Мартенички кичим бели и червени, eто идат, идат МАРТенчетата засмени!- тема 13

  • 56 335
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 18 562
Ели, обади се на Аг-то да ти каже какво да правиш и от какво е.
Аз за всичко вече й звъня и така ми е казала. Всяко нещо е признак, вече наближава раждането и може да е тапата, може да е предвистник за раждане.

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 6 503
Благодаря за инфото за вит.Д и пробиотици. Нашата педиатърка нали не ни посети, та добре, че имам някакви проблясъци от преди 5 години. Ей сега го обсъдихме във вайбър:) Каза да не давам пробиотик, само витамина.

Последните дни и аз не усещах бебето постоянно. Имаше дни, в които имах чувството, че ще ми излезе през пъпа, такова джаскане и изпъване беше, но имаше и такива, в които хлъцне няколко пъти и дотам с движения/усещания.

Ниа, чакаме те с отчет Simple Smile

# 737
  • Мнения: 899
оо да да! спестила съм му го аз веднага се усетих какво си мисля и се ужасих! Почувствах се отвратителен човек и страшен егоист от мислите ми тцтц! Тази ситуация явно ми изпива мозъка! Абсолютно сте прави точно това е - лека ревност и по скоро страх че в такъв момент няма да имам аз подкрепа тцтц избих си го веднага от главата де ама направо нз какво ми става... а детето е такова сладърче лелее разтапя ме напоследък...  Embarassed излизаме на разходка и сме в детски магазин и не желае да му се вземе нищо ако не се намери същото за бебета и не се вземе за брат му  Heart Eyes направо ни шашардисва този ентусиазъм! няма да коментирам че по тази причина съм снабдена с няколко бодита на батман и супермен дето са много грозни хаххаха Joy ама на тази възраст това му харесва и ако се вземе дрешка за него трябва да има и за брат му боди същото иначе става един рев в магазина  Laughing много е сладък и адски обичлив! мисля че просто психозата да се оглеждам за признаци нон стоп ме е хванала. естествено сте прави и че не го чувствам все още близък  и в такъв момент искам близките до мен но това ще стане с времето няма как.   Hug толкова ви благодаря че за пореден път ме разбрахте и утешихте. Аз така се отвратих от себе си при тези мисли че просто исках да си излея душата!  Hug не е лесно когато има друго дете дори толкова добричко винаги има моменти в които му се дразниш и то не на него а на ситуацията... като си спомня преди като бях на антибиотици защото майка му го пращаше всеки път болен а аз бременна мани мани тогава как се дразних че цяла бременност боледувам и то не е виновно. или когато обръщаше на пук къщата и чупеше всичко и не знаехме как да му покажем да разбере че е желан и не бива да ревнува. Всичко мина замина сега се чувсва обичан желан и само повтаря че иска да живее при нас (за което ми е мн мъчно за майка му) и е разкошен!  сега новите неща са освен че реве ако не вземем и за бебето като му купуваме нещо, също така прави планове как трябва да приспива бебето да храни с биберон и най вече много се тревожи че трябва да сменя памперси а го е гнус Joy и няма сила която да му обясни че няма нужда да го прави хаххахаха така е решил и не приема друго хахахха и много размишлява как ще успее  Joy

# 738
  • Мнения: 3 398
Минавам на отчет... На път за болницата съм с контракции на 3 мин....болят, но се понася.

За 1час ми се регулираха контракциите и ми протекоха водите.
До скоро Wink

# 739
  • Мнения: 899
мале елиии успех мила! пожелавам ти много спокойно раждане без премеждия и бързо възстановяване! стискам палци!!! Hug

# 740
  • Мнения: 6 542
Леко раждане, Ели  Hug
Чакаме новини и от Ниа, нали?

И ние имаме Вигантол. Първо писа на рецептата по една капка, но после като ходихме да го тегли в кабинета, каза направо по две newsm78

# 741
  • София
  • Мнения: 246
Катерина, чувствата ти са абсолютно нормални и няма от какво да се притеснявш! Не обръщай внимание на обвинителните и грозни коментари, които се появяват не на място! Знам историята ти, както и историите на всички тук и не смятам, че нито една от нас мартенските мами е лош човек! Тук сме за да си даваме съвети да се подкрепяме и да си споделяме. Логично е да го споделиш с нас. Не смея да ти давам съвети, защото не съм на твое.място, но ще ти кажа как бих постъпила аз. Просто ще споделя безпокойството си с мм като му кажа, че се  притеснявам, че раждането може да започне всеки момент и ако малкият е с вас дали ще успеете да го оставите на някого (майка му) за да.може вие да реагирате с багажи и болници. Другият вариянт е просто да си замълчиш, за да не обидиш някого и да се надяваш, че няма да започне точно когано малкият е с вас. Ти си познаваш мъжа най-добре и вярвам че ще вземеш правилното решение. Но все пак мисля че ако това усещане се повтори и мисълта те робърква и се чувстваш адски некомфортно намери мек начин да го споделиш. Все пак ти си на първо място, пък и това с нищо не вреди на малкия. Успех! Simple Smile

# 742
  • София
  • Мнения: 1 408
Здравейтееее, момичета!!
Хубави, много хубави новини нося! Със сълзи на очите, този път от радост ви съобщавам, че днес към 17:00 на бял свят се появиха моите момичета!  Секциото мина прекрасно, супер леко, упойката ме хвана от раз, нищо общо с моите представи!  Бях притеснена през цялото време, но всичко приключи, когато в 16:56 чух един прекрасен сладък глас - номер1 - малка сладка Елиза (3600, 50 см), а минутка по-късно в 16:57 - номер2- малка сладка Калия (3440, 50см)  Heart Eyes  С думи не мога да опиша чувтствата, на седмото небе съм!!  Добре са, живички и здравички, не са за кувьоз. Целунах си ги и двечките веднага и ги отнесоха. Ще ги видя чак утре сутрин. Всекиму пожелавам така да му мине раждането. За финала всичко си заслужава!  БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА НА ВСИЧКИ ТУК МОМИЧЕТА, ПРЕГРЪЩАМ ВИ!  Heart Eyes Ще се включвам когато имам възможност!

# 743
  • Мнения: 231
Здравейтееее, момичета!!
Хубави, много хубави новини нося! Със сълзи на очите, този път от радост ви съобщавам, че днес към 17:00 на бял свят се появиха моите момичета!  Секциото мина прекрасно, супер леко, упойката ме хвана от раз, нищо общо с моите представи!  Бях притеснена през цялото време, но всичко приключи, когато в 16:56 чух един прекрасен сладък глас - номер1 - малка сладка Елиза (3600, 50 см), а минутка по-късно в 16:57 - номер2- малка сладка Калия (3440, 50см)  Heart Eyes  С думи не мога да опиша чувтствата, на седмото небе съм!!  Добре са, живички и здравички, не са за кувьоз. Целунах си ги и двечките веднага и ги отнесоха. Ще ги видя чак утре сутрин. Всекиму пожелавам така да му мине раждането. За финала всичко си заслужава!  БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА НА ВСИЧКИ ТУК МОМИЧЕТА, ПРЕГРЪЩАМ ВИ!  Heart Eyes Ще се включвам когато имам възможност!
Честито Ниа, да са ти живи и здрави малките принцеси, на теб бързо възстановяване и скорошно гушкане вкъщи Simple Smile

# 744
  • Мнения: 296
Честито, Ния! Момичетата са със страхотни имена и страхотни мерки. Геройски си ги износила с размери като за едно бебе.  bouquet
Кате, не се обвинявай. Нормално е да си така. Аз ако ти кажа, че не искам ни мъжа ми, ни нашите да виждам  hahaha
Хем не искам да ги виждам, хем не искам да се отдалечават, а да са ми наблизо, ако ми потрябва нещо.  Joy нормално е да сме малко по- хормонални и егоистични в момента. Това чакане много дразни!

# 745
  • Мнения: 6 542
Честити принцески, Ниа bouquet Те са с прекрасни мерки, какви ти кувьози Simple Smile Да са ти живи и здравички и скоро да те раздвижват и да си ги гушкаш Hug

# 746
  • Мнения: 1 789
Ниа, честити дъщери, бъдете здрави и много щастливи bouquet
Кате, спокойно, не можем да контролираме мислите и чувствата си, не го мисли толкова, от майчинското чувство е - твоето дете е незащитено и т.н., а другото детенце е голямо, в безопасност е...това е причината.

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 6 503
Ниа,честити ти госпожици! Браво, момиче, две девойки с чудни мерки!

Ели, успех! Чакаме те с хубави новини!

# 748
  • Мнения: 18 562
Ния, честити госпожици  bouquet Heart Eyes
Ето,че всичко мина по вода. Hug
Тука останахме ли още кандидат-мами? Нова тема трябва да се направи.

# 749
  • Мнения: 60
Вече почти всички гушкат бебчетата си. Нямам търпение да дойде и моят момент да гушна принцесата си! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт