Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 386
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Батуомън и Батгърл са различни герои

# 451
  • София
  • Мнения: 27 132
имах предвид да го играе 'лошо момиче' но използвах английския. ясно е, че визирам батуоман.

# 452
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
На Стрелата е последен сезон нали? Много жалко, но имам някакво усещане, че сериала може да приключи, но не историята.

# 453
  • Мнения: 611
На Стрелата е последен сезон нали? Много жалко, но имам някакво усещане, че сериала може да приключи, но не историята.
до колкото разбрах подготвяли нов спин офф сериал за Канарчетата и 1 за Дъщеря му и синът му на Оли

# 454
  • София
  • Мнения: 27 132
Ето нещо, което със сигурност бих си спестил.
Точно тия деца откакто се появиха и рейтингите умряха тотално, а феновете бяха ужасени. Тия изобщо у ред ли са?  Outta Joint

Втория епизод на Ароу нещо не ми хареса.
Скрит текст:
Оли пак не послуша Монитор, ама Лайла си има приказка на уше с него. Интересно...

Флаш с трети пореден добър епизод. Изненадват приятно този сезон.
интересно ми е кога 'отбор Флаш' ще разбере за
Скрит текст:
Земя 2
и си имаме нов ХУ  bowuu

# 455
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Какво за земя две?

# 456
  • София
  • Мнения: 27 132
уф, ми

Скрит текст:
бе заличена. вече не съществува. милиарди умряха, включително и копията на нашите герои на тази Земя. Всъщност цялата Вселена около тази Земя бе заличена. Все едно нашата слънчева система да изчезне ей така и всичко да стане на прах.
Това е задаващата се криза, която застршава всички Земи (52 или 51 бяха на брой, не помня вече).
И уж Ароу и Флаш трябва да умрат/жертват за общото благо според Монитор (който никой не го знае какъв е, Бог ли е, що ли е).

# 457
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Ааа да да емии кофти. Според мен Бари ще умре

# 458
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Тоя Монитор жестоко ме дразни  #Cussing out
Скрит текст:
Искрено се надявам никой да не го послуша и Оли и Бари да измислят някакъв вариант да оправят ситуацията без да се жертват.

# 459
  • UK
  • Мнения: 3 959
Бари вероятно няма да умре, нали сериалът не е прекратен. Оливър обаче със сигурност го няма в бъдещето, видяхме Фелисити сама да си отглежда детето, а и е последен сезон, така че не бих се учудила накрая той да се жертва, за да спаси Бари и всички останали.

# 460
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Да споделя и тук, че май ще има и Супермен Grinning

https://deadline.com/2019/10/superman-lois-tv-series-tyler-hoech … ajUCV5szxh6OB1ugs

Дано да не умре Бари, ще е странно Флаш без него.

# 461
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ще има, да, с онова противното Битси от Грим.

# 462
  • Мнения: 611
Една хубава новина Фелити се завръща в финалния сезон https://tvline.com/2019/11/01/arrow-emily-bett-rickards-returns- … -finale-felicity/

# 463
  • Мнения: 8 189

Това не е хубава новина. Олисити развали сериала.

# 464

Общи условия

Активация на акаунт