Тричане- традиция по български .

  • 5 404
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 477
Аз пък мислех че съм българка не по-малко от вас . Очевидно не познавам традициите и културата на страна в която живея цял живот , в която са живели и дедите ми .
Много е грозно това което правите ,въобще не съм искала да обидя който и да е .
Очевидно щом съм туркиня нямам право да коментирам такива теми, ще го имам впредвид .

# 46
  • Мнения: 19 027
Не е въпросът да не коментираш, а как коментираш. Защо трябва да е в стил "Мале, кви са прости българите, колко са зле!", след като може и по друг начин. Обзалагам се, че 90% от чистите българи са научили за въпросната "традиция", за която пускаш тема, от телевизора. Наистина ли си заслужава внушения колко е разпространена и как импонира на българите, понеже са диваци и простаци.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Магнум, ти нещо напоследък много си се активизирала. И пускаш едни такива провокативни теми. Интересно.

# 48
  • Мнения: 477
Да, спокойно, вече бях обвинена че съм трол-провокатор . Извинявам се че има теми които ме вълнуват, а на вас ви се струват провокативни. Естествено ако аз бях пуснала темата за убитото момче , и как 200 овце мълчат и не предават убиеца, щеше да избухне международен скандал . Вероятно щях да бъда обесена на мегдана .

# 49
  • Мнения: X
Не одобрявам традицията естествено, но днешната демонстрация на природозащитниците беше излишна.
Плюшени кучета, глупости. Кому беше нужна тази провокация, този обичай е забранен официално.

# 50
  • Мнения: 477
Не е въпросът да не коментираш, а как коментираш. Защо трябва да е в стил "Мале, кви са прости българите, колко са зле!", след като може и по друг начин. Обзалагам се, че 90% от чистите българи са научили за въпросната "традиция", за която пускаш тема, от телевизора. Наистина ли си заслужава внушения колко е разпространена и как импонира на българите, понеже са диваци и простаци.
Как точно реши че искам да внуша тези неща ? Надявах се на една разумна дискусия по темата, която очевидно не се получи .
Някакви други предрасъдаци имаш ли ? Ако не бях туркиня, по леко ли щеше да приемеш заглавието ?
Ако някой ми каже как мога да го сменя, ще го направя .

# 51
  • Мнения: 827
Да, спокойно, вече бях обвинена че съм трол-провокатор . Извинявам се че има теми които ме вълнуват, а на вас ви се струват провокативни. Естествено ако аз бях пуснала темата за убитото момче , и как 200 овце мълчат и не предават убиеца, щеше да избухне международен скандал . Вероятно щях да бъда обесена на мегдана .

И ти не си по-различна овца, при положение, че очакваш възрастните жени да ти прочетат мислите, че искаш внимание и място сред тях, докато минаваш, като големия бял кораб пред тях. Не знам какво и как те вълнува, но комуникацията ти не е на ниво.

# 52
  • Мнения: 1 174
Май ми намирисва на поредната заключена тема, щото видиш ли, тя пак не тръгна така, както авторката се надяваше  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 477
Да Sunglasses Да бъде ключ  Mr. Green Само се чудя някой потребителки ако се прехапят, дали ще се натровят  newsm78

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Стига с тези "някой", неграмотно момиче.

# 55
  • Мнения: 477
Стига с тези "някой", неграмотно момиче.

Аз нарочно го пиша така, за да ти бъркам в г...  ъъъъ душата Wink
Не съм ти ученичка, ще правиш забележки в селското училище в което преподаваш .

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Магнум,спри се вече!Обърках темите заради теб.Навсякъде си!

# 57
  • Мнения: 21 455
Стига с тези "някой", неграмотно момиче.

Аз нарочно го пиша така, за да ти бъркам в г...  ъъъъ душата Wink
Не съм ти ученичка, ще правиш забележки в селското училище в което преподаваш .
Ох. Със сигурност го правиш нарочно.  ooooh!
Мисля си колко са злобни хората и пълни с предрасъдаци .

Не ти ли омръзна да тичаш от тема на тема и да ръсиш глупости?

# 58
  • Мнения: 477
Верно ми омръзна да отговарям... ама и те да не ме питат . Всички ще си живеем щасливо . Пусто не мога да се направя на невидяла .

# 59
  • Мнения: X
 Във всяка страна има някакви традиции, които са тъпи. Въпросното тричане го практикуват май само в това село, или аз поне не бях чувала за обичая. И традицията, и акцията с плюшените играчки са еднакво малоумни и нелепи. 

Общи условия

Активация на акаунт