Диета със зелева супа VI

  • 47 351
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Лелее , като ви слушам явно наистина действа. Аз и без това много обичам супички и зелевата по принцип си я ям ,просто по-рядко. От малка още баба ми Тамара докато беше жива ( мир на праха й) ни правеше Борш. Разликата е че се варят кокали и бульона се използва за супата. Както й да е де ... поне знам че ще я ям с кеф.
Аз да споделя  за себе си ... амиии какво да ми кажа - никога не съм била дебела или слаба , бих казала във златната среда, до момента в който нещо този апетит ме облада и за 2 години качих 10кг отгоре . Висока съм 167 см бях до преди 2 години 56 кг и наистина изглеждах добре. Сега съм 66кг еми грозна картинка . За първи път съм така отпусната, чак немога да повярвам как съм го допуснала. Затова ще пробвам да спазя зелевата супа , тъй или иначе я обожавам . Принеснява ме само след спирането й да не ги върна двойно ... успех на всички зелчици , след време ще докладвам резултати - надявам се приятни !♡

# 46
  • Мнения: 62
Аз лично като направих първия път диетата със зелева супа, свалих около 8-9кг. за седмица. Вече не знам точно колко бяха. И след това не съм се ограничавала. Въпреки всичко си запазих кг до година /минимум/. А когато човек види, че започва да качва, може пак да я направи. Все пак това е здравословна диета, с която най-бързо се свалят кг за най-кратко време. А и на месец или няколко месеца мисля, че е добре организма да се пречиства.
Успех! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 6
Аз лично като направих първия път диетата със зелева супа, свалих около 8-9кг. за седмица. Вече не знам точно колко бяха. И след това не съм се ограничавала. Въпреки всичко си запазих кг до година /минимум/. А когато човек види, че започва да качва, може пак да я направи. Все пак това е здравословна диета, с която най-бързо се свалят кг за най-кратко време. А и на месец или няколко месеца мисля, че е добре организма да се пречиства.
Успех! Simple Smile

За седмица ми звучи супер много тези кг... но си е готт.. а видимо ли беше или повечето беше вода .. аз направо съм отчаяна че ако смаля дори и 5 кг няма да се личат. Много голяма нужда имам осномно корема ми и вътрешната част на бедрата...честно ужасно съм надута хах

# 48
  • Мнения: 62
Личеше си.  Точно заради тези резултати се замислям отново.
Според мен това е като монодиета, но добавяме зелевата супа. Понеже за една седмица се покриват всички хранителни групи. А при монодиетите се свалят бързо кг. Чувала съм, че и бързо се възвръщат, но все още нямам такова наблюдение, понеже преди няколко дни приключих с една диета.
Няма да загубиш нищо, ако пробваш за седмица. Все пак при всеки е индивидуално, а и много зависи колко кг имаш да сваляш. А и защо не я комбинираш с някакъв спорт или упражнения? Simple Smile

# 49
  • Мнения: 7
Здравейте! Аз започнах днес. Правила съм тази диета много отдавна, но тогава свалих 2-3 кг., защото всъщност не бях качила много и това беше добре. Аз препоръчвам да се започва от вторник или сряда, за да се паднат по- ящните дни (ако мога така да се изразя), в събота и неделя и да няма много изкушения. Вече не знам в коя тема какво четох, но ако има и други- пишете за кураж.   Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 50
  • Мнения: 62
Аз започнах от днес. Този път сложих доста подправки и ми е толкова вкусна, че дори не искам да я пасирам... Дори не мога да повярвам, какво написах току-що!  Grinning
Иначе вече нямам търпение да заспя и да се събудя, че утре съм на плодове и ми изглеждат много предизвикателни... Имам чувството, че ще ги сънувам.  Grinning /Размених първите два дни, едва ли е чак толкова фатално.../
Ден 1. го пиша успешен!  Blush

При вас как вървят нещата?  Simple Smile

# 51
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
Да си рапортувам по устав, този път свалих три килограма и ударих 50 кг.Подробността обаче е , че не я спазвах 7, а пет дни.Тази седмица съм в почивка, защото в този период на месеца ме бият хормоните и ми се хапва сладко, че чак "две" не виждам  newsm11 newsm09 Weary smile3518.Не се тъпча, до сега само един малък шоколад съм хапнала и една купичка крем карамел и три шоколадови бонбона  newsm47.От понеделник пак съм на линия, докато не си върна килограмите няма да мирясам, че ако трябва да сменям гардероба...не ми е бюджетно Wink Утре съм на лунната, така че ще избия малко греховете по залитането към сладкото. newsm10 newsm10 newsm10

# 52
  • Русе
  • Мнения: 28
Здравейте момичета! Включвам се и аз в отбора на супичката,но от утре я започвам/днес ще си я направя/.Много се надявам да има резултати,имам доста за сваляне,така,че упоритост и кураж на всички тук!
Сега ще направя нещото,което най-мразех през живота си - ще си купя кантар и започвам с тегленето!

# 53
  • Мнения: 7
Ден трети.
Мислех, че много ще ми е трудно вчера без плодове, но се справих, дори забравих за картофа, но се напънах и си го изядох- нали ми се полага  Laughing Laughing Laughing
Аз си я пасирах супата, но на по- едри парченца, за да дъвча нещо, а и си слагам мноооого магданоз, преди да я ям, ама съм пристрастена  Embarassed. Единствено ми се яде месо, да си призная, но ще издържа...няма как. Simple Smile  newsm44

# 54
  • Мнения: 7
Ехооо, как вървят нещата при вас? Аз съм ден 5- и. Дочаках мръвката. 😄 Сега си спомних, че на 6 ден имаше риба и я правих на пара и с много лимон, че беше отврат. Сигурно е, че може и печена и утре това ще ям. Бяла риба да е- по постна е. Забравих да кажа, че утре ще се премеря, макар че веднага усещам по дрехите 😊😊😊

# 55
  • Мнения: 62
Аз се отказах!  Embarassed
Иначе за 3 дни свалих около 1,5кг. След това като ме облада един вълчи глад и два дни ми е като мъгла...  Laughing Разочаровах се от себе си, но от утре мисля да я карам само на плодове, зеленчуци /+ около 3-4 пъти седмично месо/риба/ + спорт. Да видим какви ще ги свърша и този път.
Дано при вас волята е по-силна, дано издържите до последно! Успех момичета и ще ви следя!  Laughing Hug

# 56
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
По план трябваше днес да си правя супата.Обаче погледнах , че днес е 11 лунен ден и е Екадаши, така че ще се почне от утре, защото днес съм само на вода Wink

# 57
  • Мнения: 14 610
Какво значи 11 лунен ден и Екадаши?

# 58
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
Като напишете в интеренет Екадаши ще получите много изчерпателна информация.С две думи е ведически пост два пъти в месеца на 11 и 26 луден ден.
http://vitarama.bg/bg/ekadasi-post/528/item/

# 59
  • Мнения: 14 610
Благодаря. bouquet
Така или иначе лунувам редовно,ще се съобразвам с тези дни.

Общи условия

Активация на акаунт