Колеги са, затова на РД бяха на челните места на масата като домакини, бяха водещи на вечерта, защото са си близки приятели.
Тери,
Криха се, криха се, криха се и накрая феновете ги изловиха в Ла Бум.

Подружките набараха фотката.



. На който му е любопитно - да надникне 
.

. На който му е любопитно - да надникне 
.


и то всеки път. 
абла.

Шега
и те се криха като мишоци.
нашия Емирджим е само на два месеца, но Ердем скоро може и да проходи. 
и то всеки път. 
. Аз обичам да чувам чужди мнения, това ме кара да се връщам и да преглеждам моменти, за да видя какво не съм "уловила". Нали все пак сме тук за забавление и отдих 
и те се криха като мишоци.
емотикони в случая, значи и тя трепти с честота като нашите).
Големи са неудачници.


или сега да е била самата церемония по техните обичаи

или сега да е била самата церемония по техните обичаи
Предишното беше предложение за брак
Препоръчани теми