Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 6

  • 110 222
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
bouquet за темата.
От шампоаните на Балеа доволни ли сте? Ползвам един за боядисана коса, но нещо не съм впечатлена  Cry
от балеа профешънъл тубите съм доволна, от повечето, добре се разбират с косата и скалпа ми.

# 16
  • Мнения: 5 207
Това е любимият прах за бяло.
Скрит текст:
Много добър. Струва 6 лева за 20 пранета.

Гледам, че са пуснали и нова маска за коса за 6,50 лв.
Скрит текст:
Много ми харесва серията oil repair и при подходящо намаление, ще я пробвам.

# 17
  • Мнения: 4 841
От зеления прах за бяло пране бях купила, но течен. Беше на същата марка и за бяло. Предполагам ще да е същият като на снимката на Гес. Доволна бях, но повече не купих. За съжаление рядко стигам до магазина.

Дали са върнали щанда с намаленията? Последните пъти като ходех имаше само моливи за очи и разни не намалени неща там. Преди имах доста сполучливи попадения.
Благодаря за темата  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 22 756
Охоооо, задължително ще пробвам този прах!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Благодаря за отзивите за шампоана. Туби профешънъл не съм видяла, но ще ги потърся.

Препаратът с оцет наистина е хубав, но нашият котлен камък е нещо страшно  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
Благодаря за отзивите за шампоана. Туби профешънъл не съм видяла, но ще ги потърся.

Препаратът с оцет наистина е хубав, но нашият котлен камък е нещо страшно  Crazy
https://www.dm.de/search/468652.html?type=product&q=balea+Pr … essional++Shampoo това са шампоаните, цялата серия.

# 21
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Задължително ще купя този прах. А за цветно имат ли добър?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Angel_Dust,  newsm51

# 23
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Потвърждавам, че прахът за бяло пране е чудесен, но за препарата с оцет не бих казала същото.  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 966
Аз съм доволна и от праха за  цветно. Шапоаните в тубички и балсамите също ги харесвам.

# 25
  • Мнения: 5 207
Това е прахът за цветно
Скрит текст:
на същата цена като праха за бяло е и също е добър.
Този за бяло обаче е ултра избелващ, много хубав. Пакетите изглеждат малки, но и дозата е малка - само 85 мл, така че един малък пакет стига за 20 пранета.

# 26
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Потвърждавам, че прахът за бяло пране е чудесен, но за препарата с оцет не бих казала същото.  Peace
И аз

# 27
  • Мнения: 5 207
Напоследък купувам препарати Denkmit за баня (против котлен камък и сапунена утайка) и за стъкла в пликчета - разреждат се с вода до 1 литър. И от двата съм доволна.
Препаратът с оцет много силно ми мирише на оцет и не ми е приятно да го ползвам.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Здравейте, знаете ли дали в ДМ продават капани за хлебарки?
За темата  bouquet

# 29
  • Мнения: X
В Кауфланд има, ако ти върши работа.

Общи условия

Активация на акаунт