По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 13

  • 47 626
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 433
Щерев не стават за абсолютно нищо!!! И тези които са успели и са фенки на клиниката да не се опитват да ми променят мнението и не само моето! Защото за заблудата и тъгата цената е била висока!
Изобщо не си губи времето в тази клиника с този подход! Това е абсолютно несериозно отношение от Юнакова. Тимева и Андреева същи са в категорията на псевдо талантите там!

# 46
  • Мнения: 882
Записвам се и аз да ви следя след малко прекъсване. Тара, благодаря за темата!  Peace

Герда, тихичко честито! Доста изстрада и мисля, че е време за твоето здраво и прекрасно бебче!  Hug

Клиър, честити ти близнаци и на теб! Дано да се закрепиш и да не се стига до болница, но ако нещата не се оправят, по-добре да си на сигурно място, за да те стабилизират.   Praynig

Dundiu86, +1 за второ мнение и +1 за Малинов. Сравнително бързо може да се уредиш с час и никой няма да те натиска за процедури от вратата.

# 47
  • Мнения: 1 142
Liv, успех за предстоящия ЗЕТ!  Hug

# 48
  • Мнения: 6 583
И аз харесвам Калчев от Малинов.
За Щерев няма да се обаждам повече, мисля, че вече всички ми знаят мнението след последния ми пост Crazy

# 49
  • Мнения: 1 221
да, така е за Щерев се пише много, но истината е че нали не отиваш при клиниката,а при доктора, а т.л. на мен ми е препоръчаха тази докторка аз ѝ се доверих до някъде. Иначе съм пуснала документи и в Надежда, но днес като се обадих да попитам дали са ми получили информацията, ме попариха че информацията е получена, но не е разглеждана все още и така или иначе в момента записвали за края на годината  Shocked
Направо онемях, знам че се чака ама цяла година... ужас.
А най-страшното е че все повече и повече мои приятели и познати тръгват по този път, уж са здрави, а бебета няма и няма Sad

# 50
  • Мнения: 2 888
дундьо, действително при самото лапаро се прави хидротубация и не е необходимо да се прави отделно. микробиология и пкк задължително ще ти пуснат преди операцията.

# 51
  • Мнения: 2 999
Дъндьо стискам ти палци миличка, обаче вземи нещата свои ръце и си пусни най-важните изследвания. И аз като бях при Тимева едно изследване не ми пусна, дори и цветна снимка не поиска. Добре че бързо се изнесох оттам. Мисля че пациентите им са много и го карат през просото. Имах усещането, че гледат на мен като на касичка.

# 52
  • Мнения: X
И да не се обезкуражават претърпелите неуспех - най-хубаво се забременява след неуспешен трансфер.
Моят неуспешен беше ноември, забременях декември.

 Само трябва да вярвате, че чудото ще се случи и на вас.

  ММ беше в дълга командировка, едва свари да кацне за овуто.
  А преди това мечтаех как много бързо ще ми се случи чудото, самовнушавах си, спях с едни бебешки дрешк и ги гушках, и си мечтаех как ще бъдат на моето бебче. (Добре, че мм го нямаше, че щеше да ме помисли за изкукала). Laughing

  Преди овуто пиех чайчето на дм за алкален баланс, в дните около овуто (засякох я на ехограф) приемах мелатонин, след това приемах аспирин протект в малки дози и когато видях двете черти 5 дни преди закъснението си започнах клексан и утрогестан.

 Преди да видя двете черти по случайност пусках някакви кръвни изследвания и прогестеронът без нищо приемано показа 54 и това ме усъмни, че може и да се е случило нещо хубаво.

 Така че и на вас може да се случи същото, само трябва да вярвате.

Последна редакция: пт, 20 яну 2017, 18:16 от Анонимен

# 53
  • Мнения: 685
Герда, вдъхваш много  надежда. От доста време се усмихнах след твоя пост. Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 882
Liv, успех за предстоящия ЗЕТ!  Hug
Благодаря ти, Rigina!  Hug Ти май беше споменавала, че си ходила в нашата клиника, но не помня за какво...допаднаха ли ти лекарите?

Герда, сега като разказа цялата история и вече се нареждат съвсем нещата - това ще да е твоето късметлийско бебе! Силно стискам палчета все така да се нарежда всичко до термин!  Praynig

# 55
  • Мнения: 534
Герда, тези дни си взех от този чай за алкалния баланс и ми се искаше да те питам, кога и как го пиеше, но ти напраео си ми прочела мислите  Wink Много благодаря, че сподели тази информация с нас.
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност  bouquet Hug

# 56
  • Мнения: 420
Дундио86, като препатила   ooooh!
 за инвитро- бягай от Щерев и Надежда
като направих този опит в Ню Лайф за много неща ми се отвориха очите #Crazy
иначе лапарото ми е в Щерев Peace

# 57
  • Мнения: X
Не съм сигурена, че На лайф правят пид, така че за по тежките случаи не знам как ще се справят.
 Другото интересно е, че правят донорство но с материал от чужбина.
 Д-р Петрова май и тя е правила инвитро.

# 58
  • Мнения: 4 097
Марианка, за Щерев ясно защо да бяга. Но защо и от "Надежда"?

Последна редакция: сб, 21 яну 2017, 15:38 от Arizona_85

# 59
  • Мнения: 1 142
Герда, благодаря, че сподели с нас и че ни вдъхваш кураж  Hug

Liv, да бях на консултация и преглед при д-р Калчев. Много е готин и много неща ми обясни, но в Малинов ПИД-а ми идва малко скъп за съжаление.

Аз да попитам, тези които не сте от София, но правите процедури там, как действате покрай стимулации, пункции и трансфери. Колко време оставате в София и къде отсядате, имам предвид хотел, квартира?

Общи условия

Активация на акаунт