За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 218
  • 20 732
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 4 611
Дженифър, това което научих до момента е, че не може да помогнеш на човек да се пребори с душевните си проблеми,  ако той самият не го иска истински. Това са битки, които всеки трябва да води със себе си, а не да ги води за друг човек. За съжаление е трудно да оставиш нещата така ако ти пука за човека, но това е положението.

Аз тези дни също се чувствам тъжна. Нищо не е така както си го представях, не съм изобщо продуктивна и нямам мотивация за абсолютно нищо...

# 2 176
  • Мнения: 652
В тази заспала Варна няма едно свободно такси в петък вечер или когато завали дъжд.

# 2 177
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Полудявам от това говорене на "ти" в магазини, заведения и подобни...

Тук пък всички и навсякъде говорят на ти. Голям рахат, честно. Доскоро и аз се потрисах, но така бързо свикнах, че не е за вярване. Учениците с учителите, те с родителите, те с директорите, в банката, в офиса на мобилния оператор, в магазина, в аптеката. Не ми прави никак лошо впечатление.

Мисля си само за едно нещо. Не съм спала две вечери, имаме още 4, докато тръгнем( няма да казва къде, че пак ще ме намразите), голямо вълнение. Аз си мисля как ще пътуваме, че пътят е много дълъг( 1 час с кола, 3 часа с влак и 10 часа със самолет), ще пристигнем ли живи и здрави, как ще се справим с часовата разлика и пр.

# 2 178
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Мисля си само за едно нещо. Не съм спала две вечери, имаме още 4, докато тръгнем( няма да казва къде, че пак ще ме намразите), голямо вълнение. Аз си мисля как ще пътуваме, че пътят е много дълъг( 1 час с кола, 3 часа с влак и 10 часа със самолет), ще пристигнем ли живи и здрави, как ще се справим с часовата разлика и пр.
smile3516 smile3532 А ти пък мислиш, че ние не знаем къде!
Дано здравословните ти проблеми са отшумели, лек път /всичко ще е ок, споко/, и весело и безаварийно пътешествие! Hug

# 2 179
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Да са отшумели напълно, не са, Мери, но си пусках изследвания, които са перфектни, и като че ли се успокоих.

# 2 180
  • Мнения: 603
Искам да се оплача от новото поколение , в частност набор 98 и нагоре. Виждала съм много връзки, където няма психическо или физическо насилие да се разпадат, защото един от другите им е скучно и се чудят какво да правят. Няма комуникация, всеки мисли, че е най-прав, обвинявайки бившия или бившата, а собствените грешки не се виждат. Непоемане на инициатива във връзката и манията за контрол от тийн възраст. Лично според моята логика и начин да обичате - влюбването става с времето и действията на отсрещната среща и интереса към човека. Не може да изхвърлиш просто един човек и до там. С времето научаваш повече неща за човека - кои добри, кои лоши, но ако не са трагични - безгранично пиене, насилие, хазарт, манипулация и отвратително поведение от едната страна към другата, не виждам защо не може да се продължи връзката, ако двамата се обичат. Също не разбирам това нашето "обичам те" след 2 месеца връзка. Та това е още периода със розовите очила и след това период всичко излиза наяви и като не им хареса, че вече няма цветя и рози всичко отива на кино. Наречете ме старомодна, но просто съм така. Не знам защо.

# 2 181
  • Мнения: 9 152
Warcraft,   не си старомодна ; масово се бърка "обичам те " с " влюбен/а "съм в теб или с "искам те "; "желая те". Според мен, най -трудният урок е да се научим да обичаме. Чисто -безстрастно,  безкористно и безусловно.

# 2 182
  • Мнения: 603
Преди седмица - две четох една статия , където пишеше, че мъжете казват обичам те , но имат друго предвид, докато жените казват обичам те и мислят, че отстрещната страна мисли по същия начин.

# 2 183
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Ох, пак това "ново поколение"....Пък "старото поколение" са китки ненагледни. Тази реплика, заедно с "Той, българинА  е еди какъв си" страшно ми вдигат кръвното и не мога да приема сериозно нищо от написаното след това.
Толкова ли е трудно да се осмисли, че е до човек, а не до поколение и нация?

# 2 184
  • Мнения: 603
Ох, пак това "ново поколение"....Пък "старото поколение" са китки ненагледни. Тази реплика, заедно с "Той, българинА  е еди какъв си" страшно ми вдигат кръвното и не мога да приема сериозно нищо от написаното след това.
Толкова ли е трудно да се осмисли, че е до човек, а не до поколение и нация?
Това съм го забелязала и в други страни, не само при нас.

# 2 185
  • France
  • Мнения: 12 518
Че скуката си е добра причина за късане, какво и е?! Трябва ли да се стига до малтретиране за да сее прекъсне една връзка? Аз казах на шерито "обичам те" още първият месец. И още го мисля, 6г по-късно.

# 2 186
  • Мнения: 4 611
Някой път любовта не е достатъчна и не е нужно да има крайности, за да се разделиш с някого. Даже по-добре така, отколкото да стоиш от чувство за дълг или Бог знае какво без да си щастлив с този човек (както аз съм правила например, а реално не го считам за правилно).

# 2 187
  • Мнения: 48
И аз момичета си пожелавам нещо хубав да се случи най-после, защото последните няколко години бяха направо разбиващи. С Новата година искам да дойде и малко късметец за всички, които обичам и всички останали хора...Нещо съм се депресирала напоследък и ми е трудно да изляза от дупката. Надявам се с почивката за Коледа да ми се проясни главата.

# 2 188
  • Бургас
  • Мнения: 16 094
Напоследък мислите ми са много тежки и ме измъчват.....
Проблеми,разправии,депресия,трудности,няма работа,средствата и те липсват,празници идват,децата ще си чакат подаръците,направо ми настръхва косата.......от август като е започнало,та не свършва и не минава.....Омръзна ми!

# 2 189
  • Мнения: X
Уф, момичета, на същото положение съм. Такива тежки последни месеци от годината, в които всичко ми се струпа накуп. От гадно по-гадно. Нямам никаква, ама никакво коледно настроение, защото постоянно си мисля едни и същи неща, ходя потисната, нищо не може да ме зарадва достатъчно. Отгоре на това, в началото на месеца трябваше да науча развръзката на изключително важен за мен и семейството ми казус. Оказа, че че ще разбирем вероятно точно по Коледа. От това най-много ме беше страх, защото резултата може да е и Коледен подарък, може и да е пагубно за дома и финансите ни. И точно, когато най-много гледаме да не харчим пари, защото не знаме какво ни чака, почнаха неотложни нужди от ремонти и здравословни проблеми. То бива карък, ама...

Общи условия

Активация на акаунт