Кукър: рецепти и програми - Тема 2

  • 122 469
  • 764
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 234
Аз съм вече с Редмънт и сготвих на импровизация 2 ястия, но сега идвам да се уча от вас на рецепти.  bouquet

# 91
  • Мнения: 18
Записвам се да следя темата. От две седмици съм горд собственик FIRST 5130, но ми липсва опит. Това е първият ми кукър и се чувствам като с две леви ръце. Надявам се да помагате.
[/quote  ]   Аз  съм с Фърст от година и половина , какво не ти е ясно питай .                                                                                                                                                                             
   Благодаря предварително. Искам да сготвя яхния с пиле,  много кромид лук и подправки. Трябва ли да задушавам предварително, или мога да сложа всичко в суров вид. И на коя програма newsm78

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 6 352
На мен ми е по-вкусно ако предварително ги обработя нещата, но предполагам, че и така ще стане.Аз имам програма задушаване -на нея бих пробвала по-дълго време, но лука сигурно ще остане като варен.

# 93
  • Ст.Загора
  • Мнения: 680
И аз като Галчудо, харесвам всичко да ми е задушено , дори леко пържено , на програма HEATING . След това малко домати, червен пипер , сол и вода колкото да покрие продуктите .На програма MEAT , за 15 мин . е готово. Ако има много течност , се сгъстява с малко брашно . Пробвала съм и всичко на куп , но не ни допада вкуса .

# 94
  • Мнения: 18
И аз като Галчудо, харесвам всичко да ми е задушено , дори леко пържено , на програма HEATING . След това малко домати, червен пипер , сол и вода колкото да покрие продуктите .На програма MEAT , за 15 мин . е готово. Ако има много течност , се сгъстява с малко брашно . Пробвала съм и всичко на куп , но не ни допада вкуса .
Благодаря за помощта. Ще пробвам още утре. Ще сложа и малко вино.

# 95
  • Мнения: 18
Записвам се да следя темата. От две седмици съм горд собственик FIRST 5130, но ми липсва опит. Това е първият ми кукър и се чувствам като с две леви ръце. Надявам се да помагате.
[/quote  ]   Аз  съм с Фърст от година и половина , какво не ти е ясно питай .                                                                                                                                                                             
Имам нов въпрос, за какво служи програма BONE и още, програма за печене на кекс използва ли се за нещо друго? Имам хлебопекарна и там мога да пека кекс, та няма да я ползвам на кукъра.

# 96
  • Ст.Загора
  • Мнения: 680
Записвам се да следя темата. От две седмици съм горд собственик FIRST 5130, но ми липсва опит. Това е първият ми кукър и се чувствам като с две леви ръце. Надявам се да помагате.
[/quote  ]   Аз  съм с Фърст от година и половина , какво не ти е ясно питай .                                                                                                                                                                             
Имам нов въпрос, за какво служи програма BONE и още, програма за печене на кекс използва ли се за нещо друго? Имам хлебопекарна и там мога да пека кекс, та няма да я ползвам на кукъра.
  BONE се превежда кости, един вид , когато готвиш месо с кокъл да е на тази програма . Кекс и баница съм правила няколко пъти на CAKE, почти не я използвам .

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 6 352
Да не би за е за бульони тази програма BONE ? Аз веднъж правих на бавно готвене около 12 часа и стана хубав бульон.Ако е програма с ниска температура и дълго време сигурно е за това.

# 98
  • Мнения: 18
Благодаря ви за помощта, сигурно ще имам още много въпроси, докато се науча.

# 99
  • Мнения: 5
Здравейте на всички.Много скоро(най-вероятно утре) и аз ще стана собственик на такава машинка.Понеже никога не съм ползвала и ще бъда суперновак много ще се радвам ако мога да следя темата.Мисля,че е много,много полезна.

# 100
  • Мнения: 19 690
Честита скорошна придобивка!

# 101
  • Мнения: 28 608
Честита скорошна придобивка!
Кристи не съм доволна от керамичната купа на ИП, много по дървеняшко изпълнение от тази на Фильо! И залепва!  #2gunfire

# 102
  • Мнения: 19 690
Знаех си аз! От Фильо по-хубав няма  Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 28 608
Знаех си аз! От Фильо по-хубав няма  Heart Eyes
Така е!!! Но ИП също е добре, но металната купа!

# 104
  • Мнения: 2 852
Рових назад по предишната тема ама не откривам нещо  newsm78 за сладко на коя програма на филипса се вареше?

Общи условия

Активация на акаунт