Диета със зелева супа VI

  • 47 121
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 243
Здравейте! Чета отдавна темата, напоследък рядко пишете... Преди пандемията тежах 54 кг при ръст 164.Ходех на фитнес и си ядях нормално,без никакви ограничения В последната година усетих по дрехи, по движения, че съм поналяла. Мислех,че съм тупнала едно 5-6 кг и макар, че имам кантар, който дори измерва всички показатели не съм се мерила. Страх ме беше Simple Smile Мислех си ударила съм шейсетака, което никога не е било и предвид възраста ми (52г) си викам ми майната му. Днес обаче се вгледах в огледалото и се видях почти четвъртита! Извадих кантара и далече съм от 60кг, направо 65!!! Макар и закусила, направих супата и я почнах още от днес. Това проблем ли е?

# 286
  • Мнения: 4 876
Не е проблем.Аз всички диети ги карам с прегрешения и пак има полза.

# 287
  • Мнения: 108
Търся таблетки зелева супа, но е изчерпана онлайн. Някой да знае къде има, да поръчам?

# 288
  • Мнения: 1 293
Е дами, пролет пукна и е време за детокс и смъкване на килограми, така че аз днес накупих продуктите и от понеделник започвам зелевата супичка. Някой има ли желание да се присъедини?

# 289
  • Мнения: 93
Е дами, пролет пукна и е време за детокс и смъкване на килограми, така че аз днес накупих продуктите и от понеделник започвам зелевата супичка. Някой има ли желание да се присъедини?
Аз се лутам между моно и зелева супичка 😀 мисля да я пасирам вече защото просто ми се гади 🤢

# 290
  • Мнения: 1 293
Bebidigo, не се насилвай със зелева супа щом ти се гади от нея. Ние с мъжът ми я обичаме и си хапваме с удоволствие, затова я правя  - той като лека вечеря, а аз със цел детокс и за обяд и за вечеря. Сутрин не закусвам, към 10.30 хапвам плод и после само супичка. Много добре се чувствам на този режим.

Последна редакция: нд, 10 апр 2022, 07:38 от мама-ени

# 291
  • Мнения: 93
Bebidigo, не се насилвай със зелева супа щом ти се гади от нея. Ние с мъжът ми я обичаме и си хапваме с удоволствие, затова я правя  - той като лека вечеря, а аз със цел детокс и за обяд и за вечеря. Сутрин не закусвам, към 10.30 хапвам плод и после само супичка. Много добре се чувствам на този режим.
Ще пробвам и твоя вариант, видях че си писала за тиквичка и морков. Може би така наистина ще става по-вкусна. Не знам дали е до психика, но когато не ми е вкусна една диета и се тормозя свалям страшно бързо . Когато обаче ми е вкусно и добре, килцата си стоят 😀 едно нещо разбрах обаче - зелевата супичка е диета-чудо. За мен си е най-ефикасната диета, стига да не ви се гади като на мен.

# 292
  • Мнения: 35
Здравейтеееее и аз съм с вас от днес!
Макар ,че закусих едно варено яйце мисля да направя супата.Ще сложа 2 стръка праз,зелетоо,морков ,тиквичка и малко доматен сок,подправки.И колкото и да е вредно 1-2 кубчета бульон на Маги,като мазнина 2-3с.л олио 😁

# 293
  • Мнения: 1 293
Bambi, успех! Това Маги с каква идея го слагаш? Иначе хубави продукти си избрала. Аз слагам и стрита люта чушка, защото харесваме пикантничко. Също и сол, бял пипер и магданоз като подправки.

# 294
  • Мнения: 35
Bambi, успех! Това Маги с каква идея го слагаш? Иначе хубави продукти си избрала. Аз слагам и стрита люта чушка, защото харесваме пикантничко. Също и сол, бял пипер и магданоз като подправки.
Ами уж за вкус.. по едно кубче зеленчуков бульон и пилешки и аче и суха люта чушка сложих...стана супер. Не мисля да броя дни,а да си е хапвам основно нея докато сваля поне 8 кг 😀
Имам и един гел за обновяване на клетките 😉 на гладно сутрин по една лъжица, та да видим какъв ще е резултатът 😎

# 295
  • Мнения: 1 293
Стискам палци.Hands Plus1

# 296
  • Мнения: 93
Мама-ени вече улучих правилната и вкусна рецепта (добавих тиквички) чак се учудих, че ми е вкусно. Сега остана само да разбера как да спра гладът за сладко и шоколад 😃

# 297
  • Мнения: 1 293
Bebidigo, Hands Ok Hand Животът е твърде кратък, за да се измъчваме с гадна храна. На мен като ми се дойде сладко (което не е често) хапвам 1-2 сушени смокини и ме засищат. Шоколад не обичам, но съм чела че 1-2 блокчета от натуралния не вреди на диетите.

# 298
  • Мнения: 48
Здравейте, от днес и аз започвам зелевата супичка. Целта ми е 8 килограма с 2-3 врътки, надявам се да се получи.
За тези, които в момента са на диетата, как вървите с резултатите си, доволни ли сте от постигнатото?
Усмихнат ден и воля ви пожелавам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт