Намаления - пролет/лято 2017

  • 189 282
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68 642
 Аз съм напълнила две торби от Била с дрехи и все ги забравям. Ето, днес рано сутринта излизах и минах покрай ХМ, и чак там се сетих ooooh! Да ги занасям вече, да грабвам ваучерите, че идва пролетното почистване и пак ще пълня Laughing

И аз леко се притеснявам - дали ще ги одобрят, как ще ме гледат Crazy

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 220
teta, никой не гледа какви дрехи предаваш. Запечатват торбата, дават ти ваучера и това е Wink!

# 47
  • Мнения: 68 642
Те дрехите са си ок, но принципно ме хваща леко срам...благодаря ти bouquet

# 48
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Май тази седмица ще е финалната за зимните намаления. newsm78
Поне сега има шанс за уникални попадения.

# 49
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Моля Peace
Важат и за намалените вече неща.
Само, че ако не греша намалението беше само за един продукт, а не на цялата сметка  Thinking .... поправете ме ако греша, за да не подведа някой  Stop

Не, не грешиш, разбира се Peace
С талона се получава намаление от 15% само на една стока.

# 50
  • Мнения: 4 275
Аз съм напълнила две торби от Била с дрехи и все ги забравям. Ето, днес рано сутринта излизах и минах покрай ХМ, и чак там се сетих ooooh! Да ги занасям вече, да грабвам ваучерите, че идва пролетното почистване и пак ще пълня Laughing

И аз леко се притеснявам - дали ще ги одобрят, как ще ме гледат Crazy

Тета, ти не носеше ли малък размер? Дай ги тези торби насам, пък аз ще ти дам кешовица  Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 68 642
Ха ха...детски дрешоляци са основно. Ти върви в Лидл да се огледаш...има туй-онуй за дърти Mr. Green

# 52
  • Мнения: 4 275
Тази седмица слабо в Лидл  Mr. Green, ще се ходи по молове. Даже след малко тръгвам  Money Money Money

# 53
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
В Мега мол отвориха ли нещо на мястото на Ризърв

# 54
  • Мнения: 1 750
Май тази седмица ще е финалната за зимните намаления. newsm78
Поне сега има шанс за уникални попадения.
Дали ще се задържи до уикенда ликвидацията или от февруари ще си извадят само нова колекция?

# 55
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
И аз същото да питам, но конкретно за Deichmann - до кога са в намаление? Дебна едни ботуши, които все още са си на редовна цена. Но започвам да се притеснявам, да не вземат да ги приберат и да извадят нова колекция през февруари. Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 518
В Мега мол отвориха ли нещо на мястото на Ризърв

Уайкики от април Peace
А някой знае ли дали и какво намаление има в Parfois в мола на Стамболийски, че мисля да намажа едно портмоне от там newsm78

# 57
  • Мнения: 895
Знаете ли намаленията в Зара до кога са, търся няколко неща, но не знам ще стигна ли навреме Cry

# 58
  • Мнения: 1 729
Знаете ли намаленията в Зара до кога са, търся няколко неща, но не знам ще стигна ли навреме Cry
Поръчай ги онлайн до магазин.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 140
Днес за онлайн поръчки в ХМ има 10% за над 60лв и 20% за над 120лв + безплатна доставка, това важи и за намалени стоки.

Общи условия

Активация на акаунт