?

# 61
  • Мнения: 19 309
Дани, и мъжът ми така от поне седмица има някакви симптоми, но вчера вече беше по-зле. Започнал е да кашля и го боли главата. Вчера го изолирах в спалнята само, но предните дни си се разхождаше из къщи и съм на тръни.
Дано и при вас малкият не прихване.

Бързо оздравяване на всички!

# 62
  • Мнения: 298
Изпуснала съм ви. Ние пак сме болни. Една седмица на ясла и е готов. Снощи вдигна над 38.4 . Днес ще ходим на лекар. Странното е че видимо е добре. Няма много хрема, не кашли. Интересно какво ще каже док. А на една колежка детето ходи от вече трета седмица. Влачи си малко сополи и това е.това моето не издържа повече от седмица.

# 63
  • Мнения: 68 703
Гледам, грипа вече не се коментира така настървено по ТВ...явно имат други по-важни теми. Помислих, че е поотминала опасността, но се оказа, че две колежки имат болни мъжове вкъщи Rolling Eyes Явно още шета тая пущина...
Добре, че съм отпуск от вчера до другия петък.

# 64
  • Мнения: 1 874
Не се коментира, защото вече няма май области със грипна епидемия.. така да се каже грипната вълна е отминала, това обаче не значи, че грипа го няма.четох някъде, че се очаква втора грипна вълна.. нали учениците до сега бяха ваканция и тази седмица почнаха.Дано не са прави ! Малкият каза, че не видял болни из училище.. а дано !

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според мен грипът позатихна заради дългата ваканция. Сега като тръгнаха на училище пак ще се активизира. Смятам, че в София тепърва предстои епидемията. За съжаление.   Rolling Eyes

# 66
  • варна
  • Мнения: 1 228
Ох, и аз вече почнахх да се чудя да не би да е скарлатина ,бузите и са позачервен,, езика също,нама налепи по сливиците, петната са по тялото, без ръцете и краката.
Да я водя ли пак на лекар, има ли смисъл след като няма Т и пие вече АБ.
Нямам опит с шарката.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Обривът при скарлатина не е на петна, а на малки точици. Ама много малки - като връхче на игла.

# 68
  • Мнения: 68 703
Да не е реакция към АБ....не каза какъв пиете? newsm78 Що не звъннеш на педи да й кажеш за петната?

# 69
  • варна
  • Мнения: 1 228
Звфацет пием ,и дриг път ни се случвало след вирус да се появяват такива перна ли обрив, незнам какво е и от само себе си се е махал.Лл е казвала,"такъв е вируса".

# 70
  • Мнения: 68 703
Значи ти е познат обрива. Да даваш ксизал/ериус ли...Абе важното е че няма Т вече Peace

# 71
  • Мнения: 1 961
Дъждец много ме разсмя с този твоя мъж разхождащ се из къщи  Laughing
Ние биваме, уж нямаше кашлица, обаче вчера мъжкото го е мъкнал по магазини и снощи носа пак похъркваше. Та сутринта от секретите пак кашляше, че и изкара доста

# 72
  • shumen
  • Мнения: 18 062
Лайт,дано сте здрави и Вие.
Дъждец,брат ми миналата седмица беше така с кашлица,Т и главоболие,но е дебела глава и на лекар не отиде.Каза,че сам щял да се оправи.Днеска и бащата каза,че е по добре и не можахме да го натирим с майка ми и не отиде и той на лекар.А за изолирането сме ги изолирали и тях в спалнята,но преди това се разхождаха из апартамента.
Лино,да сте добре.
Тете,според мен сега ще се активира грипа.

# 73
  • Мнения: 6 565
аз мисля, че грипът не обича минусовите температури. ще налази като стане около 0-5 градуса и почне гадната киша.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 277
Момичета, аз пак съм на АБ - този път с гнойна ангина. Това заразно ли е? Много ми е притеснено да не заразя децата, другата седмица имат две много важни мероприятия и ми иде да се обеся. Вие възрастните често ли боледувате?

Общи условия

Активация на акаунт