За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 877
  • 20 717
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 4 052
Ами тренирайте, момичета, по-здравословно е от гладуването и визуално е по-добре.
Какво спортуваш?  Peace

# 556
  • София
  • Мнения: 5 198
Напоследък все си мисля за бръчката между очите, второ дете, как все някога трябва да започнем да живеем здравословно и да спортуваме. (Семейство ми)
А естествено , и  как да спра цигарите .

# 557
  • Мнения: 5 819
    Налегнали са ми такива отрицателни мисли, че се опитвам да ги избия от главата си. Гледам как някои мои познати, които нямат капка мозък в главата, успяват в живота си. Някои хора са големи късметлии. Успяват да си намерят добра работа, добър съпруг или съпруга, да се сватосат и да имат и деца. Просто животът им е прекрасен. Всичко, което се захванат тези късметлийски хора, всичко им върви по вода. А аз, цял живот си нямам късмет и като че ли съм прокълната.

   Също мисля и се притеснявам за моята приятелка, която преживя катастрофа и загуби любимия си. Искам да й помогна, но не знам как. Търся онлайн безплатни психолози, за да разкажа историята й и да ме посъветват как да й помогна, за да излезе в тази черна дупка. Изпратих две писма по email на двама психолози преди един месец, а те дори не са ми отговорили и се съмнявам дали въобще ще ми отговорят.

# 558
  • Мнения: 4 940
Така е, Дженифър, много хора са късметлии, а други правят всичко възможно и пак не им се получава в живота.
За приятелката ти...много съжалявам, не знам какво да те посъветвам, освен да си до нея и да я подкрепяш. Heart Eyes

# 559
  • Мнения: 5 994
Ами тренирайте, момичета, по-здравословно е от гладуването и визуално е по-добре.
Какво спортуваш?  Peace
В момента само танци и колело като имам време, правя и едни упражнения вкъщи УЖ за стягане. Преди Тае бо

# 560
  • Мнения: 193
Напоследък мисля толкова песимистично, че няма накъде. Съобразявам толкова много неща преди да взема едно решение, а допреди 2-3 години това не беше така. Не мисля, че промяната е към по-добро, тъй като с тези толкова големи на брой премисляния само си усложнявам живота на практика.

# 561
  • Мнения: 5 819
Напоследък мисля толкова песимистично, че няма накъде. Съобразявам толкова много неща преди да взема едно решение, а допреди 2-3 години това не беше така. Не мисля, че промяната е към по-добро, тъй като с тези толкова големи на брой премисляния само си усложнявам живота на практика.

   Знаете ли какво ми повтаря един мой приятел, ако мога да го нарека изобщо такъв - да не мисля прекалено много, за да не си създавам проблеми и усложнения в живота си. Хахахха лесно е на думи, но има хора, които за всяко нещо премислят. А това наистина натоварва мозъка. Вчера говорихме по скайпа и аз започнах да го връщам назад във времето еди кога си, какво се е случило. И той ме попита как помня такива подробности изобщо. И ме посъветва да се опитам да не запомням такива подробности за различни ситуации, тъй като по този начин натоварвам прекалено много мозъка си.

# 562
  • Мнения: 4 940
Аз също съм от хората, които постоянно мислят, премислят някакви неща. Не мога да вземам решение за каквото и да е било просто ей така, трябва ми време за да помисля.

Напоследък си мисля за майка ми, какво е преживяла в живота, че ми липсва и искам скоро да се прибера, за да я видя. Искам да я зарадвам с нещо, да я направя щастлива, защото много неще преживя напоследък. Мъчно ми е за нея, искам да е истиснки щастива и усмихната. Рядко я виждам да се усмихва.Искам да го променя.

# 563
  • Мнения: 4 303
тинити, това май идва и с възрастта. Когато човек е на 20 не мисли какво, къде и как?
Когато обаче и съдбата те "чукне" започваш да си задаваш тези и подобни въпроси.
Аз също много често си задавам въпроса, а можеше ли да бъде по друг начин или проблемът да ме заобиколи?
Понякога осъмвам в мисли.
Неща с подробности помня май избирателно. По скоро тези, които са били неприятни за мен. Скоро имахме среща на класа/наборна/, та някои си спомниха, че учителят по физкултура ни е карал цял час да поздравяваме баскетболните табла, защото някой се оплакал, че не сме поздравявали. Ами аз не помня този случай, а почти не съм отсъствала от училище. Виж това, че учителката/идиотка в 4-ти клас ме би през ръцете с пръчка, че не съм пишела красиво, помня и до днес и никакви хубави спомени нямам от нея. Подминавам я с отвращение. Заедно с мен имаше още няколко ученика, които не съм се сещала да попитам дали си спомнят. Ръцете ми бяха като плондери надути и да не си мислите, че на другия ден пишех прекрасно?

# 564
  • Мнения: 46 488
тинити, това май идва и с възрастта. Когато човек е на 20 не мисли какво, къде и как?
При мен обратното. Преди много ги мислех нещата, сега хич не си давам зор. Може би защото сума ти народ си отиде млад и осъзнах, че човек трябва да започне да живее и да се наслаждава на нещата...

# 565
  • Мнения: 4 303

Не се сърди, човече, ти си изключение!
Донякъде си права като се замисли човек. Веднъж се живее, само ако можех да избягам от тези мисли.
Скрит текст:
Скрит текст:
Баща ми е на последната права! Искам, но не мога да помогна. Човек, който само се е трудил без никакви порочни навици и сега го гледаш безпомощен. Успокояват ме познати, че то тъй било, така се случвало накрая, ама ала бала. Иска ми се да ги застрелям, за да млъкнат.

# 566
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Нещото което е постоянно в мислите ми е как да реша проблем с роднина от страна на мм,който все повече вреди на семейството ми и от който изход не виждам за сега.
Другото са хубави неща.Гледам да мисля за повече положителни неща за да не се сдухвам с лошото.

# 567
  • Мнения: 860
Какъв невероятен късмет имам с партньора в живота.

# 568
  • Мнения: 349
За почивка, море, плаж, за пълен релакс.

# 569
  • Мнения: 4 940
Напоследък си мисля, как ми се объркаха плановете, как много се заседях вкъщи, как трябва да си намеря работа, как ми трябват пари. Малко е сложна ситуацията при мен в момента. Как може едно нещо да ти обърка всички планове. Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт