Как се справяте с вмешателни свекърви?

  • 18 732
  • 197
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 12 006
 Pollux спри да плашиш мамите с бебета, които в момента четат и си спомнят как до преди малко са давали вода на детето си Stop!

# 106
  • Мнения: X
И все пак... съвременен достоверен медицински източник на твърдението ти, че "Смъртни случаи и реанимация на бебета с водна интоксикация- колкото щеш.", може ли? Иначе думите ти увисват като поредното ти глупаво изявление.

Цял интернет с източници.

https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&am … ater+intoxication
Хм, дали случайно си чувала, че научните източници са в Google Scholar?

# 107
  • Мнения: 635
Как ли оцеляват и са оцелели бебетата на които им е давана вода?

Не всички оцеляват. Оцеляват до голяма степен поради вродения защитен механизъм на бебетата да не пият вода. Но ако водата е маскирана (примерно разредено АМ с по-голямо количество вода от указаната на опаковката), най-вероятно няма да оцелее.

https://www.youtube.com/watch?v=DyYmtlAb6A8&t=4s
По-голяма глупост, скоро не бях чела Simple Smile Моля те спри вече, защото се излагаш! Няма как вода да убие бебе. Дори ми се струва излишно да разсъждавам по темата!
Магаданският ще да е, да  Laughing

Сигурно тези родители са осъдени несправедливо защото ти си казала.

http://www.wsbtv.com/news/local/parents-charged-with-murder-afte … s-of-wat/53849534

# 108
  • Мнения: 4 292
Никой с малко мозък няма да се уплаши Simple Smile
Масово на бебетата преди, а и сега още в родилно вечер им дават вода, за да ги отучат от нощно хранене ( което е погрешно, де). Как пък за един интоксикиран случай на бебе не сме чули?
 Темата се измести с глупости.

# 109
  • Мнения: 635
Pollux спри да плашиш мамите с бебета, които в момента четат и си спомнят как до преди малко са давали вода на детето си Stop!

Като са невежи и глупави та не могат да четат и да се вслушват, това си е за тяхна сметка.

# 110
  • Мнения: 635
Никой с малко мозък няма да се уплаши Simple Smile
Масово на бебетата преди, а и сега още в родилно вечер им дават вода, за да ги отучат от нощно хранене ( което е погрешно, де). Как пък за един интоксикиран случай на бебе не сме чули?
 Темата се измести с глупости.

В нашите болници бебетата попадащи в реанимация вследствие на нарушен електролитен баланс не са диагностицирани като следствие на давана вода. От лекарска некомпетентност в голяма степен. Но едното е следствие на другото. Можем да предположим че в покъртителната българска статистика на бебешка смъртност, голяма част са и тези случаи.

# 111
  • Мнения: 25 825
Ох, като знам синът ми колко литри преварена вода изпи като бебе, направо се чудя как ли е оживял от такава брутална интоксикация.
Жалко, че не е вкъщи, да отида да проверя дали диша.  Laughing

# 112
  • Мнения: 4 292
Спри да се излагаш с простотии, моля те! Размяташ някакви измислени линкове и тук трябва да се поклоним на просветлението. Сега ще вляза в моят сайт и ще напиша как слънцето убива, ще ме цитираш ли? Simple Smile

# 113
  • Мнения: 25 825
Ама ти не знаеш ли? В Африка детската смъртност е толкова висока само заради слънцето, нищо друго.  Naughty

# 114
  • София
  • Мнения: 28 911
И все пак... съвременен достоверен медицински източник на твърдението ти, че "Смъртни случаи и реанимация на бебета с водна интоксикация- колкото щеш.", може ли? Иначе думите ти увисват като поредното ти глупаво изявление.

Цял интернет с източници.

https://www.google.bg/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&am … ater+intoxication

 Laughing

Отворих първия – даже не е медицински. Но виж си твоето писание, виж и какво пише в твоя източник:"Infant water intoxication is rare..."

Я пак да пробвам, този път на български и с по-малко думи.
Съвременен и достоверен медицински източник.

# 115
  • София
  • Мнения: 12 006
Pollux спри да плашиш мамите с бебета, които в момента четат и си спомнят как до преди малко са давали вода на детето си Stop!

Като са невежи и глупави та не могат да четат и да се вслушват, това си е за тяхна сметка.
#Crazy Stop Stop Stop
За това някои педатри препоръчват след кърмене/АМ да се дава лъжичка вода за да отмие млякото и да не се появат разни гъби и т.н.

# 116
  • София
  • Мнения: 24 839

Като са невежи и глупави та не могат да четат и да се вслушват, това си е за тяхна сметка.

Тук е редно да се поспреш, за да не станеш смешна.

Когато родих щерката, 1971г., вода се даваше задължително след всяко хранене, за да се изплакне устната кухина, като превенция против млечницата.

Майка ми беше силно възмутена, защото при моето раждане, водата е била забранена.

Когато родих сина, " новите" изследвания пак забраниха водата.
Добре, че не бяха измислили останалите " превантивни" забрани, та си го гледах спокойно.
И тъй като беше времето на спиране на какво ли не, го " тровех" с минерална Горнобанска вода.

# 117
  • Мнения: 25 825
Като се замисля, сещам се за един случай, когато бебе умря от вода в едно нашенско село. Оказа се, че му разреждали млякото с вода от кладенеца – уж да е по-чиста. Да, ама водата била пълна с нитрати и друга селскостопанска химия, просмукала се в подпочвените води, та горкото буквално се отровило. Голямо нещастие за родителите...
Та да не се окаже, че прословутата интоксикация е нещо такова и че компютрите са всъщност компоти?  Simple Smile

# 118
  • Мнения: 12 683
АЗ съм чела, че това изследване е правено точно в Африка, където така пиели вода от реката.  И за всеки случай го натресли на цял свят.

# 119
  • Мнения: X
Съвременен и достоверен медицински източник.
Аз по-горе ѝ подсказах, че научните източници са в Гугъл Сколар, но тя явно не го е чувала.

Общи условия

Активация на акаунт