БРЕМЕННА съм и мъжът ми ми ИЗНЕВЕРЯВА

  • 35 268
  • 432
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 901
А защо да не вземе да пише детето на себе си и вече да види дали таткото ще тръгне по съдебен път да ги търси, за да го запише и на себе си...поне да положи някакви усилия.
Защото, подобно поведение, ако той наистина иска семейство, би го озлобило (меко казано). И понеже той е бащата, ще го докаже... и тогава жална ѝ майка

# 46
  • Мнения: 3 794
В какъв смисъл ти изневерява? Shocked
В никакъв, само си говорим  Laughing
Мъжете колко различни изневери разпознават  newsm78
То за някои 'сексът с друга жена, не е повод да си развалям семейството'  ooooh!

# 47
  • Мнения: 30 802
Напротив, точно ако е сериозен и иска семейство, без злоба ще си почне процедурата и ще си даде името на детето.

Ако почне да злобее, да си събира доказателства и да го прецаква.

Голяма тежест е такъв БНД.

# 48
  • София
  • Мнения: 11 533
В какъв смисъл ти изневерява? Shocked
В никакъв, само си говорим  Laughing
Мъжете колко различни изневери разпознават  newsm78
То за някои 'сексът с друга жена, не е повод да си развалям семейството'  ooooh!

Вероятно я тресат хормоните -
Цитат
мина един месец от както ми обеща и гледам му аз телефона и кво да видя... Все още говори и пише с нея, макар че не са се виждали, тъй като не са имали възмжност
Последното е предположение на авторката.
Ся не разбрах - с четене и писане ли й изневерява? Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 1 901
Мисля, в случая проблема на 36- годишния Убостник опира до факта, че другата жена има мъж... и очевидно "сексът с друг мъж, не е повод да си разваля семейството"

# 50
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Ronald,
пише, че преди това са имали връзка от 2 години.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 533
Ronald,
пише, че преди това са имали връзка от 2 години.
И че е прекратена?

# 52
  • София
  • Мнения: 23 141
Ronald,
пише, че преди това са имали връзка от 2 години.
И че е прекратена?

Но през това време е имал връзка и с авторката.

# 53
  • Мнения: X
И последно- относно дали съм го питала какво иска да прави- каза ми, че ме обича, че иска и бебето и иска да сме семейство и заедно, но не ми се вярва вече..
я разкажи как минават дните и седмиците ви. Не какво ти говори, а какво прави?
Как се грижи за теб? За бременността ти? За финансите? За колата? За домакинството /слагам го на последно място, че ще наскачат/? Как прекарвате свободното си време? Колко време прекарвате заедно - на ден, на седмица? Освен, че кръшка, пие ли, ходи ли с другите мъже по заведенията вечер? Дава ли си заплатата вкъщи, налага ли се да му искаш пари или сам дава? Изобщо - давай подробна информация как се държи, а не какво говори.
*Била съм почти в същото положение, няма да ти говоря наизуст.

# 54
  • София
  • Мнения: 24 839

Тъкмо няма да зависи от този кретен, ако иска да замие в чужбина с детето. За 105 лв на месец, колкото ще й е евентуалната издръжка, заслужава ли си да се обвързва с него? Да си дели детето после?
Ако той не иска да признае детето - прав му път!
Това са пълни недомислици!
Това, че ѝ е изневерил, не значи, че трябва да не му позволи да му бъде баща.
Много ви е двоен аршина, да му се не види- ако на нея ѝ се подвие косъма, има право, щото като мама не е щастлива и детето не е , та айде да напусне льольото.
Откога детето се превърна в собственост, та да не искаш да си го делиш " после"?
Да ти е минало през ум, че трябва да помислиш пон #2gunfireе за миг как то ще се чувства по- добре, а не как ти ще можеш да си вееш байрака по чужбини където ти падне?
Дай да наридим деца с бащи неизвестни, пък после да пищим, че този и онзи ги наричал едикакси.

# 55
  • Мнения: 30 802
Абсурт, искаш да кажеш, че бащата може всякак да ти се разхожда по главата, но все пак трябва да му защитаваш и браниш правото, ако ще с цената на собственото си бъдеще, възможности...да живееш в токсична среда и с кофти спомени, да не си като хората майка, та да може той да го играе баща на народите?

Жената поема по-голямата тежест и си променя живота повече- в такава ситуация има право да реши какво да позволи на бащата. По право не му се полага да му правят метани и да му кадят тамян, щото е направил бебе и обещал повече да не си завира пениса в други жени.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Според мен АбсурТ иска да каже (и този път съм абсолютно съгласна с нея), че правата на бащата, също както и на майката следва да се отнемат при по-сериозни прегрешения, а не според как ще е по-удобно на другия родител.

# 57
  • Мнения: 3 794

Тъкмо няма да зависи от този кретен, ако иска да замие в чужбина с детето. За 105 лв на месец, колкото ще й е евентуалната издръжка, заслужава ли си да се обвързва с него? Да си дели детето после?
Ако той не иска да признае детето - прав му път!
Това са пълни недомислици!
Това, че ѝ е изневерил, не значи, че трябва да не му позволи да му бъде баща.
Много ви е двоен аршина, да му се не види- ако на нея ѝ се подвие косъма, има право, щото като мама не е щастлива и детето не е , та айде да напусне льольото.
Откога детето се превърна в собственост, та да не искаш да си го делиш " после"?
Да ти е минало през ум, че трябва да помислиш пон #2gunfireе за миг как то ще се чувства по- добре, а не как ти ще можеш да си вееш байрака по чужбини където ти падне?
Дай да наридим деца с бащи неизвестни, пък после да пищим, че този и онзи ги наричал едикакси.

Хайде да се научите да четете, преди да пишете! Коментирах предишния коментар, че можело той да я шантажира, че няма да припознае детето! В този случай - по-добре без него!

Аз също съм разведена! Никога и по никакъв начин не съм настройвала дъщеря ми против баща й и против неговата приятелка (нищо, че точно тя беше повода да се разделим). Не е нужно да ми четете морал. Изказах мнението си по даден евентуален развой на събитията.

# 58
  • Мнения: 1 701
Божей, как ми се ще детето ми да беше записано на мое име.
В момента не мога да сменя личната си карта, на апартамент на  който плащам ипотека, защото таткото не дава съгласие детето да смени постоянния си адрес. А не ми се мисли ако искам да го заведа в Гърция примерно на почивка.  
Peace Подкрепям напълно. Докато не стане детето на 18-се години не можеш да мръднеш в чужбина, без съгласието на бащата. Не се знае, заради това че има нова жена в живота му или че трябва да плаща издръжка, така може да се озлоби, че нарочно да не подписва. Какво като е неизвестен, детето винаги може да се запознае с него и да поддържат връзка. Но повечето бащи, които не са заедно с майката, нехаят за децата и нямат контакт.

# 59
  • София
  • Мнения: 24 839
Абсурт, искаш да кажеш, че бащата може всякак да ти се разхожда по главата, но все пак трябва да му защитаваш и браниш правото, ако ще с цената на собственото си бъдеще, възможности...да живееш в токсична среда и с кофти спомени, да не си като хората майка, та да може той да го играе баща на народите?

Жената поема по-голямата тежест и си променя живота повече- в такава ситуация има право да реши какво да позволи на бащата. По право не му се полага да му правят метани и да му кадят тамян, щото е направил бебе и обещал повече да не си завира пениса в други жени.

Нищо такова не искам да кажа.
Чети, пиша с думи прости.
Той е бащата, когото ти си избрала за детето си.
Това, че си сбъркала, като си решила да забременееш от човек, когото не обичаш или за когото си се заблудила, че те  обича, не е причина да лишиш детето си, като му лепнеш баща неизвестен.
Детето не е длъжно да живее с душа, по- пуста от тази на сираците.


Madame_Butterfly, не вярно, че ако бащата не подпише, не може детето да отиде навън.
Има си ред- съдията разрешава.
Вярно, разправия е, но в края на краищата, кой каквото си надроби, го сърба.
Не е нужно децата да отнесат всичко.

Последна редакция: пт, 10 фев 2017, 14:04 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт