Отговори
# 30
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Вземи си Престо, по-чувствителни са Wink

# 31
  • Мнения: 2 571
Не! Никакви пикливи. Отиди на кръвен, ще се приключи с чуденката, и дано е положителен!
Много бебеправещи  Party на тази тема и трябва такова освежаване Simple Smile
Всички са добре дошли, ноооооо искаме положителни тестове да виждаме!
Мария, късмет  Peace
Дея, честито ти синичко  Heart Eyes
Крю, ще се справиш  Hug
Дея Нова    Hug нямам търпение за снимката ти. ..все едно на мен ще я правят  Praynig
Комала, благодаряяя ти  Hug дА но си ми на късмет!
 Hug зА всички

# 32
  • Мнения: 2 515
Етоалче, много се радвам, че сте видели точицата  Heart Eyes Почивай много, пий стриктно каквото е изписал док и всичко ще е идеално и след 2 седмици да си чуеш сърчицето  Hug

Никакви ги няма още моите резултатите, с моят късмет, усещам, че може и да си почакам Simple Smile Сега проверих, предния път съм ги получила на 6ти работен ден, днес е 5ти.

Бузанче, абсолютно безсмислени са тези ранни тествания. Престото е всеизвестно с изпарителни, но пък как да е сигурен човек, че не е и истинска. Сега седиш и се чудиш Simple Smile Щом нямаш търпение, отиди на кръвен и ще стане ясно.

Дея, стискам палци за ЦС утре и дано мнооого бързо се получат нещата след нея!  Hug

Крю, и при мен беше голяма драма, от сега се терзая по темата. Дано скоро стане по-леко  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 646
Здравейте, момичета  Hug Hug

Отдавна се каня да пиша, но с тази умора все не намирам време. Нали и ходя на работа и съвсем се изтощавам. Нямам търпение да мине този период Laughing Прочетох ви на един дъх, надявам се да съм запомнила.

Вики, честито момченце и изпъкнало коремче  bouquet
Комалче, надявам се всичко да е наред при теб Hug
Етоалче, мисля че ти бях честитила, но ще го направя отново. Честито и много се радвам за теб и за точицата. Почивай си, пий си лекарствата и всичко ще е наред. Hug
Ливче, дано сте убили гадинките и съвсем скоро да разбереш  Hug Не се отчайвай само, моля те. Сигурна съм, че един ден всичко ще се нареди. Знаеш ли, че на мен лекарите ми се чудят как така съм забременяла толкова лесно с уреаплазма, че и то от първия път  Laughing Да видиш какви учудени физиономии правят. Аз пък им отвръщам, че е по-добре да не бях, за да можех да се лекувам и сега да ми е по-спокойно. Всички са на единодушното мнение, че най-хубаво се бременее с чисто влагалище.
Deya_Nova, стискам палчета за изследването утре  Hug
deyalia, ехаа, вече и пол ли се вижда. И ние растем - цели 2.5 см бяхме миналата седмица. Коя седмица ще си на 16.02? И аз имам скрининг/първа ФМ на 17.02 и мисля, ако всичко е наред да споделям на приятели и роднини вече. Не е лесно да се крие  Laughing
Пуфенце, ти как си?

Момичета, извинявам се, ако съм пропуснала някого Embarassed Искам да пожелая на всички нечакащи - един хубав подарък съвсем скоро; на всички лекуващи се - сигурна съм, че финала наближава; на всички бременелни - една лека бременност и без гадинки и проблеми до края!  Wink

Един хубав и успешен ден ви пожелавам  Hug Hug Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 129
commala знам, че са безмислени, не знам какво ме прихвана. Confused Не мога да отида на кръвен, имам изпит след 2 дни и уча. Ще загубя поне 2 часа, а до нас няма лаборатория наблизо.
Ще си чакам...
Иначе съм 100% сигурна, че е изпарителна. Появи се в оказаното време, но е сива, едвам забележима.
На мен до сега никога не ми се е появявала изпарителна черта, колкото и каквито и тестове да съм правила. Явно за всичко си има първи път. Sad

# 35
  • Мнения: 23
Здравей те Rolling Eyes малко разочаровани  Crossing Arms може би и аз избързвам от 14 януари опити за бебчо , а днеска ясен отрицателен тест  #Cussing out Искам всичко да стан бързо , но естествено с това любопитство  doh

# 36
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Мария незнам защо  се ядосваш. Всички искаме да стане бързо,но не винаги става от първия път.Кога ти е датата на Ц че правиш тест  днес.

# 37
  • София
  • Мнения: 715
Здравейте момичета!
Етиоле,    Hug  радвам се много за точицата лежи и почивай сега .
Екзакли,  ти как си , какво стана с полипа?  
Мъфинче,  благодаря че питаш аз съм добре горе- долу.
Дея,  дано утре мине бързо и леко и чакаме да ни разкажеш ако решиш.  
Бузанче,   Hug

# 38
  • Мнения: 911
Етоалче,сега ти е времето за почивка,така че възползвай се! Всичко ще е наред!  Hug

Мария, успех,стискам палчета бързо да станат нещата!  Hug

# 39
  • Мнения: 23

Valentina Dragancheva-Encheva
Не се ядосвам, просто искам всичко да стане бързо Embarassed а за менструацията ми с нея много ядове съм имала поради нисък прогестерон  , от там хапчета, лечения и всеки месец ми идва или по рано или по късно, поради тази причина не мога да си определя и с точност овулацията  ooooh!

# 40
  • Мнения: 804
Ехееее човек докато се запише и сте изписали света 😂Браво трябва ни раздвижване и стимул ! Дано ни е на късмет прекрасната тема 🤗
Етоилче ,честито сакче ,много да си почиваш ! Сега ти се е паднало 😊
Деялия,честити сини гащета! Разбира се че всяко детенце е благословия ,но още по хубаво е като е мечтаното 👼
Сова, приятна почивка ,разтовари се и се наслаждавай 😊
Хриси , щом са започнали да се насищат е добре до четвъртък има време за действие 🍀
Бузанче , въпреки че е рано , дано не е изпарителна и се насища 🍀
Дея,стискам палци пробите да са чисти и да действате 🤗
Мария ,кой ден ти е от Ц ,може би е рано?

# 41
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Пожелавам ти, скоро да се случи чудото Hug
Защо не пробваш тестове за О,ако сега не е станоло, те ще ти помогнат да проследиш овулацията Praynig

# 42
  • Мнения: 265
Ех че хубава темичка Simple Smile Благодаря, Комалче Simple Smile

Нека наистина успеем да изпълним всички дни от този кратък месец с по две черти Simple Smile

Е, аз с тия хапчета няма да дам своя принос, но ще чета с удоволствие какво се случва Simple Smile

# 43
  • Мнения: 23
Мислила съм за тест за О , но мисля че трябва добре да се заредя след като с нередовния М , над представа си нямам кога може да е положителен ..

# 44
  • Мнения: 804
Мислила съм за тест за О , но мисля че трябва добре да се заредя след като с нередовния М , над представа си нямам кога може да е положителен ..
Ще започнеш от първия чист ден 😊

Общи условия

Активация на акаунт