Как се справяте с вмешателни свекърви?

  • 18 747
  • 197
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24 761
Сетих се и за още една опция - ако свекървата има село и, респективно, къща в него, да се изнесе там и да остави младите сами в градското ѝ жилище.
Според теб тази властна жена дали е способна да се върне на село?! Абсурд!

# 46
  • Мнения: X
Сетих се и за още една опция - ако свекървата има село и, респективно, къща в него, да се изнесе там и да остави младите сами в градското ѝ жилище.
Предполагам написаното е опит за сарказъм Laughing Никой не е длъжен да си напуска дома, за да създаде удобства на някой друг, пък било то и децата.

# 47
  • Мнения: 19 313
Сетих се и за още една опция - ако свекървата има село и, респективно, къща в него, да се изнесе там и да остави младите сами в градското ѝ жилище.
Според теб тази властна жена дали е способна да се върне на село?! Абсурд!

Е, какво да кажа - на авторката ѝ е пределно ясно какви са вариантите в нейното положение и преди да пусне тема, в която да пита как се справят останалите в подобно положение. Истината е, че при такива тривиални казуси и решенията са тривиални. Но поне се надявам, че ѝ е олекнало с пускането на темата и като е претеглила последствията от различните варианти, да си е дала сметка кое е по-малкото зло в нейния случай - да стои и да търпи, или да предприеме нещо. Ако търпенето е най-приемливият вариант за нея, значи, обективно погледнато, проблемът ѝ не е толкова голям, колкото си мисли.

# 48
  • Мнения: 1 701
Сетих се и за още една опция - ако свекървата има село и, респективно, къща в него, да се изнесе там и да остави младите сами в градското ѝ жилище.
Предполагам написаното е опит за сарказъм Laughing Никой не е длъжен да си напуска дома, за да създаде удобства на някой друг, пък било то и децата.
Свекървата като не е възпитала синът си да използва предпазни средства при секс, докато не е достатъчно финансово независим, за да създава и издържа сам семейство, нека си чупи главата сега и да се изнася на село.  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 24 839
Сетих се и за още една опция - ако свекървата има село и, респективно, къща в него, да се изнесе там и да остави младите сами в градското ѝ жилище.
Майка му стара, веднъж няма ли да подсетите тъщата да се изнесе? Mr. Green Joy

Мадам Пеперудова, ти така ли ще възпиташ щерката- да чака на мъжа само да я пази?
Или, дотогава мъжеще забременяват, та той да му мисли, като хване.

# 50
  • Мнения: 1 701
Мадам Пеперудова, ти така ли ще възпиташ щерката- да чака на мъжа само да я пази?
Или, дотогава мъжеще забременяват, та той да му мисли, като хване.
Всеки си носи отговорността за себе си. Имам и син и дъщеря, бих ги посъветвала и двамата да се пазят, докато не срещнат точният човек за семейство, който е и финансово независим и по възможност с добър социален статус и образование.
Ако един мъж не иска да има деца, той би трябвало сам да поеме отговорността и да използва презерватив, а не само да се доверява на жената, че уж взима хапчета.
За жените се отнася абсолютно същото, ако не искат деца, трябва да носят отговорност и да се съгласяват на секс само с презерватив.

# 51
  • Мнения: X
Анонимен, човек може да се репчи успешно на собствен терен. На чужд терен е, хм, леко смешен

Сетих се и за още една опция - ако свекървата има село и, респективно, къща в него, да се изнесе там и да остави младите сами в градското ѝ жилище.
Мисля, че е още по-добре младите да измислят добро алиби, след което да утрепят свеки и да я заровят някъде.

Мадам по Джакомо Пучини, колко жалко, че свекървата не си е направила труда лично да надене презерватива на нейния Златен и Безценен, а? BTW, недей пак да влизаш в роля.

# 52
  • Мнения: 1 701
Мадам по Джакомо Пучини, колко жалко, че свекървата не си е направила труда лично да надене презерватива на нейния Златен и Безценен, а? BTW, недей пак да влизаш в роля.
България има много ниска сексуална култура в сравнение например с Германия, където се говори открито за тези неща.
И да, смятам че родителите са тези, които трябва да научат децата си на отговорност- финансова, сексуална, междучовеша, дано не съм измислила нова дума и т.н.
В Западните страни много малко родители дондуркат децата си толкова дълго, както в Балканските.

Като се чудиш как да опонираш и започваш да питаш за роли. Какъв е смисълът да ме питаш, във всяка тема в която напиша нещо?  Peace

# 53
  • Мнения: 12 690
Чуди се коя роля ще наденеш, да ти отговори подобаващо.

# 54
  • София
  • Мнения: 24 839

България има много ниска сексуална култура в сравнение например с Германия, където се говори открито за тези неща.


Ще се изненадаш, явно, но и тук от години се говори открито за секс и предпазни средства.
Дори и в малките градчета, че и де що българин е останал по селата.
За циганите не знам- там идеята е друга.

# 55
  • Мнения: X
Бътерфлайче, отлично знаеш какво казвам. И двете сме наясно, че последното, което аз правя, е да се чудя как да опонирам на когото и да било.

Зарежи сексуалната култура. В конкретния казус, тя е последна грижа.

# 56
  • Мнения: 630
Абе откъде ги намират тези свекърви тип Султана Глаушица. Все си мисля, че такива свекърви вече НЯМА.
А и друго ми направи впечатление - вечните съвети за изнасяне. В нашата държава надали всеки има възможността да е така финансово подплатен, че да купува жилище, да тегли кредит, да има ипотека и т. н.
Съветът съпругът да се намеси според мен не е уместен, човекът се поставя между чука и наковалнята. Майката трябва да отговаря на въпросите на свекървата "защо". И не е нужно да се оправдава с педиатър и тем подобни. Облича го с каквото има и както реши, храни го както е нужно да се храни едно бебе на съответните месеци. Какво толкова сложно има?

# 57
  • Мнения: X
А и друго ми направи впечатление - вечните съвети за изнасяне.
Ако трябва да избирам между съжителство с идиоти и мизерстване, с радост ще избера мизерията. Поради тази причина давам такъв съвет. Разбира се, никой не е длъжен да го последва. Също така, разбира се, никой на когото не му стиска, не може да очаква съчувствие.

# 58
  • Мнения: 12 690
Аз пък се чудя откъде се намират тези снахи - тип Раца , даже не Ния. Не смеят нищо да кажат.

# 59
  • Мнения: 630
Извинявам се, ще уточня. Имах предвид самата невъзможност да се направи това. Има хора, които не могат да теглят кредит. Иначе сте напълно права.

Аз пък се чудя откъде се намират тези снахи - тип Раца , даже не Ния. Не смеят нищо да кажат.
Има резон и този въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт