ЕЛП 56 - Зарезанска, Валентинова, проШНУРована

  • 34 541
  • 747
  •   1
Отговори
# 360
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Щеше да е престъпно, ако в деня, в който за първи пшът изцяло леката ми вечерна салатка е собствено производство, ако не броим зайтина, и в който чувствам, че само ако се понапъна малко, ще обърна посоката на въртене на Земята, да не споделя едно наздраве с най-любимата ми група съфорумци.

Та - наздраве!

...
И моята липса е заради това, че завинаги изгубих едно парченце от сърцето си и освен черно друго не виждам...

Съжалявам, мила Розе, и за загубата ти, и че не виждам да пишеш тук, но най-вече за това, че не виждаш нищо освен черно. Уверявам те, обаче, че това скоро ще отмине и ще видиш отново света в цялата му пъстрота, глупост, красота, несправдливост, ред, любов и лудост.

Ясно, открили са таланта ти и други. Крайно време беше. Искрено се радвам за теб. Пиши, миличка, пиши, можеш!

Аттевна, вие... не ме разбирайте погрешно - желая да идете късето искате и вярвам, че Философ М. ще е чест за всяко училище, но вий много добре също знаете, че никой смъртен не знае предварително къде е щастието му, а още по-малко знаят това родителите му. Та... всичко ще се нареди, в това или онова училище.

Све4, изказах съболезнованията си другаде. Уверявам те, че ще се почувстваш поразсеяна, ако се видим да си побъбрим с останалите ЕЛПи.

# 361
  • София
  • Мнения: 5 658
Вселенската мъдрост говори през твоите уста, Куркума  Peace Елпското биропиене вече е толкова назряло, че имам усещането, че ще се случи от само себе си съвсем скоро. И в подкрепа на думите си предлагам да забия ориентировъчно флагче за идния петък, 14-ти юли, 18:00 ч, Фреди на Плиска. Пък всеки да си каже дали го устройва времето, мястото и да нагласим нещата така, че да е удобно за всички.

Що се отнася до Философ Мн., вече е приет, записан, прошнурован, пронумерован и подпечатан с големия печат. Много ми дойде зорът лично на мен, смятам да си почина 2 години до следващия такъв екшън.

# 362
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ще го кажа като английски джентълмен - никак не е изключено да съм свободен баш него ден.

# 363
  • Мнения: 3 784
Атти, браво на Многознаев! Много се радвам за вас! Заслужено прозвище си му дала, от сърце му желая да е десеторно толкова щастлив в новото училище, колкото е очаквал да бъде!

Розе  Hug Знам как се чувстваш, но не знам какво да ти кажа - както казва един литературен герой, езикът е извор на недоразумения, и затова ти изпращам мълчалива, голяма и от сърце! прегръдка.  Hug Hug

# 364
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 361
каквото и да решите - ще го повторим и следващата седмица пък  Crossing Arms

# 365
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Колко се радвам да видя посещение в прашасалата ни ЕЛП!
Надниквам понякога, ама то сам седи ли се?

И като прочетох Розето, мъчно ми стана, обаче какво да се прави, и това прави животът - взима от нас и не връща.
И аз мисля като Куркума, Розе - пиши, бива те много! И колко е хубаво, че и други са го разбрали, защото понякога се случва да не могат.

За Аттиното умно момче се радвам, макар да не разбрах последно успя ли там, където най-много беше желано?
Нашата Госпойца Прекрасна я приеха по първото й (и единствено желание) в НПМГ, и тя е записана вече и всички са, ако не щастливи, поне успокоени.

За срещите знаете, винаги съм ЗА. Няма нищо по-добро за приятелството от срещите на живо.

За идния петък още не знам със сигурност, защото утре заминавам за една седмица, но не знам точно кога ще се върна - дали в петък или в събота. Но имам на Добри телефона, ще се информирам дали, кога и т.н., защото няма да има нет там, където отивам. Даже и тел.връзка е проблемна.

Колко навреме, Ники, ми припомни въпросния любим литературен герой! Токущо пустият език предизвика едно такова недоразумяване, та трябваше да се обяснявам с майка ми половин час.
Хеле и това мина.

И аз ви прегръщам, по азбучен ред, да не пропусна някого.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 366
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 361
върнахме се Simple Smile
живи и здрави сме.
проверихме зеленчуците на село - добре са.
сега готвя супа от манголд (ово йе стандарт!  Mr. Green ) и пера, гладя и подреждам милиони дрехи  Crazy

чакам сигнал Peace

# 367
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Нова бг-мама, нов късмет Smiley Или просто такова е състоянието в края
на жегав, работен ден. И докато се разхождам из нещата - що да видя ...
Темата ни, почитаеми елпейци, е Зарезанско Валентинова. Действа ос-
вежаващо, с полъх на сняг Bowtie Явно сме се разписали (внимавайте с про-
чита, че все залита да се пише "разпасали") повече от много Grinning

# 368
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Нали утре ще пием?

Аз си освободих вечерта от несвойствени задължения и мисля към уреченото време да се явя на уреченото място.

# 369
  • Мнения: 36 171
аз съм свободна, надявам се да пием  newsm24

# 370
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 361
утре? Sad

петък вечер? Sad

пийнете едно и за мен Hug

# 371
  • Мнения: 36 171
срещата ми се струва, че отива на към отлагане
Атти ще бъде в командировка утре и също няма да дойде

# 372
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 361
Flushed много ми напомня нещо, а не се сещам какво Flushed

# 373
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 361
срещата ми се струва, че отива на към отлагане
Атти ще бъде в командировка утре и също няма да дойде


Момичета и момче!

струва ми се, че сряда е много подходящ ден за биропиене!
очквам да чуя само "Да" и едно "Слушам".

 Mr. Green

# 374
  • Мнения: 36 171
на мен ми се пие бира и сряда е добър ден за целта  Beers

Общи условия

Активация на акаунт