Екзотични почивки /Тема 2/

  • 65 761
  • 527
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 9 903
Една бърза шри ланка?

# 211
  • Мнения: 2 646
Аз не бях очарована от Шри Ланка. Бюджета може да ви позволи по-добра дестинация

# 212
  • Мнения: 737
Може ли да ми кажете за Хонг Конг и Макао февруари или април е по-добре, ако изобщо има разлика между двата месеца?

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Може ли да ми кажете за Хонг Конг и Макао февруари или април е по-добре, ако изобщо има разлика между двата месеца?
Април е малко по- топло, но и по- валежно.
Аз бих избрала февруари, защото това не са плажни дестинации и не е нужно да е 28+ градуса, които от влагата се усещат като 50.

# 214
  • Мнения: 109
Здравейте, имам страхотна нужда от вашето съдействие. Планувам почивка февруари или март до Тайланд ,но мисля да я организирам сама. Та въпросът ми е къде да гледам за изгодни билети , към коя част на Тайланд  да се насоча  и   изобщо каквото смятате,че би било полезно ще е добре за мен . Търсих тема за Тайланд ,но не знам защо само някакви стари намирам. Благодаря ви предварително.

# 215
  • Мнения: 2 668
Ами то си има тема Почивка Тайланд - изчети всичко

# 216
  • Мнения: 3
Здравейте, имам страхотна нужда от вашето съдействие. Планувам почивка февруари или март до Тайланд ,но мисля да я организирам сама. Та въпросът ми е къде да гледам за изгодни билети , към коя част на Тайланд  да се насоча  и   изобщо каквото смятате,че би било полезно ще е добре за мен . Търсих тема за Тайланд ,но не знам защо само някакви стари намирам. Благодаря ви предварително.
Бил съм в Азия 11 пъти.За първи път като ходих сам организирах всичко и трябва да ти кажа ,че стреса беше голям.Попадаш в една съвсем различна среда.След това ми се ослади и обикалях все по-затънтени но красиви места като Камбоджа,Виетнам,Бирма,Лаос и т.н.
Сега за Тайланд.Гледаш билети от Qatar Airways.Летят от София през Доха.Не бързай да купуваш билети.Имат по 3-4 промоции през годината.В момента е 390 евро 2 посочен билет до Тайланд.За начинаещ ти препоръчвам Бангког 3 дни и после Пукет.Пукет е удобен защото има дневни екзотични екскурзии до Пи-Пи,сафари,Коралови острови и др.За вътрешни полети от Банкоk до Пукет-Air asia или Nok Air.Аз мислех да водя едни познати март месец но пострадах и се отлага.Иначе имах готова програма.

# 217
  • Мнения: 109
Благодаря Ви. Нямам нищо против да чета старите теми ,но намирам само от 2005- 2009г, а ми се иска малко по точна информация.
Моля поне ми пратете новата тема.

# 218
  • Мнения: 9 903
Беше си дори на 1ва страница.
http://m.bg-mamma.com/?topic=765913.390

# 219
  • София
  • Мнения: 4 714
Аз не бях очарована от Шри Ланка. Бюджета може да ви позволи по-добра дестинация

Бих искала да обменим наблюдения. Миналата година бях В Шри Ланка и т.н. рай Малдиви. Не отричам, чудесен о-в, всичко All и нищо не ме впечатли. Посредствен, високомерен персонал, след много подканвания, едва изпивахме по чаша вино след вечеря, храната беше посредствена, ако не дадеш бакшиш, не ти оправят стаята, при все, че ние нямахме какво да оправят; само малко ш-н или сапун да дадат.
Докато в Шри Ланка всичко беше на 6. Бяхме в Негомбо и малко из страната.

Та, моля : какво не ти е Ок там?   

# 220
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Аз не бях очарована от Шри Ланка. Бюджета може да ви позволи по-добра дестинация

Бих искала да обменим наблюдения. Миналата година бях В Шри Ланка и т.н. рай Малдиви. Не отричам, чудесен о-в, всичко All и нищо не ме впечатли. Посредствен, високомерен персонал, след много подканвания, едва изпивахме по чаша вино след вечеря, храната беше посредствена, ако не дадеш бакшиш, не ти оправят стаята, при все, че ние нямахме какво да оправят; само малко ш-н или сапун да дадат.
Докато в Шри Ланка всичко беше на 6. Бяхме в Негомбо и малко из страната.

Та, моля : какво не ти е Ок там?    

Понеже аз първо попитах, си позволявам да се включа.
Това, което си описала го асоциирам със Занзибар.
Малдивите за семейството ми са рай - не толкова от гледна точка на лукс и обслужване (към които нямам никакви забележки), а като място за пълен релакс - няма забележителности, т.е. никакви ангажименти.
Относно моето питане конкретно , Шри Ланка няма да бъде този път. Промених и дати, и време, и бюджети ... да му мисли детето после как и кога ще си учи уроците  Embarassed Лоша майка съм аз


Последна редакция: сб, 25 ное 2017, 03:38 от Shantal

# 221
  • Мнения: 4 335
Аз не бях очарована от Шри Ланка. Бюджета може да ви позволи по-добра дестинация

Бих искала да обменим наблюдения. Миналата година бях В Шри Ланка и т.н. рай Малдиви. Не отричам, чудесен о-в, всичко All и нищо не ме впечатли. Посредствен, високомерен персонал, след много подканвания, едва изпивахме по чаша вино след вечеря, храната беше посредствена, ако не дадеш бакшиш, не ти оправят стаята, при все, че ние нямахме какво да оправят; само малко ш-н или сапун да дадат.
Докато в Шри Ланка всичко беше на 6. Бяхме в Негомбо и малко из страната.

Та, моля : какво не ти е Ок там?   

Ами точно като теб вероятно - от персонала на един хотел прехвърляш негативното към цялата страна.

# 222
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Аз не бях очарована от Шри Ланка. Бюджета може да ви позволи по-добра дестинация

Бих искала да обменим наблюдения. Миналата година бях В Шри Ланка и т.н. рай Малдиви. Не отричам, чудесен о-в, всичко All и нищо не ме впечатли. Посредствен, високомерен персонал, след много подканвания, едва изпивахме по чаша вино след вечеря, храната беше посредствена, ако не дадеш бакшиш, не ти оправят стаята, при все, че ние нямахме какво да оправят; само малко ш-н или сапун да дадат.
Докато в Шри Ланка всичко беше на 6. Бяхме в Негомбо и малко из страната.

Та, моля : какво не ти е Ок там?   

Ами точно като теб вероятно - от персонала на един хотел прехвърляш негативното към цялата страна.

Да, прав си. Не бях се замислила за това. Благодаря!

# 223
  • Мнения: 172
Здравейте, вече публикувах такава тема, ама и тук да попитам. Общи взето, със снега, който наваля, се сети и нашето семейство, че нямаме планове за празниците. Искаме да отидем някъде на по-топло и по-екзотично, като не искаме да отидем на почивка, а на ексурзия- тоест не искаме да седим по плажове и хотели, а да има къде да се ходи и неща да се разглеждат, като да не е опасно да се разхождаш сам. Знам, че сме ме доста закъсняли за тези дестинации, но все пак може ли да ми препоръчате някакви такива дестинации и евентуално организирани екскурзии. Мерси предварително

# 224
  • Мнения: 371
mama776 Тайланд, Камбоджа, Виетнам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт