MAC & Sephora - 39 тема

  • 85 405
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 212
Много е светъл ружът да, но се напластява и блести, освен че има хубав чист розов цвят. Аз го харесах доста, но имам много и засега не се ешавам да го купя.
Метеоритите са лимитка. Peace

Много се радвам, че Мас решиха да пуснат намаление за 14.02. Дано важи за четки.

# 16
  • Мнения: X
Метеоритите са лимитка. Peace

Много се радвам, че Мас решиха да пуснат намаление за 14.02. Дано важи за четки.

Ясно.  Peace Много ми лъщят обаче. А ружът наистина е чисто розов, чак ми е необичаен такъв цвят.

Блазе ви за МАС. Тук никога нямат намаления, но затова пък е по-евтино по принцип.  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 111
Най-общо: търся заместител на Dior Pink Happiness 729:
Скрит текст:
Той обаче беше лимитка и няма как да се купи отново; мила съфорумка ме беше снабдила с още една бройка, но и нея скоро ще свърша. Чудя се с какво мога да го заменя, дали ружът на Бърбъри се доближава до него цветово (като че ли диорският е по-коралов) или някой друг? Ако познавате този руж на Диор и се сещате за сходен, ще съм благодарна да споделите.

Мисля, че Coral Cruise e почти същият.

Скрит текст:
Мога да ти го изпратя, отлежава ми един в чекмеджето и ще се радвам някой да го ползва.


Като каза Бърбъри, много се изкушавам да си взема едни по-тъмно кафеви сенки от тази серия. Имам Porcelain и са голям разкош. Само че вече сигурно ще трябва да отварям сергия за нюд сенки, то аз други цветове нямам, освен няколко леко лилави. Laughing

Метеоритите в сферичната кутия пролетни ли са или редовна серия? Нещо изостанах с информацията за пролетните колекции и не знам кое какво е. Днес упоена от зъболекар си ги купих, но сега като се намазах ми се струват много блестящи, хем не на дневна светлина.  Sad Утре ще ми се обадят за ружа, който е като пресованите метеорити. Много светъл ми се видя, но много ми хареса на външен вид. Не знам всъщност дали ще го взема.
При мен пролетните метеоритите са много финни и незабележими. Придават хубав свеж тен без диско топка ефект. Като ефект бих ги оприличила на редовните clair и нямат нищо общо с шоуто и блясъка на коледните  Blush които блестят ли блестят. Мисля утре нещо да забърша от Мак ей така да не съм без хич  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 3 858
Ясно.  Peace Много ми лъщят обаче. А ружът наистина е чисто розов, чак ми е необичаен такъв цвят.

А ружът тествали го на кожа? При мен само от еднократно нанасяне ми блести страшно много, не мога да си представя  напластен какво ще е  ooooh!.

# 19
  • Мнения: X
Тествах го и ми заприлича на розов хайлайтър.  Thinking

Много са лъскави при мен метеоритите, не знам, ще ги видя утре на светло. Така са ми светели само едни коледни преди около две години.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Кои са топ продуктите на МАС? Все забравям да си записвам,като коментирате  Simple Smile Някой беше споменал за основата за устни. Някакви мат червила също се коментираха. Търся такова червило,като новите на Шанел(те не са чак толкова нови вече). Там цветовете не ме кефят и затова още не съм купила. Но за моите устни са страхотни като усещане. Аз не нося червило по принцип,защото много ми се напукват устните и го изяждам на мига,но тези на Шанел се оказаха сполучливи.
Имам пудра,Fix+ ,блендинг четката, един руж и разтвора за почистване на четки. Много се чудя на гел очната линия. Бурканчето върви ли с четка или трябва да си взема?
Иска ми се някакъв хайлайтър,добър ФДТ. Приемам предложения.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 843
Check Please, благодаря за насоката за Coral Cruise.  Търсейки заместител на Pink Happiness, първо огледах сред другите ружове на Диор. Стори ми се, че New red 889 е сходен - обаче кой знае на каква светлина съм го гледала - да, видях, че е по-наситен, но го купих. Не се оказа това, което търсех - и не само като цвят, някак прекалено ярък беше и трябва внимателно да се борави с него. Сега отлежава. Но пък Coral Cruise може да се окаже добра опция, изобщо не съм му обърнала внимание.
Скрит текст:
Благодаря за предложението да ми го изпратиш; обаче малко ми е неудобно да се ангажираш с подобно начинание - знам, че не живееш в България.  bouquet

Колкото до новия руж на Герлен: пробвах го (но не задълбочено, само малко на пръста) - стори ми се доста светъл, реших, че ще е само глезотия без да върши особена работа и го подминах. Ако се напластява, добре. Но на пръв поглед изглежда прекалено светъл и незабележим. Не обърнах внимание, че е блестящ.

# 22
  • Мнения: 2 045
Мерси за темата  Hug
Нищо не ми грабна окото от пролетните колекции, не знам защо  Confused Но по-добре за бюджета  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Илли, за хайлайтър - Софт енд джентъл, той си е класика. 

# 24
  • Мнения: 31 212
Кои са топ продуктите на МАС? Все забравям да си записвам,като коментирате  Simple Smile Някой беше споменал за основата за устни. Някакви мат червила също се коментираха. Търся такова червило,като новите на Шанел(те не са чак толкова нови вече). Там цветовете не ме кефят и затова още не съм купила. Но за моите устни са страхотни като усещане. Аз не нося червило по принцип,защото много ми се напукват устните и го изяждам на мига,но тези на Шанел се оказаха сполучливи.
Имам пудра,Fix+ ,блендинг четката, един руж и разтвора за почистване на четки. Много се чудя на гел очната линия. Бурканчето върви ли с четка или трябва да си взема?
Иска ми се някакъв хайлайтър,добър ФДТ. Приемам предложения.  Simple Smile
Базата за устни е чудна.
Матовите мервила нямат общо с тези на Шанел, изсушават доста повече и са супер забележими.
Трябва да си вземеш отделно четка за очната линия, обаче тя е за мен най-добрата правена някога в буркан.
Хайлайтъри имат много и все добри включително новите 4 с различни нюански вк. син, но магазина в Мол София е много обран и няма доста продукти видях в Неделя.

# 25
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
Харесва ми пролетният руж на Chanel, но не знам дали достатъчно, за да го купя.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet
Нищо не харесах от пролетните колекции, но ще купя скрабът за устни на Диор. Интересен ми е.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 692
Благодаря за новата тема. Не пиша често, но чета редовно темата Simple Smile
Много се радвам за UD. Чудесно е, че ще ги има и тук.

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Намалението на МАС е приятна изненада  Hug Умувам за разни неща, но да видим и какво ще е налично Simple Smile

# 29
  • Canada
  • Мнения: 3 461
И аз нищо не съм набелязала от пролетните колекции, но като цяло напоследък съм в тотална козметична апатия  Mr. Green Минавам, разглеждам, ако нещо ми намигне го отнасям  Mr. Green

Април ще пътувам и ще огледам на free shop-a за съкровища, както и ще подновя някои продукти на Шанел  Flutter 

Общи условия

Активация на акаунт