Дом за всеки

  • 71 528
  • 851
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 743
Това ли дават сега? Каква е тази чалгия за саундтрак? 😳

# 751
  • Мнения: 11 566
И тия абонирани за Нова. ooooh!

# 752
  • Мнения: 350
Откъде ми е позната тая дива селянка, не мога да се сетя...

# 753
  • Мнения: 11 566
Участвали са в Кошмарите- даваха кадри в началото.

# 754
  • Мнения: 36 463
За мен подредбата в този ВИП апартамент, е ужасна.

# 755
  • Мнения: 3 743
А по какъв повод показват дома на Екимова? Дом като дом, нищо особено. Извинявам се, че досаждам за пръв път го гледам това предаване.

# 756
  • Мнения: 8 872
На големите претенции на Екимова очаквах друго жилище.
И вече ми омръзна да слушам за мъжа й и за бездарната й дъщеря.

# 757
  • Мнения: 36 463
И в предишния сезон показваха домове на известни хора. Абсолютно нищо не ми хареса. Предпочитам умерения кич пред това (сетих се за дома на Кака Лара - имаше много изкуствени рози, май...).

# 758
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тия двамата са олицетворение на това което се нарича селяндури   Sick
Защо ли въобще се опитах да гледам Tired

# 759
  • Sofia
  • Мнения: 26 366
Обикновен дом в който се живее и не се робува на модата...

Тая да не е щерка на баба Дешка от Разлог с пицикурчетата Joy прилича  и говори като нея Close

# 760
  • Мнения: 36 463
Домът на Екимова беше преднамерено ретро.

# 761
  • София
  • Мнения: 14 662
Домът на Екимова беше преднамерено ретро.
Много сив и мрачен, направо като пещера беше коридора. Виж, за градинката към апартамента на кака Лара човек убивам.😆
Много е тъпо да дават неактуални предавания - 110 кв. за 50 хиляди - на марта в сряда. 🤣

# 762
  • Мнения: 19 475
На Екимова коридорът беше умопомрачително подтискащ, но всеки с вкуса си. А що се отнася до предложените апартаменти, този в ОК най-много се доближаваше до приемливото. Все пак говорим за лимит от 50 х евро.

# 763
  • Мнения: X
Аз не съм софиянка, но като гледах тези двамата диваци, напиращи да живеят в София, започвам да разбирам мърморенето на софиянци, по повод нашествието на новите столичани...

# 764
  • Мнения: X
Тази вечер беше показателназа това как работят немалко брокери - ти искаш категорично едно (нисък етаж, готов за нанасяне), те ти показват каквото си знаят (14ти етаж за тотален ремонт). Ама да сте видели какво можете да вземете. Те не искат това, а брокерката им загуби времето! Да не говорим за думите ѝ, че Овча купел бил с най-чистия въздух в София, а знаем, че там въздухът е по-замърсен. Използва, че са от друг град, за да им пробута тотална лъжа ли?
И после защо не искат да работят с брокери. Не всички са такива, но хора като тази развалят мнението на потенциалните клиенти.

Общи условия

Активация на акаунт