Толерантни ли сме

  • 4 751
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 477
Да бъда толерантна и да не слагам всички под общ знаменател са ме научили книгите които съм прочела ,също възпитанието ми и нормалните човешки ценности които изповядвам .
Ако мои близък бъде нападнат, не бих гледала националността на нападателя ,а самият него, като личност .
Аз ли съм твърде наивна, или вашето мислене е твърде примитивно ?
Знам, знам...Аз съм се объркАла нещо .
Антонимът на наивен от кога е примитивен?
Не е нужно да бъде, изразявам се както ми харесва .

# 61
  • Мнения: 15 619
Магнум, като автор на темата, би ли отговорила на въпроса ми? Към теб беше зададен, не към потребителите, които заявиха себе си като нетолерантни.

# 62
  • София
  • Мнения: 28 590
Да бъда толерантна и да не слагам всички под общ знаменател са ме научили книгите които съм прочела ,също възпитанието ми и нормалните човешки ценности които изповядвам .
Ако мои близък бъде нападнат, не бих гледала националността на нападателя ,а самият него, като личност .
Аз ли съм твърде наивна, или вашето мислене е твърде примитивно ?
Знам, знам...Аз съм се объркАла нещо .
Попита "неслагащата" под общ знаменател.  Wink


Защо трябва да съм толерантна?

# 63
  • Мнения: 29 390
Когато някой захапва ръката, която му подава помощ, не трябва да си добър с него.

Пуснали сме бежанци, дали сме им храна и покрив. Ако имат претенции, моля да си вървят! Вдигат бунтове, извършват престъпления и какво? Да ги търпим...? Не съм мазохист.

Ако се съобразяват с държавата, законите и другите хора, нямам против, нека си живеят, както намерят за добре. В противен случай, при най-малкото провинение, да напускат страната.

# 64
  • Мнения: 477
Да бъда толерантна и да не слагам всички под общ знаменател са ме научили книгите които съм прочела ,също възпитанието ми и нормалните човешки ценности които изповядвам .
Ако мои близък бъде нападнат, не бих гледала националността на нападателя ,а самият него, като личност .
Аз ли съм твърде наивна, или вашето мислене е твърде примитивно ?
Знам, знам...Аз съм се объркАла нещо .

Явно изобщо не си чела. Или си стигнала и ти най-много до "Винету". Най-много ме е яд, че позволиха на всякакви да минават от един клас в друг без изисквания. После  тия гракнаха, че били образовани, чели били..... ooooh! Даже си позволяват да наричат другите примитивни....
Не съм добре образована, дори нямам висше ,а полувисше, това не ми пречи да чета и да формирам мисленето и ценностната си система .
Уви, образованието не е гарант за човечност, доказват го 53-те Вуз-а които имаме .

# 65
  • Мнения: 1 174
На моите въпроси също ще отговориш ли? Или не ти харесват?

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Не. Мисля, че нееднократно обяваих, че темите за бежанците няма да се мултиплицират.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт