Отговори
# 15
  • Мнения: 414
Комала,страхотна тема за пореден път   Simple Smile
Дано темичката се напълни с много положителни тестчета  Hug

# 16
  • Мнения: 2 571
Ама много сте бързи ......вече втора страница  сте изписали Crazy

Както винаги прекрасна тема ,Благодаря Комала  bouquet

Нека донесе много добри новини  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Започвам я с  Ц, дано я завърша с  EFP stork-boy stork-girl

Доста нови момичета има  Hug

Късмет на всички  animal085

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Комолче браво пак е чудна  bouquet
Много усмивки да има от положителни тестове и новини изгряващи на много лица  Hug
Запис  Peace

# 18
  • Мнения: 23
Здравей те  Blush Blush Blush Супер групичка  Rolling Eyes Нека и аз да се включа  Heart Eyes, с приятеля ми почнахме да правим опити от 14 януари... Надявам се всичко да стане бързо.... Ще следя с голям интерес всичко, и се надявам за всички краят да е ЩАСТЛИВ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 486
Добро утро  Hug

deyalia, браво на теб и на бебчо за прегледа и тихичко честито за сините гащета, на 16ти ще разберете със сигурност  Hug
Зверче, неусетно да мине времето до подновяването на опитите:)
Сова, много хубаво да си изкараш в Лондон, пък февруари ей сега ще мине и замине, добре че е къс  Grinning
Хрисии, стискам палци днес/утре да е ++ теста!!
♥Синеока♥ , със сестра ми вървите заедно и страшно се вълнувам ! Flutter Надявам се, че се чувстваш много добре  Hug
Ливче, и аз същото ти пожелавам  love001
И не на последно място - нямам търпение Etoile да се отчете с прекрасни новини след прегледа  Nature Sun With Face


# 20
  • Мнения: 2 361
Комалче,пристигам веднага с новини  Hug
Вчера бях на преглед,защото прокървих леко и много се притесних.Имаме си сакче,отговарящо на 4 г.с.,би трябвало да съм 5,но предвид моя нередовен ц доки каза,че няма нищо страшно.Всичко е наред,няма проблеми,най-вероятно кървенето е от стрес и претоварване.Изписа ми Дуфастон,Но-Шпа и лежане.От днес съм в болничен и няма да се връщам на работа,следващият преглед на 15/02.
Твоите резултати излезнаха ли ?  Hug
Добре дошли на новите момичета и бързо към отчетни  Hug
Силни палчета за всички,прекрасна темичка  отново bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 129
Хайде и аз да се запиша в новата тема, дано донесе много късмет на всички.
Аз си чакам, днес ми е 10 ден след О и имам 5 до Ц.
И понеже съм много "умна" , сутрината ме хванаха лудите и си направих тест.
Имах едно изостанало presto и резултата е "-". Появи се втора черта де, ама е изпарителна май.  Tired
Пооплаках ви се.  Crazy

Étoile*, повече почивка и всичко ще е наред.  Hug
deyalia, браво за хубавите новини, все такива да са до финала.  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 597
Добро утро и от мен  bouquet

Комалче , страхотна тема за пореден път , дано е много плодовита Heart Eyes

Етоиле , браво за хубавите новини . Почивай вече и все така добре да вървят нещата  passifier

Бузанче , дано след няколко дни ни зарадваш с наситени две черти  EFP

Мария 93 , добре дошла и скорошен успех  Peace

На всички гонещи О и нечакащи М , успех  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 612
Добро утро и от мен момичета, записвам се скорострелно в новата тема! Комалче, за пореден път благодарим за прекрасната и чудесна темичка, да ни е на голям късмет!

Етоалче, така се зарадвах за теб, много се радвам, че си имате точица и че всичко е наред, сигурна съм, че ще гушкаш един пухкав бебок в ръце преди да се усетиш кога е минало времето.
Дея, и за теб така се вълнувам! Тихичко честито и от мен за сините гащета, и се надявам да си добре и да нямаш никакви неразположения, и съвсем да ти е кеф тази бременност. Вълнувам се, че ще казвате на роднините на 16ти, сигурно така ще се развълнуват!!

Прегръщам ви всичките и чакам да ни зарадвате с много две чертички. Бузанче, може пък и да не е била изпарителна? Рано е, потърпи още малко, а ние ти стискаме всички палци! Успех на гонещите и обичащите се, на Нечакащите - да не идва!
Аз преди малко се връщам от преглед, взехме проби за нови изследвания и дано всичко е чисто. Утре съм на ЦС и след това се захващаме, пък то си знае кога ще стане.  Hug bouquet

# 24
  • Мнения: 2 340
Запис в новата тема, страхотна е! Да е късметлийска и да е пълно с + тестчета  Hug Praynig bouquet

# 25
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Добро утро Hug
Деялия, тихичко честито сини гащи Hug
Етоалче, почивай си и се пази Praynig
Дейче, стискам палци утре за снимката, да минава бързо и скоро да има две чертички  Hug
Бузанче, рано си направила теста, стискам палци следващия да е положителен Hug
Хриси стискам палци да е + тесчето за О Hug
Сова, приятно изкарване в Лондон, много красив град Hug
Новите момичета, добре дошли и скоро към отчетни Hug
Хубав вторник на всички bouquet

# 26
  • Мнения: 394
Étoile* аз ако си спомняш имах подобен проблем в 5гс, няма да се притесняваш, с лежане ще отмине!  Hug
Deya_nova стискам палци за снимката утре! Веднага да ни се отчетеш след това  bouquet
commala очаквам резултатите от теста с нетърпение!
Извинявам се че не запомних всичко ама през тел. така става... Хубав ден на всички  Hug

# 27
  • Мнения: 2 340
Поздравления за сакчето, Етоалче Simple Smile Почивай и всичко ще е наред  Peace

Бузанче, дано не е изпарителна втората черта и да се насити  Praynig bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 2 681
Запис и от мен да ви следя. Наръсвам с наакани памперси всички желаещи  Laughing. Малката не ме оставя на мира, не съм си мислела, че най-трудното нещо ще се окаже кърменето Confused.
Йоли, малко остана  bouquet

# 29
  • Мнения: 155
Добро утро, момичета  Heart Eyes

Днес е 2-ри ден закъснение и едва се сдържам да не взема още един тест, но сигурно пак ще се разочаровам.
Не можах да спя по корем от болки в гърдите, но цикъл още няма... Охх ако не беше този отрицателен sure check вчера  #Cussing out

Дали да не взема друга марка тест?

Общи условия

Активация на акаунт