Изборите в Европа през 2017 и 2018 - Франция, Германия и Италия

  • 64 295
  • 1 049
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 14 478
Не ми е ясно точно на какво се надяват французите да промени Льо Пен. Тя е казионен политик, заел нишата на "патриотизма", но такъв, от палячовския вид. Тя няма нищо против имиграцията във Франция и няма да я спре. Льо Пен е нашата Бяла Златка. Оня с тужурката и болшевишката реторика няма кво да го коментирам. Той няма да стигне балотаж.
 Французите са изправени пред избор, подобен на нашия. Или хора, удобни на статуквото или разни бели златки, които няма да развалят статуквото, но пък ще им намалят доходите.

# 316
  • Мнения: 2 275
нищо не може да направи Mr. Green и не само тя,но и Макрон и Меланшон.
Няма да имат подкрепата на парламента,защото на Льо Пен и Меланшон партиите са малки,а Макрон има "движение"  Laughing,което си е ...сбирщина (има хора И от крайно ляво И от крайно дясно)
За Льо Пен си е направо "наказателен вот" .Така беше и за баща й (2002 г) Wink канеха се на втори тур да гласуват за Жоспан ooooh!да,а ма не,не стана.
Само и единствено Фийон има някакъв шанс за някаква промяна.
Дори стария Льо Пен го разбира това Mr. Green,а и го каза.
До тук по-голямо участие от последните президенски избори,дават 28,54% до обяд.
Вероятноста да не са в състояние да обяват победителите в 20 ч е много голяма тъй като има малка разлика при първите 4.

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 14:38 от tania6

# 317
  • Мнения: 12 318
Тук публикуват разни данни, доколкото може да се смята, че са верни.
https://twitter.com/EuropeElects
http://www.lalibre.be/actu/france/presidentielle-francaise-suive … 1cd70e80512fc136f

# 318
  • Мнения: 18 377
 Ако тези резултати са верни Macron 24%
Le Pen 22%
Fillon 20,5%
Melenchon 18%

на следващия кръг Фийон и Макрон ще се обедиянт срещу Льо Пен, а меланшон ще застане зад нея.
Много ми се иска обаче Макрон да падне, а Льо Пен и Фийон да отидат на балотаж.

# 319
  • Мнения: 14 478
Макрон ще е явно. Този ли беше младичкият, женен за 24 години по-стара от него жена, бившата му учителка по литература? Дано поне литературата да е изучил...
 Пък и Льо Пен не може да спечели. Тя е твърде позната, омръзнала е, наследствен политик и не бих казала, че французите я приемат като патриот. По-скоро е удобният за Франция патриот-взема протестен вот, но никога не печели.
  Ако меленшон взима 18% пак му е много-явно доста французи си мечтаят да останат без тоалетна хартия.... Mr. Green

# 320
  • София
  • Мнения: 3 444
Гори, същия. Човека на банкерите 😉

# 321
  • Мнения: 14 478
Гори, същия. Човека на банкерите 😉
Значи не само учебника по литература е изчел от кора до кора, но и пари има. Тре биен!!!

# 322
  • Мнения: 12 318
Значи не само учебника по литература е изчел от кора до кора, но и пари има.

Това мисля, че беше ключов въпрос в кампаниите. Има и ги е скрил или всичко е похарчил.

# 323
  • Мнения: 14 478
Значи не само учебника по литература е изчел от кора до кора, но и пари има.

Това мисля, че беше ключов въпрос в кампаниите. Има и ги е скрил или всичко е похарчил.
Скрил или похарчил? Ами банкер....или пък... newsm78...истински французин.
Сега ако се окаже и че има любовница е готов за президент.
 Предишният Оланд го бяха снимали как ходи при любовницата си с колело.

# 324
  • MI
  • Мнения: 11 868
Аз чакам с интерес. Нищо не е ясно, а щом Меланшон ще подкрепи Льо Пен, и втория тур ще е интересен. Ако не отидат Льо Пен и Меланшон. Laughing

# 325
  • София
  • Мнения: 3 444
Семейството му е заможно но кой му финансира кампанията е моят въпрос. Не го харесвам.
Ако има любовница, ще ми стане една идея по-симпатичен 😂

# 326
  • Мнения: 14 478
Аз чакам с интерес. Нищо не е ясно, а щом Меланшон ще подкрепи Льо Пен, и втория тур ще е интересен. Ако не отидат Льо Пен и Меланшон. Laughing
Льо Пен и Меланшон няма да отидат. Не вярвам троцкистите, чавистите и почитателите на преразпределението да са повече от 18 %....
 А и се съмнявам кухите тикви, избирателите на Меланшон да пуснат всичките за Льо Пен, защото много от тях са от малцинствата.. Пък и да пуснат всичките пак няма да е тя, защото има хора, които ще гласуват само на втория тур.

# 327
  • Мнения: 2 275
мне,няма пари Mr. Greenживее на пенсията на жена си
похарчил бил 3-те милиона от Ротшилд Wink,а и по литература бил зле
все пак имам малка надежда да не е той
казват ни да не вярваме на тези,които дават информация от чужбина Mr. Greenне било вярно
колко за любовница май по-скоро е любовник(така говорят,де)
Тогава стара жена е добро ...прикритие

# 328
  • Мнения: 14 478
мне,няма пари Mr. Greenживее на пенсията на жена си
похарчил бил 3-те милиона от Ротшилд Wink,а и по литература бил зле
все пак имам малка надежда да не е той
казват ни да не вярваме на тези,които дават информация от чужбина Mr. Greenне било вярно
Ти ми разби илюзиите. Макарона кара с една учителска пенсия? Жив да го ожалиш. Така, обаче, може да привлече пролетариата на своя страна.
 Стана интересно...

# 329
  • София
  • Мнения: 3 444
Човек с малко мозък не може да се върже на профила на Макрон. Но като погледна нашия Ал Бънди, мозъкът е дефицит. Вярно бях чела, че гей обществата са му сред поддръжниците.

Общи условия

Активация на акаунт