Милано - 7

  • 83 676
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 036
С уговорката, че не знам какво харесвате-Верона-по-близо /не се губи излишно време в път/, очарователна, събрана и много романтична.
От друга страна Портофино също е прекрасно, но сама за него да отделите 5 часа път /отиване и връщане/  newsm78

# 706
  • София
  • Мнения: 12 039
Аз клоня към Верона, ММ към Портофино.
Ще го решим.

По време на престоя ни се очертава адска жега - 35-36 градуса.
Не знам как ще оцелея Laughing

Къде ще препоръчате да обядваме около Комо?

# 707
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Оцелява се и при нас беше единият ден 36 градуса  Grinning Много вода и на сянка хихи

А колко време е с влака до Верона? А от Верона до Венеция има ли превоз?

# 708
  • Мнения: 52
Включвам се в темата, ще съм благодарна на всеки, който сподели (може на лични) добър хотел, в района на централна гара, за средата на август е планирано пътуването.

# 709
  • Мнения: 162
Около гарата и в парковете е пълно с емигранти. Но са добронамерени и не създават проблеми. Или поне на нас не са ни създавали. Цялостното ми впечатление от емигрантите и бездомниците е много по-спокойно отколкото в Рим, например.
Това е и моето мнение. Ние имахме едно на ум, 5 момичета, но никакъв проблем, никъде.

Не мога да кажа за вечерта за съжаление, нашият автобус беше в 8 и 20 Simple Smile

С радост прочетох тези постове.Ние сме 4 момичета,заминаваме на 01.07 , а полетът обратно е в 8.55,което предполага,че към 5 трябва да хванем шатъла до Бергамо newsm78.
Хотелът ни е на 15 мин от гарата,така че сигурно ще ходим пеша,което малко ме притеснява в този час.
Някой има ли впечатления от хотел  Doria Grand - как е районът около него,има ли места за хапване и т.н

# 710
  • София
  • Мнения: 23 168
Включвам се в темата, ще съм благодарна на всеки, който сподели (може на лични) добър хотел, в района на централна гара, за средата на август е планирано пътуването.

Ние бяхме в New York. Доволни сме, даже като пристигнахме към 9,10 едната стая беше готова и се настанихме.

# 711
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Места за хапване има в първия пост, защо трябва да са до хотела ви?

# 712
  • Мнения: 119
Около гарата и в парковете е пълно с емигранти. Но са добронамерени и не създават проблеми. Или поне на нас не са ни създавали. Цялостното ми впечатление от емигрантите и бездомниците е много по-спокойно отколкото в Рим, например.
Това е и моето мнение. Ние имахме едно на ум, 5 момичета, но никакъв проблем, никъде.

Не мога да кажа за вечерта за съжаление, нашият автобус беше в 8 и 20 Simple Smile

С радост прочетох тези постове.Ние сме 4 момичета,заминаваме на 01.07 , а полетът обратно е в 8.55,което предполага,че към 5 трябва да хванем шатъла до Бергамо newsm78.
Хотелът ни е на 15 мин от гарата,така че сигурно ще ходим пеша,което малко ме притеснява в този час.
Някой има ли впечатления от хотел  Doria Grand - как е районът около него,има ли места за хапване и т.н
Мелани, и аз ще пътувам с такъв полет на Уизз на 11.07. Ще чакам инфо от първа ръка как е станала връзката шатъл-летище Бергамо! Весело изкарване!

# 713
  • София
  • Мнения: 12 039

Мелани, и аз ще пътувам с такъв полет на Уизз на 11.07. Ще чакам инфо от първа ръка как е станала връзката шатъл-летище Бергамо! Весело изкарване!

И ние сме с такъв полет, другата сряда се връщаме и ще кажа как е било. Отказахме се от колата под наем за целия период, вероятно ще вземем само за 1 ден.

# 714
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Весело на всички  Hug

Аз споделих ли, че си купих кожено яке, нямам търпение за есента да го нося  Joy

# 715
  • Мнения: 4 293

С радост прочетох тези постове.Ние сме 4 момичета,заминаваме на 01.07 , а полетът обратно е в 8.55,което предполага,че към 5 трябва да хванем шатъла до Бергамо newsm78.
Хотелът ни е на 15 мин от гарата,така че сигурно ще ходим пеша,което малко ме притеснява в този час.
Някой има ли впечатления от хотел  Doria Grand - как е районът около него,има ли места за хапване и т.н
Мелани, и аз ще пътувам с такъв полет на Уизз на 11.07. Ще чакам инфо от първа ръка как е станала връзката шатъл-летище Бергамо! Весело изкарване!
[/quote]

ние пътувахме преди месец с този полет, само че тогава беше в 8:40. Към 5 хванахме безпроблемно автобус от гарата до Бергамо, при това бях го букнала през Уиз. Бяхме се настанила близо до гарата, на около десетина минути пеш, никакъв проблем не сме имали с придвижването, при това бяхме с двете деца.

# 716
  • София
  • Мнения: 12 039
5 часа не е ли твърде рано?

# 717
  • Мнения: 4 436
Оцелява се и при нас беше единият ден 36 градуса  Grinning Много вода и на сянка хихи

А колко време е с влака до Верона? А от Верона до Венеция има ли превоз?

До Верона с регионалните е около 2 часа. Но си струва - минава се през много красиви места. Скоро четох в един пътеводител, че Ломбардия е достоен съперник на Тоскана, но още не е открита от многобройните туристи.

# 718
  • Мнения: 207
Включвам се в темата, ще съм благодарна на всеки, който сподели (може на лични) добър хотел, в района на централна гара, за средата на август е планирано пътуването.

Вижте х-л Алберт на 100 метра от спирката на шатълите за Малпенса.

# 719
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Те са към Бергамо.


Версиии  bouquet

Обмислям някаква почивка във Верона и от там до Венеция и до Пиза, но ще видим  Blush

Общи условия

Активация на акаунт