БРЕМЕННА съм и мъжът ми ми ИЗНЕВЕРЯВА

  • 35 266
  • 432
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39 669
Да. За съжаление мое е така  Tired Тъпото е че училището което после искам да посещава е на 500 метра от дома ни, но засега остава така.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 370
С БНД сме в много прилични отношения. И само да го помоля за подпис или нещо - веднага се съгласява. Но като се сетя какво разкарване е само - той да дойде, той да се подпише, да иде да ми издаде нортариално заверено пълномощно за това, после за другото. След това се сещат, че трябва и за трето... При това за човек, с който съм пак казвам, в много добри отношения. Представям си онези, които не са. Не знам, за толкова нерви защо си причиняват това припознаване. Да не говорим и колко бонуси има ако се води с имената на майка си - точки за ДГ, половин такса, социални помощи...

# 32
  • Мнения: 30 802
В тази ситуация оптималното е майката да намери максимална подкрепа и подслон далеч от мъжа. Да си роди детето и да го запише на свое име, без признаване. Да се скрие от бащата, правейки се на ударена.

Едно дете е тежест, но по-голяма тежест е дете плюс мъж, който може да я срине психически, подхвърляйки й трохички и набивайки й в главата как без него ще умре от глад на улицата.

След няколко години все още ще е млада, детето ще е поотраснало и вече с опит и акъл може и да има време за втори опит за успешен брак.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Е хайде, стига, погледнете и от позиция на детето. Да пише в акта ти за раждане "баща неизвестен", само за да си спести майка ти малко разтакаване Tired Да, в 21 век не е срамно, но ако мога да го избегна бих го направила. Съжалявам, може да съм старомодна, но такова е мнението ми.

# 34
  • София
  • Мнения: 23 140
А бащата иска ли детето, ако се разделите дали би се грижил за него? Според мен е добре да отидеш при вашите за известно време и да преосмислиш добре нещата. Предполагам, че не е никак лесно да си самотна майка, но вече е късно за аборт, така че ще се справиш някак си. Ако ще живееш непрекъснато в стрес и съмнения, според мен също е по-добре да се разделите.

# 35
  • Мнения: 412
Здравейте.Видях всички отговори.. Пак да кажа- в 7 месец съм... А относно бракът- според мен той не е никаква гаранция... Относно издръжката.. мога да се оправя и без нея( ще съм при родителите си) така или иначе 100 лева не са пари... А относно въпросът защо съм избързаха с детето.. ами вероятно заради страха да не мога да имам деца и заради това, че много обичам мъжът, с който живея.. А и тук гаранция няма... Моя приятелка след 5 години съвместен живот имаше бебе и кво- мъжът и пак се оказа боклук... И последно- относно дали съм го питала какво иска да прави- каза ми, че ме обича, че иска и бебето и иска да сме семейство и заедно, но не ми се вярва вече..

# 36
  • Мнения: 39 669
Месечинке, чукай на дърво никога да не разбираш  Hug. Хубаво си старомодна, ама понякога се налага човек да се разчупи.

# 37
  • Мнения: 3 794
Месечинке, чукай на дърво никога да не разбираш  Hug. Хубаво си старомодна, ама понякога се налага човек да се разчупи.
И аз бях старомодна и консервативна  Laughing И вярвах в брака...Сега вярвам на човека до себе си  Heart Eyes Най-вече вярвам, че ще се справя, каквото и да стане. От любов не се умира  Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Ама чакайте сега, на мен ми е ясно, че любов, разбирателство, брак и т.н. могат да са до време. ясно ми е и че БНД в един момент може да е повече пречка, отколкото плюс. Но все пак трябва нещо много крайно да се случи, за да го зачеркна от живота на детето, а не просто "по-лесно и по-бързо ще ни е и на двамата, ако не се разтакаваме напред-назад за подписи", пък иначе да сме в добри отношения. Ако той е отговорен към детето си, няма нищо против да пътува, съгласява се и подписва всичко, което е в интерес на детето верно ли ще решите, че щеше да е по-добре въпреки това да си спестите разтакаванията или да не плащате такси в ДГ с цената на "баща неизвестен" в акта? Защото на мен ми идва силно прекалено.

# 39
  • Мнения: 30 802
В този случай лошото вече се е случило предварително. Едва ли този човек занапред ще е коректен, а може да се озлоби.

# 40
  • Мнения: 2 513
Добре,да видим какво имаме-мъжът е завъдил 2 г любовница ,докато момичето е било в Пловдив.Не,че одобрявам,но той го е направил за да си осигури секс .Разбира се,може и да е просто к....р.Сега поддържа някакви връзки по телефона-може да е гузен пред другата и да му е тъпо да я отреже изведнъж.А иначе ,да си мисли,че държи на детето и момичето.И може наистина да е в състояние да направи свястно семейство.Все пак , е на 35 и сигурно мисли за семейство .
Моят съвет е да му даде шанс,но да се покаже твърда и решителна.Сега да замине при родителите си,за да не си къса нервите бременна да го следи,да му прави скандали.Просто му казва,че бебето и нейният живот в момента са й по-важни от това ,при коя той си го чеше.И според неговото държане ,ще реши как да постъпи след като се роди детето.

# 41
  • Мнения: 3 794
Liola, тъпо му е да зареже любовницата  newsm78 Ама не му е било тъпо да я намери  ooooh!

Месечинке, аз коментирах, ако той я шантажира, че няма да признае детето.

# 42
  • Мнения: 30 802
А защо да не вземе да пише детето на себе си и вече да види дали таткото ще тръгне по съдебен път да ги търси, за да го запише и на себе си...поне да положи някакви усилия.

# 43
  • Мнения: 1 040
Хубави съвети давате, но в случая едва ли са приложими.
С досегашните си действия авторката показва, че все още е незряла и неопитна. Забременява, а няма работа. Почва със срок на изпитване като скрива, че е бременна и съвсем очаквано прекратяват договора. Осигурява се фиктивно, за да може да вземе майчинство, с други думи е без доходи и изцяло зависи от човека с когото живее.
Дори в тази ситуация решава, че най-доброто е да отиде при майка си, която ще ги издържа. А дали отиването там, няма да е грешка - от по-стари публикации на авторката става ясно, че майката е властна и контролираща.
Крайно време е авторката да порасне и да вземе живота си в ръце. Да използва майчинството за повишаване на квалификацията си, да даде детето на ясла като стане на 1 г, да почне работа и да стане финансова независима.
А в момента няма полезен ход.

# 44
  • София
  • Мнения: 11 533
В какъв смисъл ти изневерява? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт