Искам да кажа ... (109)_13.02-19.02

  • 79 116
  • 865
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 709
Забравих да честитя на Лято рожденика, здрав да е и да ви се подредят плановете както сте ги планували.

Не обичам да шия, плета или майсторя нещо.С две леви съм и ако е нужно нещо да се шие у дома го шие мъжа ми, много е сръчен и с търпение подхожда към това действие.Аз ако зашия нещо си личи от 100км Crazy Толкова съм несръчна, че режейки етикетите на блузите няколко пъти съм си клъцвала дрехите Rolling Eyes

# 616
  • София
  • Мнения: 18 679
Сбъдваща, разгледах. Ами, как да ти кажа - в никакъв случай не е грозно или демоде, напротив - хубави са нещата. Някои от тях, ако някой ми подари, вероятно бих ги сложила, примерно - едната от шапките и шалът в ярки цветове. Обаче аз сама да се сетя да си купя такова нещо - трудна работа. Не че мога да ти кажа защо, но просто никога не си купувам Rolling Eyes Бижу ще си взема обикновено, от метал, шапка платнена, а шал - конфекцията от магазина срещу работата ми Confused Нещо ми го няма усета към творческото, вероятно защото у мен самата няма нищо творческо Embarassed То това или го носиш, или не.

# 617
  • Мнения: 39 373
Аз, пък много харесах творчеството на Сбъдваща. И много ще ми хареса да видя някоя мацка с тях....
Но лично за мен предпочитам перли, злато, сребро. И за това постоянно си ходя само с годежния пръстен и халката. Скука. А тези бижута са толкова вдъхновяващи, защо не мога да се пречупя да ги нося....

# 618
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Фалшива тревога беше, знаех си, ама все пак...Забравили да кажат на детето, че ще идват у нас и то не бързало да се прибира след училище, приказвало си с приятелки.
Дойдоха в 20.30.
Бяха толкова гладни, че за нула време ометоха всичко.
Дожаля ми за тях, цял ден са били на работа и на училище, като се нахраниха, се преместиха на дивана, ние със сина ми разглеждахме колекцията монети, която баща ми ни остави, и като поглеждам - момичетата заспали двете на дивана. Та ей сега си тръгнаха, да си спят у тях.

Аз бих носила всичките шалове на Сбъдваща, до един ми харесват. Шапките ми харесват също, но почти не нося. И други неща си харесах - чанти, чадъри.  Бижутата ми харесват много, но не нося бижута по принцип. И винаги съм така с тях - обичам много да ги гледам, на други хора също ми харесват, но себе си не възприемам. И снежинките много ми харесаха и бих ги ползвала за коледната украса.

# 619
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък изобщо не разбрах, че творчеството е на Сбъдваща. Кога имаш време, бе, жена ooooh! Три деца гледаш, работиш, кога намираш време за тази врътня Crazy

# 620
  • Мнения: 12 992
Всичко ми харесва от показаното, Сбъдваща, ако това са твоите неща, са страхотни! Поздравления, за креативността! Шапката с дупките ми е много по вкуса, обичаш шапки!

Честит да е мъжа на Лято на патерица!

Така ме мъчи мигрената, че две не виждам:(

# 621
  • София
  • Мнения: 18 679
Айде ставайте, че няма с кого да си бъбря Mr. Green

Не съм мигнала нощес. Бебето ме рита отвътре, малкият ми син - отвън Tired Повече с никого няма да спя! Аааа-ма-ха Crossing Arms

И аз съм изпуснала за мъжа на Лято, поздрави и от мен bouquet

# 622
  • София
  • Мнения: 17 283
Ей ме на, Белинда, закусила, пуснала пералня и сушилня, разтоварила миялна, пия кафе и правя планове да готвя за уикенда и седмицата. Котката пък мен не ме остави да спя и изобщо не знам какво иска от мен в тоя живот, все е недоволен. Сигурно му липсва мъжа ми, че той основно го обгрижва  hahaha
Той и на мен ми липсва, ама не ходя да будя всички я! Днес ще прибере щерката от баба, та освен любимата й мусака, се чудя какво сладко да направя, че тя малко сладки неща обича, а пък ще си дойдат точно по следобедно—закусково време.
Синчо още спи, неговият здрав пуберски сън никакъв котак не може да смути  hahaha

# 623
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз нещо не можах да спя и скочих в 5  Shocked
Направих закуска на детето и я изпратих на олимпиада по география.
Чудя се дали да не легна още час и после да изляза да я посрещна и да отидем при мама да я видим.
Чакам и аз сушилнята да свърши и ще почета малко, та ако ми се доспи, няма да се дърпам.

# 624
  • София
  • Мнения: 18 679
Аууу, Лили, не, такъв втори сън най мразя Naughty Едно ми е лепкаво после, ужас! Обикновено и глава ме заболява. Едно време, колежка ми разказваше, че любимо й било да стане в събота в 6, както обикновено за работа, да изпие едно кафе с цигара на терасата Shocked и след това да си легне и да спи до 11 ooooh! Аз това ако го направя, ще съм кисела до вторник!

Бърди, депресира ме чак колко работа си свършила, то за цял ден Laughing
Пуберите къртят здраво, да. Чак ме е яд, като се сетя едно време как се сепваше и писваше от най-дребното, та ходехме на пръсти покрай него, като беше бебе, сакън да не ревне отново! А сега...някой път ми иде ей тъй да вляза в стаята и да пускам отвисоко тежки предмети, да видя аджеба кога ще регистрира присъствие...Но не...Като се сетя, че аз като бях пубер,  спях едно лято на терасата, комшиите отдолу си рязали винкела на остъклението и то цялото се сринало - железа, стъкла, леш, а аз си нааааанкам сладко Joy

# 625
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
В седем сутринта Цвети ни уведоми, че се спи само докато е тъмно и трябва да ставаме. Ама ни съм прала, ни съм прела 😉 Пия кафе и се подмотвам

# 626
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Добро утро.И аз рано рано скочих още в 6.00.Заспах в един и сега ми е много криво.Глава ме боли.Заредих и аз пералня и миялна и мисля днес с детето да се отдадем на релакс.

# 627
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, нямам проблем със заспиването по кое да е време, щом ми се доспи, откарвам и после се чувствам добре. Явно кръвното ми пада или не знам какво, но в последно време много ми се доспива през деня, а вечер нещо не ми е пълноценно. Другата седмица минавам втора смяна и ако не удрям една дрямка преди да изляза, ще се спукам от прозяване до 7 вечерта, а това на моята работа не е много приемливо.

# 628
  • Мнения: 22 036
Сбъдваща, страхотни неща правиш. Влюбих се в една от чантите и шаловете.

И аз като Белинда не мога да придремвам и се чувствам зле после, но напоследък ми се доспива към 3 часа следобед и е голяма мъка.

# 629
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Добър ден станало вече Simple Smile
Почти изпих кафето. Преди това прострях и прибрах съдомиялната. Големите мъже заминаха в 7 на ски/борд, а ние с дреб сме на мач от 11.
И аз не мога да доспивам, и през деня не мога да спя. Ако легна, после съм много зла и кисела.
Сбъдваща, много са красиви.
 Много се радвам как седят на другите подобни аксесоари, но себе си не мога да възприема.

Общи условия

Активация на акаунт