След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 60

  • 86 253
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 414

И   АКЦЕНТА НА ПОСТА МИ


Утре ще има нов рекламен клип. Hug

Цитат
#instagram@evcenf_officials

Подпись: "Осталось немного до трансляции моей новой рекламы. Я очень взволнована. Завтра следите инстастори страницы lorealhair"

# 721
  • Мнения: 14 495
Снеже Heart Eyes bouquet в очакване съм на новата изява  на Фахрие.


 И Енгин с различните си партньорки в последните години.

  Без коментар!!!!!!

Всеки има усещането за значимо!






# 722
  • Враца
  • Мнения: 6 672

Мами Hug много готини приятелки са тричките, а скоро Фе не съм я виждала със Синем и с ..... ох, не мога да се сетя името й, пак е руса и преди 2 години май имаше красива сватба на един гръцки остров .... сещаш ли се коя,  защото аз блокирах  ooooh! hahaha

Синем Кобал / Кенан Имирзалъолу
Нали знаеш - човек като се задоми и го поемат други грижи  Laughing Laughing  и престава да се среща толкова често с приятелите си  Wink Grinning


Хайде и малко сухи тренировки  hahaha за сватбата - нали ще е според традициите им  Naughty

            https://vk.com/feed?z=video-40525808_171480602%2F7159fe86323068f1e1
Обожавам да гледам Бурак с този зейбек, а ако не го изиграе на истинската си сватба - ще ми се разсърдя  Wink Mr. Green Mr. Green







По молба на Литъл, ще пусна новата тема, че тя е възпрепятствана, ама малко да понапреднем в 49 стр.  Hug Hug

Последна редакция: нд, 07 май 2017, 22:50 от mama_an_ji

# 723
  • София
  • Мнения: 1 865


Алекс  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   убих те  Wink #CrazyИ ти ли #Crazy?

Ръцете Енгинови....,а очите на Фахрие къде ги забрави Winkкудошче  разбира се но с 1% истина.


    И   АКЦЕНТА НА ПОСТА МИ





Себи  Heart Eyes не ме убивай, моля те  Joy

Фе не я виждам в детайли, тя е едно завършено цяло, което е красиво от където и да го погледнеш  love001

А ръцете на Енгин наистина са забележителни - не като физика, а като ..... чувство. Има толкова нежност, скрита сила и топлина в тях, че не мога да ги подмина  smile3544 smile3544 smile3544

Фе изглежда страхотно на снимката! Предполагам, че рекламата ще не по-малко впечатлителна!  smile3503

Мами Hug Синем е ясна, нея не мога нито да я сбъркам, нито да я забравя Grinning, ставаше въпрос за една друга приятелка, която беше май стара дружка и на Бурак - ще се разровя по снимките, за да се сетя как се казваше  yes

Днес феновете се забавляват добре с Бедри уста  hahaha Сега пък са модифицирали менюто на ресторанта  Joy

           

Има:
- автограф от Енгин
- снимка с Енгин
- видео с Енгин
- усмивка на Енгин
и студен душ са възвръщане на усещанията  hahaha hahaha hahaha

Предлагам да включат изкуствено дишане уста в уста на припаднали фенки и сърдечен масаж  Joy Joy Joy
А ако черпят и по едно кюфте - цена няма да имат!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Мами, пускай темата, няма какво да чакаш, нощес няма кой да я изпише тази 49-та страница  smile3503

# 724
  • Мнения: 14 495
  И аз да дам своя принос  в 49 стр. Laughing Laughing Laughing








И още от ОК.

Началото.



И края.



 Да не пропусна и очите Енгинови да сложа за теб  Алекс Heart Eyes Wink


# 725
  • София
  • Мнения: 1 865
Себи Hug трогната съм  Heart Eyes

Сега и целия Енгин, ако сложиш .... ще се нуждая от ледения душ при Бедри уста  Joy Joy Joy

Чакай да си намеря негова снимка, която много харесвам  Naughty

                 

Сега като се замисля, най-най-най- сладките сцени бяха тези със закачките между Селви и Дахан  love001
Много сладурски физиономии правеше Енгин  Stuck Out Tongue Winking Eye

Утре съм на 2-ра серия на ОК! Пак ще е рев и сополи, ма то е така с преговора, свиквам вече  hahaha

Ето нещо и за тебе в любимата гама  Wink

               

