Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 62 648
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 504
Защото за сега нямам сутрешно гадене,рядко имам ПМС и за това ми е малко чудно.Знам,че всяка бременност протича индивидуално при всяка жена.Само повечко ми се спи. Joy

# 16
  • Мнения: 2 615
Теди, няма значение, че си ЗЕТ, доктора го изчислява термина спрямо датата на последния цикъл.Аз си го изчислявах по един от календарите в нета и съвпадна с датата която ми каза и доки.Даже сега се сещам, че си бях дръпнала и едно приложение на телефона и ми беше много лесно с него.Иначе аз от начало имах леки ПМС и много рядко повръщах, и все се чудех всичко ли е наред, даже си виках що не повръщам всеки ден, та да ми е спокойно, еее взех да повръщам от зверски киселини в петия месец, та чак до като родя.Тъй че се радвай, че нямаш екстри Hug

# 17
  • Мнения: 504
Краси и аз това си мисля,другите имали гадене,повръщане,а аз нищо за сега.Чак се питам всичко ли е наред?Спирам и каквото каже доки. Peace

# 18
  • Мнения: 2 615
Всичко е наред, не се тормози излишно Hug.

# 19
  • Мнения: 2 615
Теди, как си, как мина прегледа, да не са две шушулките  Wink

# 20
  • Мнения: 504
Краси,първо доста си почаках за прегледа.В началото доктора ме видя на видиозон,но нещо не му хареса и ме накара да пусна нов кръвен тест.Резултатът е добър и ме прегледа вагинално след това.Едно е сакчето,но нямаше много подробности от негова страна.Например в коя седмица съм или нещо друго.Мен ако питаш,даже очаквах и сърдечен ритъм да чув.След две седмици пак сме на преглед.Малко ме смути,че не изпадна в подробности.Надявам се другия път да имаме повече информация и повече почивка. Praynig Hug

# 21
  • Мнения: X
Теди, кога ти беше трансфера ? Рано е за сърчице, това да не те притеснява. На първата седмица след + тест се вижда само скачето дали е в матката, за да се изключи извънматочна бременност.
След две седмици като отидеш пак, не се очудвай, ако все още няма сърчице, рано е. То се чува между 6 г.с. и 8 г.с.
А за подробностите - би трябвало да си му свикнала вече, той си е такъв. Мълчи, но действа по правилният начин. За това съм сигурна, че всичко ще е наред, не се тревожи  Hug
Яд ме е, че не се засякохме днес, но нищо - другият път  Hug

# 22
  • Мнения: 1 142
Може всички да сме били по едно и също време в болницата, но като не се разпознаваме.  Laughing
Теди, силно се надявам след две седмици да се зарадвате и най-вече успокоите.  Hug

# 23
  • Мнения: 2 615
Теди, и на мен не ми е обяснявал Simple Smile, даже гледах тъпо екрана и нищо не виждах, чак на снимката ми се изясни.А за сърчеце има време, следващия път ще чуете най-хубавото "туп -туп"  Hug
Жанче, чакаме и ти да ни зарадваш тия дни Wink.

# 24
  • Мнения: X
Жанче, чакаме и ти да ни зарадваш тия дни Wink.

Надявам се до няколко седмици да мога да дойда с чиста съвест и с хубави новини  Hug

# 25
  • Мнения: 17
Успех на всички в новата 13-та тема.Пожелавам много положителни резултати.

# 26
  • Мнения: 504
Благодаря ви момичета,уж съм му свикнала,че по-малко говори,но все пак...Четох в интернет,че в 5г.с. може да се чуе сърчице,но спирам с този интернет,че само си вкарвам филми. #CrazyСледващият път се надявам да се успокоим повечко... PraynigДобавихме  нови лекарства:флебодия и дузоварм.Вече станаха една шепа  Mr. Green
Вчера явно беше напрегнат ден,Жанче незнам ти кога успя да влезнеш,но ние бяхме с час и половина закъснение. Едни от последните,които си тръгнахме от кабинета.

п.с.Другият път с радостни новини ще се засечем Жанче.Ще записвам час за 13.03.2017г.Стискам палци на всички и чакам положителни тесчета. newsm10 newsm51

# 27
  • Мнения: 1 142
Теди, всичко ще е наред. Hug
Час и половина чакане не е много  Joy Ние веднъж чакахме 3 часа.

# 28
  • Мнения: X
 Joy
И аз вчера записах час за 13.03., този път наистина светът ни казва да се срещнем  Hug
А флебодията и дузоварма за какво ти ги изписа ?  Thinking От любопитство питам.
Аз бях за 11 ч., влязох в 12.40 ч. Нормално е, аз съм свикнала минимум 2 часа да чакам.
А, Риджина ме е изпреварила  Hug

А четенето из интернет наистина го сведи до минимум, че аз като бях бременна на всякакви глупости се начетох, а няма смисъл да си вкарваш излишни филми и напрежения. Сега само се наслаждавай на бременността и се радвай, че си в това прекрасно състояние  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 142
Дузофарм и Флебодия ми е изписвал док преди трансфер, че даже и след трансфера съм продължавала да ги пия. Мисля, че имат съдоразширяваш ефект.

Общи условия

Активация на акаунт