Доста изминахме, малко остана априлско бебче да гушне мама - Тема 13

  • 46 344
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 594
Ей дано всичко е минало добре със секциото, чакам и аз новини!!!   Simple Smile Heart Eyes
Аз само дето се ядосах с бактерии и глупости, оказа се, че съм чиста  Blush
Белинда, и ММ ме е "отсвирил", като твоя. Просто явно като ми види корема и му секва желанието  Rolling Eyes Това със заспиването преди да са почнали се е случвало и при мен, с ММ, като е бил изморен от работа. Много съм се чудела как заспива така... чак ми е било обидно  Thinking ама ... знам че не го е направил нарочно и после се чувства гадно че е станало така.
Обаче да ви кажа, последния път като опитахме и при мен ласките нямаха положителен ефект, а беше направо болезнено, въпреки че използвахме и лубрикант, пак бях някак отесняла, и ме болеше сякаш съм много суха  newsm78 Абе, нямаше нищо общо с това което беше преди, като усещане  Sick Въпреки това, много ми се иска, ама мноооогоооо  Crazy Почти всяка вечер сънувам някакви неща свързани със секс и после ме е яд че не е било истина  Grinning

# 706
  • Мнения: 175
Аз бях от последните. То и сега е така де. Лягам си рано, мм по-късно. Ставам рано, мм късно. Понякога му ходя на гости, но е прекалено рано за него и той сънен още не му е до това. Единственият вариант е детето ако спи на обед или ако го няма, което се случва 1 път в месеца. Като спеше редовно по обед бяхме по-редовни, освен ако не заспя и аз с нея..
А след раждането болеше много и то дълго време, въпреки лубриканта. От тогава до сега пък си ползваме, свикнахме явно така. Остана ми и любима поза от предната Б, при коята всички чакри ми се отварят... Та така, очаквам след бебе #2 да е по-зле, най-вече откъм време.

# 707
  • Мнения: 1 341
Ох,то ако беше лесно  Party
Значи ще карам едно по едно, първо ще борим кърменето, после ще видим как ще е с другото, и от кой вариант ще се окажа  Blush
УЖ не съм от ”благоприличните„ да не си търся мъжа щом вече си е свършил работата дете има  Joy, но ще поживеем ще видим нали така се казва.  Peace

# 708
  • Мнения: 1 049
Четох, че след секциото лохиите са по-малко и изтичането е по-кратко като време.
Не знам вие как сте, обаче аз напоследък си сменям мнението през 15 мин., направо съм си голяма бяла птица  Laughing Ама за всичко, супер убедена съм в нещо и после хоп точно на обратното.
Някоя ползвала ли е козметиката на Себамед?

# 709
  • Мнения: 1 111
Аз след секциото имах лохии много дълго време, над 40 дена.

# 710
  • Мнения: 345
Аз пък след секциото имах малко лохии, слабо за около 2-3 семици. Даже нямаше три седмици. Бях се подготвила за доста повече.

# 711
  • Мнения: 1 341
Лохиите не са ли както цикъла? В смисъл при някой дълъг и обилен с болки, при други леко течение кратък?

# 712
  • Мнения: 1 049
То явно както и всичко останало си е индивидуално според организъм.
Памперси, т.е. пелени какви взехте на памперси или други и колко, понеже ми казаха, че най-малкия размер 0 много бързо им умалявали и нямало смисъл от кой знае какви големи пакети.

# 713
  • Мнения: 1 149
Ооо,аз чак сега разбирам за Бейби,че е пред родилна била,сега четох. Мале,супер,дано всичко е минало добре и скоро да пише. Heart Eyes
Ау,гледам пак се е завихрила сексуалната тема Mr. Green Помните ли моите оплаквания от липса на каквото и да било(от август)? Crazy Още съм си с тоя дефицит. Хем маааалко ме е страх,хем се примолвам на моя като ми се прииска много-ама не ме огрява. Close Така като съм бременна,не можело. Twisted Evil Вече и ми казва" Ама бебето е голямо ,такова.. неее"  Joy  оправдания,страх го е.и мисля че изглеждаме като извънземни в техните очи... ама него не мога да го навия и за"френската" дори,не знам за вас.

# 714
  • Мнения: 345
Хахах, Carrie, за френската - кой на кого  Joy Че ако е за в негова полза няма какво да се навива, по дифолт е готов винаги  Joy

Леле, ще слагаме червената точка, май.

# 715
  • Мнения: 1 111
Да и аз не вярвам да има мъж отказващ френска любов хахаха
Смятам да ползвам бял Памперс. Купих голям пакет 2 размер, който е 3-6кг. Ще видя в родилното как е с 1 размер и ако трябва ще купя малък пакет.

# 716
  • Мнения: 1 341
Да мъж ако откаже на френска е за гинес Simple Smile
За памперси купих на памперс премиум един пакет за новородено,колкото да има вкъщи, после ще се купуват пак.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Успокоихте ме, че не съм сама.
Не знам дали сте засичали албуми за бременността от този вид. Аз много ги харесвам и реших да си спретна един сама. Много ми е приятно да си го подготвям и да си записвам разни неща в него. Вече почти го завърших и съм си взела материали да направя и албум за първата годинка на бебка. Ако ви е интересно, ще показвам снимки като съм готова съвсем.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 235
Аз купих зеления памперс 2(3-6кг.).Всъщност е турския вариант прима.С каката ги ползвах и бях доволна.

# 719
  • Мнения: 1 149
Ама ,момичета ,не е смешно Joy сложете червена точка,според мен може да си обсъждане и тези неща-част от бременния ни ,сексуален живот са. Joy Срам,не срам.. човещинки. Ми аз искам за себе си,ама не бих го оставила едностранно,бих направила нещо,за да му е добре и на моя човек-ама последно като се опитах да го навия да си доставим взаимно капчица наслада ..пък като ми изтропа "аа не,а сега нали са ти зле венците" .. (сигурно само с handy става)да ми се възпалят повече Joy извинете за разказа,ама ми е смешно.. чувствам си ви свои ,а се спуквам от смях сега Joy ххахаххахахха . Даже не мога да повярвам,че ви го пиша. Не знам как звучи,но.. изгрубявам така вече..: Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт