Как бързо времето отлита, а ЮЛЧЕТО все по-силно рита!

  • 42 288
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 156
Аз съм качила  5  кг и то само от началото на тази година, но съм болнични и доста си почивах и полежавах, особено като беше студено. Та сега като се стопли времето ще почна с разходките. Трудно ми е да си ограничавам храната, никога не съм била на диета и съм страшен чревоугодник, та ще разчитам на гена и разходките.
Бюти,  тя е страхотно дете Simple Smile
В миналия си пост забравих да ви питам, как сте с космите по корема,  а това ми беше целта?Аз имам много от както съм бременна, направо ужас, като Йети съм...

# 31
  • Мнения: 295
Хайде и аз в новата тема, много е хубава  bouquet
По въпроса с килограмите аз съм още -1 от първоначалното тегло, но аз с повръщането свалих 7-8 така че е нормално. В тази връзка трябва да се похваля че вече 3 дни не съм повръщала което страшно много ме радва!
За линията, все още нямам а предният път вече се беше появила по това време.
На ФМ ще ходя следващата седмица, но на последния преглед по ЖК миналата седмица гледахме доста подробно бебчето и всичко е наред. Даже най накрая видяхме че се крие мома което беше и желанието на баткото.
За пазаруването миналия път всички големи покупки ги направихме края на 5 ти месец а началото на 6 ти всичко беше сглобен и подредено. ММ замина в продължителна командировка и се прибра когато малкия беше на 3 месеца и половина. Сега не ми се бърза. Нека да стане по топло към май месец ще започна да се оглеждам.
Ани аз съм пила магнерич и ми е действал по същия начин, но когато смених продукта нещата се оправиха. Кажи на лекаря да ти изпише друг вид на мен ми понасяше добре един разтворим на сашета , както и този на допелхерц.

# 32
  • Мнения: 325
Тук всички сте със сериозен майчински стаж..представям си колко познато ви е всичко, но и вълнуващо, защото пък сравнявате.
Аз чувствам всичко за първи път!
И е красиво!
И е възхитително!
Но чакането да го видя отново-така ми липсва екранът с най-милото същество на него Hug
Емоциите са като море-вълни, затишие, буря, лятно слънце-всичко Heart Eyes

# 33
  • Сливен
  • Мнения: 4 061
Аз съм на диаспорал,това е магнезий на прах ,когато го пих в началото на бременността и мен ме разкарваше до тоалетната.Когато го почнах от началото на януари нямам такъв проблем.

# 34
  • Мнения: 205
Тук всички сте със сериозен майчински стаж..представям си колко познато ви е всичко, но и вълнуващо, защото пък сравнявате.
Аз чувствам всичко за първи път!
И е красиво!
И е възхитително!
Но чакането да го видя отново-така ми липсва екранът с най-милото същество на него Hug
Емоциите са като море-вълни, затишие, буря, лятно слънце-всичко Heart Eyes
Колко поетично Simple Smile
Аз съм от тези със стажа, но съм супер емоционална, много обичам деца, занимавам се и със случаи на деца с увреждания и се вълнувам за всичко. Една колежка скоро ми каза, че звуча все едно съм бременна с първото си дете, а не с трето. Единственото, което ме притеснява по-малко този път са изследвания и физическите промени на тялото ми. Не съм онова 20 годишно гадже вече, ама знам че децата, мъжа ми и всички близки ме харесват много  Party
А иначе си чакам с нетърпение всеки преглед, всяко побутване в корема, броя дните и правя планове за идващото лято Heart Eyes

# 35
  • Мнения: X
Их, че хубави неща  Heart Eyes
Аз засега не забелязвам такова окосмяване, ама никога не е късно  Joy мен така или иначе козметичката и там ме минава, та не знам.
Мале, Ива, досега ли повръщаше, милата  Cry радвам се, пу-пу, дано няма вече  Hug

# 36
  • Мнения: 3
Здравейте на всички! Чета с голям интерес всички публикации и реших, че е време да се запиша и аз. Моето бебче го чакаме на 17.07, но много се крие и още не знаем какъв е пола му. Иначе относно килограмите - аз съм+3 към момента, въпреки че се усещам доста по-голяма.. Хубав ден на всички ! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 295

Мале, Ива, досега ли повръщаше, милата  Cry радвам се, пу-пу, дано няма вече  Hug

Ох да  Crazy но последните 3 седмици бешест поносимо 1-2 повръщания на ден. Аз очаквах и първият път до 20 та седмица ме държа. Сега вече започвам и аз да се радвам на бременността  Laughing
Мая добре дошла с теб сме на една дата. Щом е толкова срамежливо можеш да очакваш девойка според мен  Hug

# 38
  • Мнения: 87
Здравейте на всички! Чета с голям интерес всички публикации и реших, че е време да се запиша и аз. Моето бебче го чакаме на 17.07, но много се крие и още не знаем какъв е пола му. Иначе относно килограмите - аз съм+3 към момента, въпреки че се усещам доста по-голяма.. Хубав ден на всички ! Simple Smile

Значи не е моето само срамежливо Simple Smile и аз не знам пола още  Simple Smile
За килограмите +8, множко са ми , забраниха ми сладкото , соленото и бялото брашно...

# 39
  • Мнения: 117
Здравейте дами, записвам се и аз при Вас. Аз съм в 19 седмица. Килограми - вече съм качила 4, първите три за няколко седмици след положителния тест (предполагам заради стимулацията). А единият килограм е от последния месец и е в рамките на нормалното.

# 40
  • Мнения: 70
Добре дошла, Мая! И аз съм с термин 17.07, и също съм + 3кг. Нашето бебче е момче. Желая ти хубава бременност и вече да се показва бебчето, да не ви държи така в напрежение. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 3
Благодаря Ви! Какъвто и да е пола - живо и здраво да е ... но трябва време и за именце да се мисли  Peace Прегледът за ФМ ми е чаак на 13.03, така че ще почакам още Simple Smile Иначе относно килата се надявам да не наддам много, че не съм особено висока и ще започна да се търкалям  Laughing

# 42
  • Мнения: 12
здравейте мами, тъй като ми е 1ва бременност (до тази ГС) и док не е много приказлива да ви попитам: ФМ я дават до 22 ГС, какво ще стане ако не са определили точно термина и отида в 23 примерно? Това огромен проблем ли е? Не че няма да накарам док да говори, просто някои ако има опит моля да сподели. По сметки на моя АГ днес съм 19ГС и 3 дена, а когато бях в болница там казаха че термина не ми е правилен и според тях трябва да съм точно в 21ГС днес- 11 дена разлика. Преглед имам на 27 и тогава ще уточним ФМ.

# 43
  • Мнения: 156
Лакомниче, до 22 e, но нз дали е приблем и след това.  Заради размерите на бебчето ли не могаат да ти определят термин? newsm78

# 44
  • Мнения: 12
не знам по какви параграфи са решили, сметнали че съм по- напред, то изначално менструацията ми не беше редовна... АГ се колебаеше кога да ми запише тармина- водя се 16.07, но в средата на 17 ГС бях в болница и там я мериха и снимка имам... 273 гр и пише на самата снимка термин 06.07 мисля беше 10 дена разлика или 11. Като цяло се зарадвах че е голяма, но пък термина не знам кога ми е сега и за ФМ да не  е късно...

Общи условия

Активация на акаунт