Любители на кучета - тема 70!

  • 37 708
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 609
Брей,аз си мислех,че е само за малки породи. С тънка каишка ще има ли (положителен) ефект? Не мога да ви опиша какво изпитание за нервите и мускулите ми е това дърпане .

# 721
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Не е само твоето куче такова. И Макс дърпа, впрегатно куче да беше, сигурно толкова нямаше да тегли. Интересното е обаче, че ако е пуснат свободно, винаги ме държи под око и не смее да се отдалечава много надалеч. Много е страхлив - заобикаля деца, разни предмети. И никакъв страх или чувство за самосъхранение спрямо колите. Ако не внимавам, хуква към платното без изобщо да обръща внимание на автомобилите.

Купих му мъничко гранули на Йосера - за капризни кучета. Е, нищичко не хапна. Взима една и почва да я търкаля из цялата стая. За пръв път тук видях храна на Еукануба и Роял Канин - в клиниката, в която ходим. Обаче все са големи опаковки, не ми се иска да рискувам да взема и така да си седи.

# 722
  • Мнения: 885
Моето е 4.500 и дърпа зверски.Ръцете ми не си ги чувствам с часове.А го разхождам сам около 30 мин и сменям ръце постоянно.
Мико е болен с повръщане и разстройство.Водих го на вет-няма температура видима прочина нямало.Занесох проба и чакам до час да ми звънне с резултати.Дано да са добри.
Сега спи до мен,че горкият цяла нощ не спа и аз с него и сутринта при няшият вет,че до денонощен неми се ходеше,че ми се наложи за Стелито и едвам не я удушиха,а е по кротка от Мико.
Отказва варен ориз не яде.Ще му дам по късно сварено пилешко.Вета ми даде консерва дано фа я яде.Какво друго мога да му давам.

# 723
  • Мнения: 5 609
Консервите обикновено раздрискват.Ориз с тиква варени,ако реши да прояде.Лечебни гранули ( но ориза е по-затягащ,от моя скромен опит)

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 2 503
Страхо, като се беше раздрискал, ветеринарката каза никаква храна и по много малко вода (да му вдигна купата с водата и да я свалям всеки час за малко). Седя гладен 1 ден, после му препекох филийки в тостера и му давах по малко. След ден-два му оставих пак храната долу, както си седи по принцип.  И солети му давах по малко (махах солта, че бяха обикновени, не детски).

Ето го глезанчо, пак пуснат сутрин да се погуши в леглото малко, ембаргото е вдигнато, но само под наблюдение  hahaha


# 725
  • Мнения: 22 867
Ето го глезанчо, пак пуснат сутрин да се погуши в леглото малко, ембаргото е вдигнато, но само под наблюдение  hahaha




Е то на това същество как да не му вдигнеш ембаргото! От екрана ми иде да го грабна и гушна! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 2 503
Е то на това същество как да не му вдигнеш ембаргото! От екрана ми иде да го грабна и гушна! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Едва се сдържах, докато го щракна, после такаааа го нападнах...... hahaha hahaha Joy А като е такъв сънен мирише тооолкова хубаво и така сладко пъшка и грухти, като го гуша.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 727
  • София
  • Мнения: 12 026
И Холи повръща, набодоха й две инжекции, дано с това се приключи всичко. Температура няма.
Според ММ може да е изяла някоя семка снощи. Ако се окаже това, ще ги изтребя домашните мъже #Cussing out

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 2 503
И Холи повръща, набодоха й две инжекции, дано с това се приключи всичко. Температура няма.
Според ММ може да е изяла някоя семка снощи. Ако се окаже това, ще ги изтребя домашните мъже #Cussing out

Семка? Страхил яде семки и си ги бели сам, което е супер смешно. Даваш му семките и после намираш на земята само черните обелки. Как го прави, идея нямам  Joy

# 729
  • Мнения: 1 786
Чарли е с разстройство от снощи, и него го набодаха и ми дадаха лечебни консерви . Добичето яде консерва и след около половин час пристигна , качи се на леглото ми и повърна  #Cussing out

# 730
  • София
  • Мнения: 12 026
може би има някакъв кучешки вирус.

Вчера са залепили на вратата на входа съобщение, че домоуправителят трябва до края на месеца да уведоми писмено общината колко кучета има в сградата.
Има ли и на други места такива обяви?

# 731
  • Мнения: 1 786
При нас няма поне за сега .

# 732
  • Мнения: 885
И моят повръща на леглото.Отказва да яде и да пие вода засега
Изследванията му са ок няма нищо.
Явно наистина е кучешки вирус дано не е заразил и другите,че ще лудна каквато съм паника.
Няма температура и при вета нямаше.
Бързо оправяне и на другите болни Peace

# 733
  • Балчик
  • Мнения: 39
На Майрито и излязоха резултатите от кръвта, наред са нещата, само тромбоцитите и са в долната граница. Пак са в нормата, но не са в средата. Това притеснително ли е според вас?  Доктора каза, ако се притеснявам да се консултирам и на друго място, според него нямало никой да откаже да я оперира, защото все пак са в границите. Аз все още не съм и записала дата за операцията. Sad  Направо не знам, сякаш аз ще ходя да се оперирам.Голямо притеснение.  Знам, че тромбоцитите отговарят за съсирването на кръвта и са много важни, особено при операции. Някакъв съвет?

# 734
  • Мнения: 18 785
Здравейте  Hug
С този Тайсън разходките са кошмар  ooooh! от 2 дни сме с нагръдник  ooooh! ходи си спокойно докато не види нагръдника и почва да се дърпа и да присядва  Peace това си е нормално, но сутрин е ужас  ooooh! към 10 го изкарвам и още ма вратата като се заинати и не иска да излиза,ако го склоня с гранула да излезе почва да скимти и да трепери,че му е студено..,пък слънчице има  Peace днес рекох към 1 да идем до центъра,той по пътя де що види кола и спира или бяга и се върти,почва да трепери  ooooh! явно го е страх от шума  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт