Как бързо времето отлита, а ЮЛЧЕТО все по-силно рита!

  • 42 289
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 746
Няма да е късно. Дори по добре ще се видят органите на бебчо,но нека някой по компетентен от мен се изкаже.

# 46
  • Мнения: 118
Здравейте и от мен, хайде и аз да се запиша Simple Smile

В момента съм 20 г.с., термин 07.07.и живот и здраве ще е момченце.Първа бременност ми е...
Все още нямам тъмната ивица на корема, но съм със светла кожа, така че ще видим.
С килограмите съм зле .... + 6, но доста си помързелувах последният месец, така че започвам с разходките.

Чета ви с интерес, всичко ми е ново и се чувствам толкова неподготвена.

Пожелавам лека бременност на всички,

# 47
  • Мнения: 67
Записвам се и аз в новата тема (макар и чааак на 4та страница). Чудесна е!  bouquet

# 48
  • Мнения: 12
Няма да е късно. Дори по добре ще се видят органите на бебчо,но нека някой по компетентен от мен се изкаже.
И аз така мисля, пък и с Аг-то ще поговоря на 27... благодаря анна Simple Smile

# 49
  • Мнения: 117
Има ли някой да използва Кринон гел?

# 50
  • Мнения: 44
Здравейте момичета, в 18 седмица съм с термин за 29.07 и имам следния проблем, миналия  месец след контролно изследване микробиология  ми откриха ешерихия коли и пих антибиотик Зинат за 5 дни тази седмица повторих микробиологията и изненада Ентерококи  Sad от къде ме хващат всички тези гадости не знам...спазвам стриктна хигиена, внимавам с всичко и пак... Сега пак трябва да пия антибиотик Аугментин и съм притеснена много... случвало ли се е на някоя от вас такова чудо?Дали може да навреди на бебка по някакъв начин?

# 51
  • Мнения: 1 264
Скок ,и аз в прекрасната нова тема!
Ани,благодарско!
Добре дошли на новите мами!
Относно мерки и теглилки,качила съм 3,5кг до 21г.с.
Още е твърде рано ,но ми хрумна заглавие в мартенски дух- С мартенички се закичваме и юлчето за здраве ний орисваме!!!
Да са ни здравички само!!!

# 52
  • Мнения: 117
Здравейте момичета, в 18 седмица съм с термин за 29.07 и имам следния проблем, миналия  месец след контролно изследване микробиология  ми откриха ешерихия коли и пих антибиотик Зинат за 5 дни тази седмица повторих микробиологията и изненада Ентерококи  Sad от къде ме хващат всички тези гадости не знам...спазвам стриктна хигиена, внимавам с всичко и пак... Сега пак трябва да пия антибиотик Аугментин и съм притеснена много... случвало ли се е на някоя от вас такова чудо?Дали може да навреди на бебка по някакъв начин?
При бременност имунитета спада. Да си призная, започнах да си сменям бельото по няколко пъти на ден, защото имам течение, а влажната среда предразполага размножаването на гадинките. Ако сложа превръзка, я махам след един час. Пия биозин мама, както и витамини, гледам да се храня здравословно, без сладко, защото сладкото благоприятства гадинките да се размножават. Естествено не мога без сладко, затова ям много ябълки и банани, както и по малко черен шоколад. Довечера ще се пробвам да направя чийзкейк без захар, ако ми се получи ще споделя Simple Smile Колкото до антибиотика, при бременност е по-малкото зло, тоест ползата е по-голяма, отколкото риска. Дано скоро се изчистиш и да си спокойна.

# 53
  • Мнения: 44
Здравейте момичета, в 18 седмица съм с термин за 29.07 и имам следния проблем, миналия  месец след контролно изследване микробиология  ми откриха ешерихия коли и пих антибиотик Зинат за 5 дни тази седмица повторих микробиологията и изненада Ентерококи  Sad от къде ме хващат всички тези гадости не знам...спазвам стриктна хигиена, внимавам с всичко и пак... Сега пак трябва да пия антибиотик Аугментин и съм притеснена много... случвало ли се е на някоя от вас такова чудо?Дали може да навреди на бебка по някакъв начин?
При бременност имунитета спада. Да си призная, започнах да си сменям бельото по няколко пъти на ден, защото имам течение, а влажната среда предразполага размножаването на гадинките. Ако сложа превръзка, я махам след един час. Пия биозин мама, както и витамини, гледам да се храня здравословно, без сладко, защото сладкото благоприятства гадинките да се размножават. Естествено не мога без сладко, затова ям много ябълки и банани, както и по малко черен шоколад. Довечера ще се пробвам да направя чийзкейк без захар, ако ми се получи ще споделя Simple Smile Колкото до антибиотика, при бременност е по-малкото зло, тоест ползата е по-голяма, отколкото риска. Дано скоро се изчистиш и да си спокойна.
Благодаря ти за отговора, аз със сладкото нямам проблем рядко ми се прияжда нещо и аз пия биозин мама отскоро, пробвах с ежедневни превръзки, но се съмнявам дали не си докарах това от тях не ги сменях като теб на един час 😊Надявам се това да е последното пиене на антибиотик  Praynig пожелавам лека бременност и здрави бебчета на всички  bouquet

# 54
  • Мнения: 316
И аз много се притеснявам и имам течение, често сменям бельото, а моята АГ нищо не казва за микробиологичен секрет, мисля др седмица да я накарам да ми вземе, др вариант е ако има някакъв начин сама са си взема. Притеснявам се и аз от ежедневните превръзки да не ми се появят някакви бактерийки, т.к. мократа среда е благоприятна за размножаването им.

# 55
  • София
  • Мнения: 519
Ох и аз съм със силно течение от самото начало, ползвам ежедневни превръзки нон стоп, но няма друг начин Sad

Аз пък да ви споделя как вчера от нерви си докарах контракции за цяла вечер ooooh! Онзи ден комшийката над нас- безработна, луда лелка, си праснала мусаката директно на прозореца в детската. Така хубаво беше омазала прозорец, парапет и решетки ooooh! Лепнах аз бележка долу във входа с молба да престане и какво да видя вечерта- праснала друга манджа на прозореца + обелки + хляб #2gunfire Толкова лабилна съм станала, че като ревнах, то корем ме заболя, то чудо. Та  утре съм в районното да подавам жалба, поне да я привикат, малко да се стресне #Crazy Ох, споделих си мъката, макар не по темата, но още ме държи Embarassed

# 56
  • Мнения: 117
Ох и аз съм със силно течение от самото начало, ползвам ежедневни превръзки нон стоп, но няма друг начин Sad

Аз пък да ви споделя как вчера от нерви си докарах контракции за цяла вечер ooooh! Онзи ден комшийката над нас- безработна, луда лелка, си праснала мусаката директно на прозореца в детската. Така хубаво беше омазала прозорец, парапет и решетки ooooh! Лепнах аз бележка долу във входа с молба да престане и какво да видя вечерта- праснала друга манджа на прозореца + обелки + хляб #2gunfire Толкова лабилна съм станала, че като ревнах, то корем ме заболя, то чудо. Та  утре съм в районното да подавам жалба, поне да я привикат, малко да се стресне #Crazy Ох, споделих си мъката, макар не по темата, но още ме държи Embarassed

Ненормалница! Ако можеш направи снимки и си вземи някой съсед за свидетел.

# 57
  • Мнения: 44
Божее откачени хора  Grinning как ще ти хвърля манджи по прозорците  #2gunfire Та да се върна на темата вие какви интимни гелове използвате?

# 58
  • Мнения: 3
Здравейте отново! Аз също доста лесно запалвам... но мисля че е напълно нормално Simple Smile ...или поне така се успокоявам  Laughing  Laughing   Laughing  Относно до всички изследвания не мога  да се включа много, тъй като не живея в България, а в Германия, а езикът не ми е на много добро ниво ,но до момента резултатите са  много добри. Едва другият месец - 13.03 ми предстои ФМ, така че тогава се надявам отново да се похваля с резултати и пол на бебето. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 7 987
... вие какви интимни гелове използвате?

Билка, но го ползвам рядко.

Общи условия

Активация на акаунт