С голям мустак, с малък мустак - изборът е твой  Hug  love001

Лека нощ и сладки сънища!  smile3524

# 726
  • Мнения: 8 414
Добро утро и хубав ден! Hug

Себи, Алекс, Мами, bouquet bouquet bouquet

Другата, руса, приятелка на Фахрие е Енисе. Hug





# 727
  • Мнения: 14 495

Добро утро Heart Eyes Hug Heart Eyes
Алекс Heart Eyes, къде ти е кафето бе newsm78 Party Party Partyне мога да се разсъня , че да изписваме днес тази тема и започваме новата Hug

   Бу го предпочитам без мустак-обичам да имам видимост Wink Heart Eyes bouquet


Снеже Heart Eyes Hug страхотна си с  твоята информираност когато се отнася до Фахрие и не само Laughing



Приятен ден bouquet





# 728
  • София
  • Мнения: 1 865
Ето ме Себи newsm47

Нося кафето, може ли без него  smile3503

           

Компа ми прави мизерии от няколко месеца и все повече ме притеснява ooooh!, ама .....

Снеже bouquet bouquet bouquet
Точно за Енисе питах, благодаря, че се включи  Hug
Тя имаше много хубава сватба на Санторини преди може би 2 години и от тогава - нищо за нея. Може пък семейния живот да я е отвял нанякъде  newsm78

Един свежарски колаж на хубавицата ни!

           
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 14 495
  Алекс ти си май на вълна пеперуди  Wink  днес-в кафето, в колажа с Фе,а надявам се ,че пърхат и  при Бу и Фе. Навсякъде им личи, че  много се обичат.


            



                            


И още едно кафе с пеперуди.





Хей , момичета пишете де  PraynigВнушила съм си си . че ако днес изпишем темата ще ни се случи нещо много приятно и важно Praynig

А този  Ибрахим май е  фотографа на ФЕ Flutter




Последна редакция: пн, 08 май 2017, 13:03 от sebilMM

# 730
  • София
  • Мнения: 1 865
Себи  Hug Hug Hug

Ето ме, щом трябва да изпишем темата - ще я изпишим  Naughty
А Мами знае ли за желанието ти?  smile3503 Щото по някое време трябва да се появи с новата темичка  smile3521

Пеперудите са случайно на всички снимки, но то така или иначе на Фе й върви на пеперуди   newsm47

       

Пеперуда с целувка - кеф!  love001

OK заминава за изложението в LA  от 16-19 май ( благодаря на Мариянка за инфото  Hug )

           

Предполагам, че продажбите ще са добри и ТС ще пълни пеликанската си гуша, а ние ще подсмърчаме и ще страдаме за филма  newsm45

Слагам ги нашите за красота - големи свежарки са!  Heart Eyes

       

Нещо ново за сватбата? Покани, ала-бала ....  Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 14 495
Алекс , зная едно -Мами  Heart Eyes е отговорен човек и ни следи Laughing

Ще пусне новата тема когато трябва.Дано не е заета днес , но съм сигурна , че с Литенцето са готови Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


И малко Енгин за сравнение Wink


https://vk.com/video-1657033_456240030



                       

















# 732
  • София
  • Мнения: 1 865


И малко Енгин за сравнение Wink


https://vk.com/video-1657033_456240030



 hahaha hahaha hahaha hahaha

Да, явно част от любимите ми физономии са му запазена марка  Naughty
Обаче ...... в ОК е по-убедителен и чаровен!!!

           

Много често се връщам към тази сцена в къщата, когато се криеха. И не ми излиза от акъла онази спокойно разхождаща се черна котарана, която я дадоха на фона на преплетените им ръце под масата ..... още тогава ми мина мисълта, че любовта им е обречена  #2gunfire Тези сценаристи не ни ли четат newsm78, можеха да спретнат една чудесна сватба за накрая, вместо масови убийства  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Зяпам снимки от сериала и най-вече зяпам как  Дахан зяпа Селви  Joy
Сега ще си намеря и любимата сцена с чушките  hahaha

# 733
  • Мнения: 14 495
Алекс а аз пробвам да открия подушването Wink една от любимите ми сцени Wink

Преди това обаче ръцете Енгинови Laughing Wink подготвящ се за тази си изумителна външност!







 



Последна редакция: пн, 08 май 2017, 14:11 от sebilMM

# 734
  • София
  • Мнения: 1 865


А този  Ибрахим май е  фотографа на ФЕ Flutter






Себи newsm78
Този екземпляр защо ми прилича на Ибрахим Челиккол?  newsm12
Той е артист, а не фотограф  Naughty

И от къде намери тази снимка? Да не са фенски колажи с мераци за партньорство?

Ще си изровя чушките и ще ги сложа тука  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт