За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 084 792
  • 20 572
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 261
Аз отслабнах с 10кг само с ходене. Трябва да сваля още толкова и ще почна да се харесвам .

Сигурна ли си, че е само от ходенето? newsm78
Аз вървя като кон, всеки ден си измислям какви ли не маршрути, за да вървя още и още, но от вървенето и грам не мърдам. Виж, като си направя една диета, само на зеленчуци, а по-късно включвам и плодове и ядки, бързо свалям. Но според мен са много важни и упражненията, защото не може човек само да сваля, трябва да го стегне това тяло.
Намерила съм много ефективен начин, ластици за гимнастика. Доста натоварват, все едно съм във фитнеса.
Иначе са супер удобни, защото мога да си тренирам във всеки един момент, не е нужно да съм специално някъде. Примерно, седя си на дивана, гледам телевизия и си опъвам ластиците.

Упражненията са супер важни да съгласна съм, не е важно само да се свалят килограми, но и да се оформи тялото.  Peace

# 421
  • Мнения: 6 354
Научи се да се харесваш с повече килограми, аз съм много килограми, но съм приела, че няма да съм манекенка и съм си ОК с моите килограми, няма да вляза никога в размер М, но се приемам и в Л. НЕ че не съм опитвала, но ако някой сваля по 10 килограма за определен период, аз свалям 1, явно трябва да ми е гадно  Mr. Green Затова си слагам реалистични цели - да сваля зимните килограми. Друг въпрос е, че след толкова глад снощи пак само на салата днес отново съм кило нагоре. Чак се чудя хората как отслабват newsm78

Ако наистина е така, вижте си щитовидната жлеза и въобще жлезите с вътрешна секреция.
И няма как, трябва си упорство. Като за всяко едно нещо. 
Скрит текст:
Освен диети се замислете и за движение/изразходване на калориите. За да стане по-лесно всичко.
Ако си мислите, че не е направено, значи сте от късметлийките, които лесно свалят килограми. От многото ходене, така ме болят краката напоследък, че почвам да се чудя, има ли изобщо ефект от това. Когато родих второто дете, всеки божи ден ходех до центъра/3км в едната посока/ и обратно с количка с бебе и покупки на връщане , там обиколки и то с бебе на ръце, че диването не искаше да стои в количката, и за 9 месеца успях да КАЧА 5 кг от ходене. Та не съм убедена, че това с движението при мен дава ефект. А ходих на ендокринолог каза ми, че имам малък възел на щитовидната жлеза, но той не давал отражение на нищо, просто трябвало да се наблюдава. Сега буквално гладувам, за да сваля килограмите от зимата, и ефекта не е кой знае какъв. Обаче направих грешката само за 1 ден да се отпусна и успях да кача 1,2кг за ден, които сега свалям за 10 дни с гладия. #2gunfire

Сигурно съм късметлийка. Аз просто не съм качвала - освен бременността, де. Но само ходене, не става, не се изразходва кой знае колко. Носенето на бебето на ръце си е гимнастика за ръцете. Виж, идеята с ластиците ми хареса, само дето ще трябва да видя какво се прави с тях.   Laughing Аз пред компютъра клякам и ставам, докато готвя в кухнята и докато приготвям пералнята танцувам. (Луда работа, нали.  Mr. Green) Отделно правя упражнения ... само до фитнеса с тежестите все не стигам. А трябва. (Но това си е мой проблем.)

# 422
  • Мнения: 2 674
Май само за слабее е мислим в тази тема. Усещам, че и умствено линея. Пак този мъж ми е изпил мозъка .

# 423
  • София
  • Мнения: 62 595
Според мен си  се подложила сама на твърде много стрес заради теглото си и това те е завъртяло в порочен кръг. Затова просто спри! Забавлявай се, доколкото ежедневието ти дава тази възможност - играй игрички, гледай филми, разхождай се, срещай се с приятелки, гледай звездите или каквото там разбираш за себе си под забавление и те разтоварва. И сънят е много важен, да спиш достатъчно и качествено, затова ако ти се спи - лягай да спиш. Диети, упражнения - дрън-дрън.

# 424
  • Мнения: 4 940
Животът ми в момента е доста зле, знам, че всеки има такива периоди. Мисля си, кога ще ми се случи нещо хубаво, кога ще се чувствам отново щастлива...

