Как бързо времето отлита, а ЮЛЧЕТО все по-силно рита!

  • 42 306
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 117
Аз от години не ползвам. Но пък открих олио за къпане, което е за бременни. Чакам да ми го донесат, за да пробвам.

# 61
  • Мнения: 325
Лактацид-син цвят-ухае приятно и е добър.
А защо пиете Биозин? Моят лекар-др Сигридов не го одобрява, особено без повод. Всъщност той е ЗА бременност без препарати, хапове и сиропи-естествено щом няма клинична картина затова.
За съседките-аз също много си буча с една баба..мега дразнещ субект.
На всички новодошли-Welcome  bouquet

# 62
  • Мнения: X
Добре дошли на новите мами  bouquet
Н.Д. спокойно, и аз пих 2 АБ - един като Зинат и Аугментин също пих. По-добре е от инфекции. Успех с борбата!
Alisya, няма как сама да си вземеш вагинален секрет, по принцип се покрива по здравната каса, ако си записана на ЖК, би трябвало 2 пъти по време на бременността да ти пуснат.
Понякога наличието на течение не означава бактерии и обратно може без течение да има. Ужасни са тези гъби  #Cussing out
Kici, е да бе, какво е това нещо  #Cussing out нямам думи. Дала си си енергията вече, не се ядосвай и дано наистина си вземе поука, ако не, мятай палачинките и ти нагоре  Joy
Мари, много разчитаме на теб за заглавия, хихи. Предложете още едно, за да мога да направя анкета  Hug

# 63
  • Мнения: 44
Лактацид-син цвят-ухае приятно и е добър.
А защо пиете Биозин? Моят лекар-др Сигридов не го одобрява, особено без повод. Всъщност той е ЗА бременност без препарати, хапове и сиропи-естествено щом няма клинична картина затова.
За съседките-аз също много си буча с една баба..мега дразнещ субект.
На всички новодошли-Welcome  bouquet
Биозина ми го изписаха предния път с антибиотика и Аг каза да продължа да го пия доколкото разбрах повишава имунитета и помага доста за такива течения и гадости  bouquet

# 64
  • Мнения: 117
Аз по-горе питах дали някой ползва кринон гел, но сега ще Ви кажа и защо питам. Моята лекарка вече втори път не може да ми направи цитонамазка, защото кринон гела и пречел и каза да говоря с доктора, който ми прави феталните, да ми го спре. Нямам никакво намерение да го спирам или да моля доктора да го спре, освен ако самият той не ми реши. Повече ме притеснява, че не си спомням някога да съм изследвала уреаплазма и микоплазма. Иначе последната ми цитонамазка е от миналата година и е ок. Да не би цитонамазката да включва винаги уреаплазма?

# 65
  • Мнения: 87
Здравейте , според доки , сме 95% момиче , пак беше в кофти позиция Simple Smile . От днес съм на Клексан Sad заради повишени тромбоцити , както и на Зинат , заради левкоцитите ... а си мислих, че карам спокойна бременност . За лабилността, колежката от аптеката го отнесе , може ли да ми каже " Може и да имаме Клексан" , ...значи добре , че беше скрита зад стъклата, че щеше да го отнесе косата й, глупави реекспортьори !

# 66
  • Мнения: 7 990
Stasss, аз изобщо не знам какво е това "кринон гел". Не съм го чувала.

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 4 068
Прогестеронов препарат е ако не бъркам

# 68
  • Мнения: 117
Много е сериозен проблема с клексана и фраксипарина. Има петиция, за временна забрана на реекспорта - https://www.peticiq.com/166693, всъщност апелирам всички да я подпишат! Във фейсбук има група за хора с тромбофилия.

# 69
  • Мнения: 304
Добре дошли на новите мами!!
Спокойна и безпроблемна бременност пожелавам на всички!
За интимна хигиена ползвам за измиване Лактацид-вече, ползвам и ежедневни превръзки, които сменям няколко пъти на ден. Иначе съм вир вода мокра, имам някакво бледо и обилно течение, но доки каза, че докато не сърби и боли е ок.

# 70
  • Мнения: 1 782
Здравейте момичета, в 18 седмица съм с термин за 29.07 и имам следния проблем, миналия  месец след контролно изследване микробиология  ми откриха ешерихия коли и пих антибиотик Зинат за 5 дни тази седмица повторих микробиологията и изненада Ентерококи  Sad от къде ме хващат всички тези гадости не знам...спазвам стриктна хигиена, внимавам с всичко и пак... Сега пак трябва да пия антибиотик Аугментин и съм притеснена много... случвало ли се е на някоя от вас такова чудо?Дали може да навреди на бебка по някакъв начин?
На мен ми откриха ентерококи в микрото, но АГ ми каза само глобули Флуомизил ...... сега ще правя контрола на 28. Принципно са си част от флората и фауната, но когато са вповече се лекуват, разбира се. Най- важно е че, не им е мястото във влагалищния секрет - те са в дебелото черво. МОгат да се прехвърлят при неправилно бърсане/миене, чрез прашки, анален секс и други подобни. Аз от тогава прашки не нося - сега ще видим дали сме ги утепали с глобулите.

# 71
  • Мнения: 325
Stass,по никакъв начин Кринонгелът не пречи на взимането на цитонамазка.
Ако имаш от миналата година-провери дали е 1 год. долу-горе това е периодът за този тип изследване.
Аз ползвах Кринонгел до 14 гест седм.

# 72
  • Мнения: 117
Stass,по никакъв начин Кринонгелът не пречи на взимането на цитонамазка.
Ако имаш от миналата година-провери дали е 1 год. долу-горе това е периодът за проверка.


И аз така си мисля. Ще проверя точно колко време е минало от последната. Иначе лекарката ми каза, да не се притеснявам - нямало нужда от цитонамазка, защото, ако вече съм заразена, нищо не може да се направи. После като проверих се оказа, че ако се активизират тези гадинки, трябва да се лекуват с антибиотик.

# 73
  • Мнения: 44
Здравейте момичета, в 18 седмица съм с термин за 29.07 и имам следния проблем, миналия  месец след контролно изследване микробиология  ми откриха ешерихия коли и пих антибиотик Зинат за 5 дни тази седмица повторих микробиологията и изненада Ентерококи  Sad от къде ме хващат всички тези гадости не знам...спазвам стриктна хигиена, внимавам с всичко и пак... Сега пак трябва да пия антибиотик Аугментин и съм притеснена много... случвало ли се е на някоя от вас такова чудо?Дали може да навреди на бебка по някакъв начин?
На мен ми откриха ентерококи в микрото, но АГ ми каза само глобули Флуомизил ...... сега ще правя контрола на 28. Принципно са си част от флората и фауната, но когато са вповече се лекуват, разбира се. Най- важно е че, не им е мястото във влагалищния секрет - те са в дебелото черво. МОгат да се прехвърлят при неправилно бърсане/миене, чрез прашки, анален секс и други подобни. Аз от тогава прашки не нося - сега ще видим дали сме ги утепали с глобулите.
Дано сте се справили с тази напаст! Praynig  Старая се да спазвам всичко, което си изредила-прашки,миене,бърсане,секс и пак ги лепнах явно някъде съм сбъркала от толкова внимаване newsm78

# 74
  • София
  • Мнения: 520
Аз пък се чудя дали можем да правим профилактика с Лактажин, все пак не е лекарство newsm78 Смятам, че добре би повлияло, а и някой в темата го беше споменал Thinking

Общи условия

Активация на акаунт