Фейсбук иска лични данни за потвърждение...

  • 20 214
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И сега продължаваш ли да си в мъжки род във фейса или го поправиха?  Crazy
Вярно, че в някои случаи съм по мъж и от мъжете. Но съм си 100% жена на живо и във Фейса  Laughing Драмата беше за 1вото ми име

Зная, нали сме приятели в ФБ /ако не бъркам персонажа, но не ми се вярва/  Sunglasses

# 106
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Зная, нали сме приятели в ФБ /ако не бъркам персонажа, но не ми се вярва/  Sunglasses
Джийзъс, хвърли ме в тъча  Laughing Ха сега...коя/кой от всичките 140 друзя си?!  newsm78 Явно стилът ми е олигофренско отличителен Mr. Green

# 107
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Зная, нали сме приятели в ФБ /ако не бъркам персонажа, но не ми се вярва/  Sunglasses
Джийзъс, хвърли ме в тъча  Laughing Ха сега...коя/кой от всичките 140 друзя си?!  newsm78 Явно стилът ми е олигофренско отличителен Mr. Green

Не виждаш ли снимката ми  Thinking

# 108
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Зная, нали сме приятели в ФБ /ако не бъркам персонажа, но не ми се вярва/  Sunglasses
Джийзъс, хвърли ме в тъча  Laughing Ха сега...коя/кой от всичките 140 друзя си?!  newsm78 Явно стилът ми е олигофренско отличителен Mr. Green

Не виждаш ли снимката ми  Thinking
Не си ми позната по снимката. Но за да не спамим темата - би ли драснала едно ЛС?!

# 109
  • Мнения: 603
Боже, колко проблеми с тоя фейсбук. Добре, че го затрих преди две години. Предпочитам тукашния форум, далеч по-интересен ми е. А относно личната карта - да духат супата. И според мен е нагло да я искат.

Аз също го изтрих преди месец. Не съм правила по-добро решение.

# 110
  • Мнения: 1
Здравейте!

Фейсбук ми иска лични данни за да мога да си влезна в профила. Някой може ли да ми помогне или да ми даде съвет, как мога да си върна профила и дали е правилно да дам на фейсбук личните ми данни.

# 111
  • Мнения: 1 842
Боже, колко проблеми с тоя фейсбук. Добре, че го затрих преди две години. Предпочитам тукашния форум, далеч по-интересен ми е. А относно личната карта - да духат супата. И според мен е нагло да я искат.

Аз също го изтрих преди месец. Не съм правила по-добро решение.
Това е супер решение, но си остава в базата данни на сървъра и можете да го стартирате по всяко време без значение колко време е минало. Отделно цялата информация е записана и вече си стои там. Затова не обичам фейсбук  платформата...


Цитат
Здравейте!

Фейсбук ми иска лични данни за да мога да си влезна в профила. Някой може ли да ми помогне или да ми даде съвет, как мога да си върна профила и дали е правилно да дам на фейсбук личните ми данни.
На твое място не бих дала документи за самоличност, всичко остава там и доброволно си даваш личните данни, а те могат да правят каквото решат с тях. Последно се опитам да си сменя името, но не ми позволиха. Преди нямаше такъв проблем, но след короната нещата се промениха значително и то не в ползва на потребителя, на уж безплатното приложение.

# 112
  • Мнения: 14 803
Това не е вярно, аз нямам фейс от 2 години и месеци преди изтриването му също не можех да си сменя профилното име. Имаше ограничение колко пъти можеш да смениш името - имам бегъл спомен за 3 или 5 - и бях достигнала бройката. И си има логика в това - не може да си сменяш постоянно името и/или да пишеш каквито псевдоними ти щукнат.

# 113
  • Мнения: X
Трябваше да направя регистрация на мой познат и ударих на камък, когато ми поискаха лична карта, шоф. книжка.
Влязох през мобилното приложение и чрез имейл го регистрирах.
Чак искаха документ за платена вода и ток. Смешници.

Общи условия

Активация на акаунт