# 425
  • Мнения: 8 880
Мисля си за родителите ми. Възрастни са и са сами.

# 426
  • Мнения: X
..... Отделно правя упражнения ... само до фитнеса с тежестите все не стигам. А трябва. (Но това си е мой проблем.)
съвет за безплатно кардио - изкачване на стълби в блока - колкото по-често и повече етажи - толкова по-добре,  Laughing действа, изпитано е. Може и да си четеш книжка докато се изкачваш. Най-много съседите да си помислят че откачаш, но това е само в началото  Laughing

# 427
  • Мнения: 4 940
Мисля си за родителите ми. Възрастни са и са сами.
Тъжно... Hug Heart Eyes

# 428
  • Мнения: X
Научи се да се харесваш с повече килограми, аз съм много килограми, но съм приела, че няма да съм манекенка и съм си ОК с моите килограми, няма да вляза никога в размер М, но се приемам и в Л. НЕ че не съм опитвала, но ако някой сваля по 10 килограма за определен период, аз свалям 1, явно трябва да ми е гадно  Mr. Green Затова си слагам реалистични цели - да сваля зимните килограми. Друг въпрос е, че след толкова глад снощи пак само на салата днес отново съм кило нагоре. Чак се чудя хората как отслабват newsm78

Ако наистина е така, вижте си щитовидната жлеза и въобще жлезите с вътрешна секреция.
И няма как, трябва си упорство. Като за всяко едно нещо. 
Скрит текст:
Освен диети се замислете и за движение/изразходване на калориите. За да стане по-лесно всичко.
Ако си мислите, че не е направено, значи сте от късметлийките, които лесно свалят килограми. От многото ходене, така ме болят краката напоследък, че почвам да се чудя, има ли изобщо ефект от това. Когато родих второто дете, всеки божи ден ходех до центъра/3км в едната посока/ и обратно с количка с бебе и покупки на връщане , там обиколки и то с бебе на ръце, че диването не искаше да стои в количката, и за 9 месеца успях да КАЧА 5 кг от ходене. Та не съм убедена, че това с движението при мен дава ефект. А ходих на ендокринолог каза ми, че имам малък възел на щитовидната жлеза, но той не давал отражение на нищо, просто трябвало да се наблюдава. Сега буквално гладувам, за да сваля килограмите от зимата, и ефекта не е кой знае какъв. Обаче направих грешката само за 1 ден да се отпусна и успях да кача 1,2кг за ден, които сега свалям за 10 дни с гладия. #2gunfire

Сигурно съм късметлийка. Аз просто не съм качвала - освен бременността, де. Но само ходене, не става, не се изразходва кой знае колко. Носенето на бебето на ръце си е гимнастика за ръцете. Виж, идеята с ластиците ми хареса, само дето ще трябва да видя какво се прави с тях.   Laughing Аз пред компютъра клякам и ставам, докато готвя в кухнята и докато приготвям пералнята танцувам. (Луда работа, нали.  Mr. Green) Отделно правя упражнения ... само до фитнеса с тежестите все не стигам. А трябва. (Но това си е мой проблем.)



Ако те интересуват упражненията с ластиците, можеш да погледнеш в ю тюб. Има доста клипчета, в които са показани примерни упражнения. Аз си ги купих тези ластици случайно, като бях един ден в Лидъл.
Струваха само 10 лв. комплекта-3 бр. ластици вътре. То и на опаковката си има изображения с примерни упражнения и указание кой ластик за коя част от тялото е подходящ. Много съм доволна, даже четох публикации, че са по-ефестивни и от уредите във фитнеса Peace

# 429
  • Мнения: 6 122
От как се помня непрекъснато мисля само за някакви философски глупости.

# 430
  • Мнения: 4 585
Мисля си какво ще стане с по-малкия ми син, след като умра. Той не може да се грижи за себе си.

# 431
  • Мнения: 8 880
Това вече е много тъжно.

# 432
  • Мнения: 6 354
..... Отделно правя упражнения ... само до фитнеса с тежестите все не стигам. А трябва. (Но това си е мой проблем.)
съвет за безплатно кардио - изкачване на стълби в блока - колкото по-често и повече етажи - толкова по-добре,  Laughing действа, изпитано е. Може и да си четеш книжка докато се изкачваш. Най-много съседите да си помислят че откачаш, но това е само в началото  Laughing

В къща съм - на втория (и последен) етаж. Та нямам много избор. Затова правя напади от които доста ми се стягат бедрата. Grinning
А съседите ... те винаги ще си мислят нещо.  Mr. Green

# 433
  • Мнения: 6 354
Мисля си какво ще стане с по-малкия ми син, след като умра. Той не може да се грижи за себе си.

Стига де, какви са тези мисли? Как така ще умираш? На синът ти какво му е? Трябва да има някакво решение. Но винаги може да те тормози мисълта, че няма да е най-доброто ... затова понякога искам да не мисля. (някак си да си го забраня, само дето няма как)

# 434
  • Мнения: 6 354
От как се помня непрекъснато мисля само за някакви философски глупости.

Предполага се значи, че имаш време, т.е. си все още безгрижна ... използвай добре времето си. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт