Estee Lauder-3

  • 76 230
  • 590
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 044
Мисля че е подходящ, аз още нямам 40, но го ползвам. Момичета са споделяли, че му е сменена формулата, но аз понеже не го ползвам толкова често, не намирам разлика.
Харесвам от серията и едно има Balm. Много ми е удобно и че е с помпичка.

# 556
  • София
  • Мнения: 5 361
На мен ми харесва много. Лек, приятен за кожата. На 45 съм.

# 557
  • Мнения: 8 757
Аз го харесвам .

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Благодаря, момичета! Бях останала с впечатлението, че е мазен и тежък.

# 559
  • Мнения: 3 044
Ето го продуктът, който много харесвам:
https://m.esteelauder.co.uk/product/681/41234/product-catalog/sk … ging-wake-up-balm

В английския сайт има 20% намаление. Мисля, че е до днес.

# 560
  • Мнения: 2 583
Благодаря, момичета! Бях останала с впечатлението, че е мазен и тежък.
На мен ми е мазен и тежък. Но има и лек вариант, който обаче не съм използвала досега.

# 561
  • Мнения: 80
Здравейте ,кой от всички околоочни кремове бихте ми препоръчали, имам тъмни кръгове,бръчици и ми е доста дехидратирана околоочната зона.

# 562
  • Мнения: 678
Благодаря, момичета! Бях останала с впечатлението, че е мазен и тежък.
Да така е, мазен е, но аз ползвам само него, на 46г съм, може би вече 8-9 кутия купувам и не мога да го заменя с друг. Очилата ми се омазняват от него, телефона като говоря после мъжът ми забелязва целия бил мазен.
Но аз пак този крем поръчвам. Има 3 вида от него аз ползвам гелообразната форма.

# 563
  • Мнения: 926
Момичета, искам да си взема фон дьо тена на Estee Lauder double wear. Бихте ли ми помогнали с избора на цвят, от провинцията съм и няма къде да тествам. По принцип ползвам Laroche toleriane номер 13, бб кремчето на миша номер 27 и последно си взех Lancome teint idole ultra wear номер 04.
Не искам да розовее, нещо от рода на natural beige ми трябва.

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Аз ползвам цвят Pebble. Съвсем леко по-тъмен ми е, но не успях да намеря друг подходящ цвят. Всичките беж - natural beige, desert beige и т.н ми бяха светли. Слагам малко количество по принцип, така че не си личи особено, че не е точно моя цвят.
На Lancome teint idole ultra wear съм 03, ти носиш 04 и може би Pebble ще ти пасне.

# 565
  • София
  • Мнения: 1 936
И н мен Pebble ми е малко тъмен. Аз ползвам 2N2 Buff и имам в запас, ако някой иска - мога да се разделя с едно шишенце (купено на промоция от бутика).

# 566
  • Мнения: 8 757
Аз смесвам 2н1 и 3н1 и получавам перфектен цвят.

# 567
  • София
  • Мнения: 4 707
На мен този фдт ми прави кожата много суха... Там дето съм го нанесла кожата става каче ли съм сложила от маските дето се отлепят

# 568
  • Мнения: 340
Здравейте, ясно ми е, че въпросът ми е деликатен, но искам да разбера от къде се набавят продукти на Estee Lauder, Clinique и други марки парфюмерия и козметика, които доста хора продават в OLX и bazar.bg, а вероятно и в други сайтове. Благодаря!

# 569
  • Мнения: 8 757
Според мен са тестери и подаръци от подаръчни комплекти .

Общи условия

Активация на акаунт