Това какво може да означава?

  • 2 442
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Честито  Hug
След девет месеца да гушкаш най-сладкото бебенце  Simple Smile

# 16
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
dion - страшно се радвам за теб!
Бъди сигурна, че си бременна. И, при мен така започна всичко /с втора много бледа чертичка, след 5дневно закъснение и безброй страхове/, а сега в ръцете си държа едно малко, и безценно почти 4ри месечно бебче! Пожелавам ти всичко да е наред и догодина по-това време, да изпитваш моите, сегашни трепети и радости! Пази се!

# 17
  • София
  • Мнения: 35 950
Честито Дион,
 бременна си
и дано всичко да бъде наред.
Лека бременност!  bouquet

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧЕСТИТО миличка!!! Желая ти една сладка и без никакви проблеми бременност и след 9 месеца едно малко съкровище!!!    bouquet

# 19
  • Мнения: 7 111
Чакаме рапорт за плодно сакче и после туп-туп (това е за сърчицето).  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 123
Дион, честито и от мен. СТРАШНО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ и стискам палци за утре! По принцип е най-добре при 10 дневно закъснение да те види док, но напълно разбирам нетърпението ти.
Оттук нататък - оптимизъм и спокойствие в големи количества!!!!! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 832
Здравейте,мили момичета.Преди малко бях на лекар,но за съжаление още нищо не видяхме.Каза ми в петък пак да отида и дано тогава да го видим.Наистина още е малко раничко.Едва седми ден на закъснението ми е.Учуди ме това,че в ляво се видя фоликул към 22мм.Какво може да стане с него незнам.В петък ще видим.Показах и теста на лекаря и той каза,че много ясно се вижда, че има бременност.Искрено се надявам да е така.Е,пак ще пиша.Доскоро

# 22
  • Мнения: 2 825
Дион, честито   bouquet
много спокойствие и приятна бременност ти желая и скоро да се похвалиш с тупкащо сърчице Simple Smile  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 950
dion , честито  bouquet
Сега ти трябва спокойствие и ще видиш, че всичко ще е наред Laughing

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
  bouquet  bouquet  bouquetЧестито!Всичко ще е наред!Чакаме да пишеш в петък!

# 25
  • Мнения: 832
Здравейте!Искам да ви попитам кога може да се види вече плодно сакче?След колко дена закъснение?Защото лекаря ми каза да отидем утре,но незнам дали да не изчакам до понеделник.Тогава ще ми е 13-ти ден на закъснението.Дали е възможно да се види тогава?Да изчакам ли до тогава или да отида утре?А сърчице евентуално кога може да се види?
И да кажа,че вчера си направих трети тест,който също беше положителен(макар и с бледа чертичка).

# 26
  • Мнения: 554
при мен на 7 ден закъснение се видя плодното сакче, а в 9 г.с ме гледаха за сърдечна дейност.

пожелавам ти  скоро това да е факт и при теб Simple Smile лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet

# 27
  • Мнения: 554
Честито!   bouquet
Лека и безпроблемна бременност ти желая!
При мен плодно сакче се видя на 12 ден от закъснението, но аз тогава отидох за първи път на лекар, а сърдечна дейност имахме в 8 г.с.

# 28
  • Мнения: 2 479
При мен - плодно сакче на 10 ден от закъснението,за сърдечна дейност не помня точно,но най-рано за 8-9 г.с. знам.Честито и от мен  bouquet и не бързай,ще го видиш smile3521

# 29
  • Мнения: 832
За съжаление имам лоши новини.Няма нищо в матката и днес прокървих. CryТака ми прилоша при лекаря след прегледа,просто щях да припадна.Сега се надявам да не е останало това нещо в тръбата,че ще трябва с операция да го махнат.Незнам какво друго да ви кажа.Толкова ми е мъчно,така ми се плаче Cry,а съм на работа сега.Нямам търпение да свърша че да си отида и да се наплача.какво ще става оттук нататък незнам.Когато мога пак ще ви пиша.Доскоро и ви благодаря

Общи условия

Активация на акаунт